Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ders almak ıstıyoruum bır yardım lutfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    hata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150
    herkese merhabalar arkadaşlar salı gunu keeway sl 150 mı aldım fakat kullanmasını bılmıyorum bana motosiklet kullanmasını ögretecek bır arkadaş arıyorum (ücretli -ücretsiz)hafta içi tuzla -gebze arasında kalıyorum pazar gunu ıse kadıkoy tarafında. şimdiden herkese tşk ederim.bu arada kursa kaydoldum ama onlar derslere nısanda başlıyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cenkmenderes var bizim gebze de ama gebzenin teksas köyünde....
    valla ücreti bira olarak ödersen yardım eder.....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    dişi misin erkek mi?
    dişiyim de sana bini birden gönüllü olsun
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ilk vitesli motor sürdüğümde kendim almıştım stop ede ede çözdüm
    bir kaç kere z750 kullandım sonra da o kadar da zor değil. ama eğitim olsa biraz daha fazla yaşarız. hiç de fena olmaz
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı
    dişi misin erkek mi?
    dişiyim de sana bini birden gönüllü olsun
    bir dişiye, bırak motor kullanmayı araba kullanmayı öğretirken bile tahammül edebileceğimi sanmıyorum
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    bir dişiye, bırak motor kullanmayı araba kullanmayı öğretirken bile tahammül edebileceğimi sanmıyorum
    Varmı ki bugüne kadar bir bayana araba kullanmayı öğretebimiş bir babayiğit ?

Neyse arkadaşın topiği geyik oldu ama hiç değilse panoda asılı kalıyor
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Var! 2 bayana hem de Zor yani, tecrübeyle sabittir Nisan ayına kadar sabredersen ben öğretebilirim...sabretmezsen cenkmenderes'ten eğitim almanı tavsiye etmem, ccbbdd barış diye bir arkadaş var, o yapar bu işi Para falan da almaz
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    hahahahahhaaahhhaaa duyda inanma iştee

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Halama araba sürmesini öğretene kadar neler çektim ne terler attım bir bilsenizz Stress off off hele benim gibi birisine ayaklarımı cama dayayıp gıdıyordum...
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Varmı ki bugüne kadar bir bayana araba kullanmayı öğretebimiş bir babayiğit ?
    ben sizinle tanışmış mıydım

Motosikleti
    1000RR06
    kardeşim cinsiyetini yazda topic teki arkadaşlar rahat etsin yok erkek sen bende gönüllü olurum bayansan para alırım e ancak sabrederim abi
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    keeway sl 150
    arkadaşlar bu ayrıntıyı yazmak aklıma gelmemişti sanırım reytıngimiz düşecek ama valla bılla 38 yaşında bır erkek' im.

gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    hata bey yoksa hata abi mi desek artık hangisini secerseniz. 1 kac kez düşmeden kolunuz bacagınız hafif acımadan motorcu olunmuyo. yavas yavas baslayın ufak tefek düşmeler olabilir ama dikkatli olun yardımcı olayım dicem ama cok uzaktayım birilerini mutlaka bulursunuz merak etmeyın sımdıden kolay gelsın kazasız belasız inşallah.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı hata adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu ayrıntıyı yazmak aklıma gelmemişti sanırım reytıngimiz düşecek ama valla bılla 38 yaşında bır erkek' im.
    olmadı hoca olmadı,hakkını kaybettin.yok sana motor falan.git ne halin varsa gör,hem bayan deilsin hem yardım istiyosun.çok yanlış bişe bu
    yeni motorun hayırlı olsun,kazasız belasız kullanırsın umarım

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150

Yardim Lütfen

Merhaba bende yeni katıldım aranıza eğer kabul ederseniz.
    Daha öncede bir mesaj yazmaya çalıştım ama sanırım beceremedim. Arkadaşlar bende şimdiye kadar scooter kullandım ve artık vitesli motor a geçmek istiyorum. Ama önce biraz ders almak niyetindeyim. Fiyatı makul olan avrupa yakasında tavsiye edeceğiniz kurs yada kurslar var mı?
    Şimdiden teşekkürler...

lost_highway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARN 125
    ya tamam gorunce hepimiz atlamış gibiolduk ama napım Bende sormayı düşünüyordum arkadaslar erken davranmıs. Bu haftasonu alıorum motor yani scooter. İstanbul trafigine sadece arabayla katılmış biri olarak biraz ürküyorum Ama kendim hallederim gibi gelior bana o yuzden arastırmamıstım kurs falan.Birde tabi sitenin bu kadar samimi oldugunu bilmiyordum. Sizce gerek varmı ders almama.. Bu arada dishy sen iyimisin trafikte keske burda olsan sen pratik yaptırırdın bana ama antalyaymıs napalım.

her tür motor için ders verebilecek arkadaşım var. umarım yardımcı olabilir... özel mesaj gönderdim detaylar orda

Motosikleti
    keeway sl 150
    adalı ve lost_hıghway kardeşim valla ders falan ıyıde benden soylemesi şimdi forumdaki arkadaşlar öncelikle cinsiyetinizi merak edecekler bır abınız olarak bay mı bayanmısınız onu belırtın derım.(bu arada bayanın şansı daha fazla haberınız olsun)

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    sizlere tavsiyem; şiddetle tavsiyem pratik yapmadan ve kendinize güvenmeden:yaparım,ederim diyerek şehir içinde motor kulanmayın kalabalık yerlerde motora binmeyin.arkadaşlar motoru yolda tutmak çok zor bişey değil belki ama kısa zaman bile olsa trafikten uzaklarda ıssız yelerde arabaların fazla olmadığı yerlerde pratik yapın.en azından nerde ne yapılır,nasıl fren yapılır,nasıl dönülür, nasıl durmak lazım, arabalarla mesafeler nasıl olmalı,yağışta nasıl gidilir,hangi fren nerede kullanılır,nelere dikkat etmek gerekir etc... bunları öğrenmek çok zor değil ama öğrenmeden ya da bilgisizce kullanmak hayatınızı zorlaştırır.motor kullanan ve bu tip ayrıntılara çok yabancı olmayanlarla dolaşmanızı tavsiye ederim. eğer imkanınız varsa sürüş eğitimleri var onlara da katılabilirsiniz.
    Allah kaza bela vermesin,motorlarınız da hayırlı olsun.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben elimden geldiği kadar yardımcı olurum bunun dışında honda nın sitesine girerseniz ve süleyman memnunun sitesine kursların olduğunu görürsünüz dediğim gibi istanbuldaki ler için üsküdar beşiktaş çevresi yardımcı olurum boş vakitlerimde

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler