Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vizör çıkarmaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    arkadaşlar bu vizör çıkarmalarından kullanlanlar varmı aranızda içerden görüş açısını kısaltıyormu yoksa apartman kapılarındaki gibi içerden gözüküyorda dışardan içersi gözükmüyor gibi mi acaba

http://www.motoliz.com/Aksesuarlar-3729

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Bende Bunlara Bakıyordm forumdan aratma yapınca bunu buldm bende konu açacakdm inş kullanan vardır .
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    Honda cb125e
    İllaki transparandır gorursunde bence rısk sonucta zaten kaskın ıcınde alan kısıtlı herseyımız vızor show olucak dıye onuda kapatmayalım sıte bu arada hesaplı 50tl buldugum eldıven 30tl ama sanal alısverıse guvenmıyorum keske normal magazasıda olsa gıder bakardım
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    güzel olmuş görüşü biraz etkiliyor artçı kaskı için olabilir bir kask daha alırsam illaki yapacağim

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllaki transparandır gorursunde bence rısk sonucta zaten kaskın ıcınde alan kısıtlı herseyımız vızor show olucak dıye onuda kapatmayalım sıte bu arada hesaplı 50tl buldugum eldıven 30tl ama sanal alısverıse guvenmıyorum keske normal magazasıda olsa gıder bakardım
    Normal mağazası Gaziosmanpaşa Küçükköy'de.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    en ince detayı bile herkesten önce görmek zorunda olan, özellikle motosiklet gibi bir araçta sürücünün görüşünü kısıtlayacak bir uygulamaya niye gidilir ki? yapmayın arkadaşlar, bu tür uygulamalarla çok çok cesediniz yakışıklı olur (hoş o bile göreceli ya), başka hiç bir işe yaramaz bunlar.

özenmeyin...

Motosikleti
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en ince detayı bile herkesten önce görmek zorunda olan, özellikle motosiklet gibi bir araçta sürücünün görüşünü kısıtlayacak bir uygulamaya niye gidilir ki? yapmayın arkadaşlar, bu tür uygulamalarla çok çok cesediniz yakışıklı olur (hoş o bile göreceli ya), başka hiç bir işe yaramaz bunlar.

özenmeyin...
    haklısın arkadaşım sadece meraktan açtım konuyu içerden çekilen resmi gördükten sonra vaz geçtim ona bakarsan siyah vizörlerde görüşü ksıtlıyor...

Motosikleti
    Honda cb125e
    gunes vızorlu kask alın guneslı havada ındırdınız mı hemen hemen aynı gorunuyor ama gece kullanımlarda da normal vızorle sıfır rısk...

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baykuş olanı fena değilmiş. Alınır.
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)