Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizce almalı mıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 2006 bws 16000 km de.sahibi 2500 tl istiyor.motosiklet temiz görünüyor.bws e her zaman güvenmişimdir.fiyatı nasıl sizce?ayrıca alırken nelere dikkat etmeliyim?
    Live to ride,ride to live

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bence cok feci fazla

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha ucuza sıfır motorlar var deli fiyat

ewet daha ucuza sıfır motosikletler var ama yamaha bws piyasası böyle aşağı yukarı.şimdi çin malı alıp kafamı kurcalamak istemiyorum.2000 tl ye verirse almayı düşünüyorum.bws 2 zamanlıda olsa çok dayanıklı bi motosiklet gibime geliyor.yahu sattım motorumu şimdide ne alsam derdine düştüm :(

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    BWS'nin tipine hastayım, yenisi hiç güzel değil. Ama bi kere 20 bin km'de kiralık bir BWS'nin motorunu şişirdim 60'la giderken zınk diye durdu, sözleşmede arızaları müşteri ödemiyodu benden bi para çıkmadı ama motoru kiraladığım yere getirene kadar canım çıktı, arada bi çalışıyodu 20-30 anca gidiyodu. 15 dakkalık yolu ite kaka 1 saatten fazla zamanda gittim. 16 bin'de nasıl kullanıldığını bilmediğiniz bir BWS'de size benzer bir olay yaşatabilir.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakıtı çok üzer yav...

wallahi napcağımı şaşırdım.en azından fiyatı konusunda bişeyler söyleyin. millet 2. elde coşmuş.utanmasa sıfırından pahalıya satacak

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    kardeş çin mallarını küçümseme adamlar sana 1500 tlyede motor satıyor 5 binede 10 binede kalite kalite motor üretiyor her keseye bence bws saglam motor ama para etmez yemin ederim en kıralına 1000 tlden fazla wermem çünkü scooter ve yokuş aşagı 80 yapıyor artık 2 zamanlı motor kalmadı petroller yaglı benzin vermiyor jawamdan biliyorum

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bir arkadaşta çok temiz ve uygun fiyatılı yamaha aerox var. Bws ile teknik olarak aynı gorüntü olarak daha spor. Onuda bir inceleyin.
    İlanı varmı bilmiyorum. Sahibinden hata veriyor. İlgilenirseniz bana özel mesaj atın görüştürürüm sizi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)