Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kavasaki ninja 250r honda cbr250r hyosung gt250r

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 200
    sizce hangisi daha iyi.bir arkadaş honda cbr 250 r ı yalnıuş yazmış o 8 süpap deyil 4 süpaptır.hondanın ana sitesinden bakabilirsiniz.ve tek silindirdir.fiyat olarak kavasaki pahalı ama.her konuda üstün diğerlerinden.ben olsam honda cbr250r alacağıma yamaha r125 alırım.ikiside 4 süpaplı su soğutmalı.aynı hızı yapıyo.r125 160 yapıştırıyo.hondada 2 katı motor var aynı hızı yapıyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Bu gece dolunay var
    Bir bakarsın gelir yar
    Bu gece başka gece
    Mevzu burada kopar.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı yavuz_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizce hangisi daha iyi.bir arkadaş honda cbr 250 r ı yalnıuş yazmış o 8 süpap deyil 4 süpaptır.hondanın ana sitesinden bakabilirsiniz.ve tek silindirdir.fiyat olarak kavasaki pahalı ama.her konuda üstün diğerlerinden.ben olsam honda cbr250r alacağıma yamaha r125 alırım.ikiside 4 süpaplı su soğutmalı.aynı hızı yapıyo.r125 160 yapıştırıyo.hondada 2 katı motor var aynı hızı yapıyo.
    hiç güleceğim yoktu r125 160 yapıyor he? sen hayatında devir kesici diye birşey duymadın galiba, hoş o olmasa bile yapamazda neyse, haybeden sallamayın az araştırın tecrübe edinin.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    cevabını vermişsin zaten neyi soruyorsun ki, hatta 2 tane r125 i yanyana ekleyip 320 de yapıştırırsın sanki

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    ........
    #sürenadam

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    . . . . . . .

sen bu işi biliyorsun. cbr 147 de takılı duruyor.
    http://www.youtube.com/watch?v=IvCarbUP7ZI

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

10 bin devir 147 yaptı ve kırmızı başladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Maks. Güç (kW@dev/dak) 19.42/8,500(26.4 PS)

Motosikleti
    Honda cb125e
    bende karar veremıyorum bundan sonrakı motorumaa:( kawasakı guclu ama yakıyor parcası pahalı saglam.honda nınjaya gore yavas ucuz az yakıyor dıjıtal ekranı var racıng gıbı durmuyor. Offf paraya kıyıp er6n alıcan yapıstırcan 220 olucak bıtıcek

bu motosikletleri (gt250r yerine gt250 naked var) http://www.motorcycle.com/shoot-outs...out-90422.html adresinde kapsamlı bir şekilde test edip incelemişler. genel olarak söyledikleri şehir içinde çok zaman geçireceksen düşük devirlerdeki torku ile cbr250r, hızlı yollarda zaman geçireceksen son hızıyla ninja.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    geçen bi burger king e gitim kuryeci nin biri yanıma geldi normalde kimseyi aşalamamda bu adam cahilin önde gideniydi gitim motorumu koydum parka gelip yanıma neden bunu aldın salakmısın dedi bende neden almıyım dedim istifimi bozmadan honda alsaydın markaya binerdin dedi gidiyomu bu dedi bende dedim cbr250r ı geçiyor adam dediki benim cbrda 200 ibre vardı o gecer bunu dedi o an dank etti adam cbr125r eski kasayı benim motorla kıyaslıyor dedimki orda o hızı göstermesi yapıcağı anlamına gelmez dedim gelen cevap ben 200km gördüm yanlışlık yok adam cbr125r da 200km vurduğunu söledi bende yavaş vur diyerek sinirlenmeden uzaklaştım motorsiklet bilgisinin afrikasıdır türkiye
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    CBR250R
    Bence hız insanın kendine yakışanı giymesidir
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    R125 160 Yapıyo ?

o da olur ve poyraz010 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)