Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

az önce emniyetten geldik.tam bir fiyasko

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    bir arkadaşım ehiyetsiz ruhsatsız motor kullanmış.polisin dur itarına karşı gelmiş ama zola yakalamışşlar bunu herneyse konu bu deği.sadece ceza kesmişler cezalar şöyle

ehliyetsiz motosiklet kullanma 750 tl
    2 günlük otopark ve çekici ücreti 250 tl
    yanlış hatırlamıyorsam sigorta veya onun gibi bir ücret içinde 450 tl kesilmiş

son olarak 66 yada 70 lira da park cezası gibi bişey kesmişler onu da hatırlayamadım.

asıl komedi şurda başlıyor biz gittik 2 kişi emniyete trafik bölümüne girdik .2 memur var biri filim izliyor diğeri geziniyor inernette.abi dedik böyle böyle motor falan var bizim . o dedi sen yap öbürü dedi sen yap of püf biri aldı 20 dakikalık işi 1 saatte yaptı diğeri aralıksız filme devam etti. SAĞOLSUN POLİSİMİZ 10 NUMARA
    İkarus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Daha isiniz bitmemis abicim.
    Daha motosikletin sahibine de bir o kadar geçirecekler.
    Yani dua edinde o film bitmesin.
    kalidor, _w_ ve rcpssmn bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Memurmu? düşmeyeceksin ellerine....Bide ağlarlar....

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Arkadaşın kaşınmış birazcık. Ehliyet yok ruhsat yok,muhtemelen plaka da yoktur, kask da. Polisten kaçma var. Vurulmadığına dua etsin , o parayı da vakit geçirmeden ödesin. Yoksa haciz yoluyla alırlar, mal beyanında da bulunmazsa 10 gün içeri atarlar. Polise film izliyor diye kızıyorsunuz, arkadaşının yaptıkları yanında polisin yaptığının adı bile anılmaz. Polis bir apaçi avlamış keyfini çıkartıyormuş sanıyorum
    Hakanİnan bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben devlet dairelerin hiç sevmiyorum... çok büyüklenen ve kendini padişah sanan insanlarımız var.. görevini yerine getiren temiz memur arkadaşlarımız alınmasınlar üzerlerine...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı syclla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşım ehiyetsiz ruhsatsız motor kullanmış.polisin dur itarına karşı gelmiş ama zola yakalamışşlar bunu herneyse konu bu deği.sadece ceza kesmişler cezalar şöyle

yanlış hatırlamıyorsam sigorta veya onun gibi bir ücret içinde 450 tl kesilmiş

son olarak 66 yada 70 lira da park cezası gibi bişey kesmişler onu da hatırlayamadım.

asıl komedi şurda başlıyor biz gittik 2 kişi emniyete trafik bölümüne girdik .2 memur var biri filim izliyor diğeri geziniyor inernette.abi dedik böyle böyle motor falan var bizim . o dedi sen yap öbürü dedi sen yap of püf biri aldı 20 dakikalık işi 1 saatte yaptı diğeri aralıksız filme devam etti. SAĞOLSUN POLİSİMİZ 10 NUMARA
    ilkay abininde dediği gibi daha işiniz bitmemiş
    yanılmıyorsam 500TL civarı motosiklet sahibine ceza kesiliyor ehliyetsiz birine araç verip trafiğe çıkmasını sağlamaktan ötürü

abi film bitsede bitmesede fark eden bişi yok her şekilde öpecekler

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gülme komşuna
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Tamamda herkeste görevini layığıyla yapsın..Polis görevini yerine getirsinki..vatandaş hatasının bedelini öderken bir cezada öğle çekmesin.Allah kimsenin başına vermesin..Uzaktan davulun sesi hoş gelir..Acıyı tattığın zaman anlarsın..
    Ben şahsen üzüldüm..Ceza şart ama insanları yıpratacak kadar değil...

Binlerce defa görüyoruz..Polisin gözü önünde Kırmızı ışıkta U dönüşü yasağı olan yerde Lüks Jeep lerle geçiyorlar polis Ikını çıkartmıyor...Gittim söyledim. cevap ne yapalım geçti gitti..Plakasına yaz ..bize yazıyorsunuz..İnanın tek kelimeyle sıkar..sıkıyor..Yusuf meselesi.......
    Ben Üzüldüm..çok geçmiş olsun..ceza olsun olmasın değil ama Acımasızca değil....Kodamanlarada Yusuf devreye girmesin..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahahah
    Hak edilen ceza yazılmış ehliyetsiz ve trafik sigortası olmadan dolaşırsan olacağı budur bide ruhsatsız olsaymış bari motor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    İşte dünyanın adaleti bazıları yatarak milyar kaldırıyor bazıları ekmek parasına sürünüyor.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Senin arkadaşın yine ucuz kurtarmış. Benzer bir olay yaşayan başka sürücü şuan mezarda. Polis memurumuz kaçan aracın arkasından uyarı maksatlı atış yaparken ayagının altındaki çakıl kayıveriyor ve silahtan çıkan mermi sürücünün kafasına isabet ediyor.(memurun savunması böyle ) Bu memur ise hala görevde.

Dedigim gibi arkadaşın baya şanslıymış enazından yaşıyor Herşey bir yana onca eksikligin üstüne birde polisten kaçmak pek mantıklı gelmiyor.Bu nedenle arkadaşın için pek üzüldügümü söyleyemeyecegim. Hakettigi cezayı almış. Bana göre bu konuda tek eleştirilebilecek nokta o film izleyip işinizi yapmayan polis memurları. Onun haricinde herşey olması gerektigi gibi işlemiş...

Bu arada cezayı kesen memurları tebrik ederim.İşlerini eksiksiz yapmışlar...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin arkadaşın yine ucuz kurtarmış. Benzer bir olay yaşayan başka sürücü şuan mezarda. Polis memurumuz kaçan aracın arkasından uyarı maksatlı atış yaparken ayagının altındaki çakıl kayıveriyor ve silahtan çıkan mermi sürücünün kafasına isabet ediyor.(memurun savunması böyle ) Bu memur ise hala görevde.

Dedigim gibi arkadaşın baya şanslıymış enazından yaşıyor Herşey bir yana onca eksikligin üstüne birde polisten kaçmak pek mantıklı gelmiyor.Bu nedenle arkadaşın için pek üzüldügümü söyleyemeyecegim. Hakettigi cezayı almış. Bana göre bu konuda tek eleştirilebilecek nokta o film izleyim işinizi yapmayan polis memurları. Onun haricinde herşey omlası gerektigi gibi işlemiş...

Bu arada cezayı kesen memurları tebrik ederim.İşlerini eksiksiz yapmışlar...
    +1
    Geçen yil bizim arkadalar Izmir taraflarinda biraz gazlamislar.
    Bir kaç motor,gazlamayi videoya da almislar.
    Polis arkadasa dur çekiyor.
    Fakat arkadas çok hizli.
    Polis basliyor arkadan ates etmeye.
    Videolarda net bir sekilde dehset içinde seyrettik.
    Hatta merak ederseniz, arkadastan izin alip asayim buraya.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Aynı olay amerika'da olsaydı.Foruma mesaj yazmak yerine cenaze işleriyle uğraşıyor olurduk.Polis savunma bile yapmazdı.(kaçtı vurdum,sorry)

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben devlet dairelerin hiç sevmiyorum... çok büyüklenen ve kendini padişah sanan insanlarımız var.. görevini yerine getiren temiz memur arkadaşlarımız alınmasınlar üzerlerine...
    evet aynen bazıları dedigin gibi öyle işini yapmayana öyle sinir oluyorumki ağzını burnunu dagıtıp hastanelik edene kadar dövesim geliyor işini yapmayanı uyarıncada üste çıkmaya çalışıyor ozaman kafam atıyor deli oluyorum

Süperdi yemin ediyorum katıldım :D

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Öncelikle şunu belirteyim memur demek bir işi yapmakla görevli kimse demektir.
    Şimdi bu olayda memurlar işlerini yapmışlar. Güzelce cezalarını yazmışlar. Burada şikayet edilen konuyu tam olarak anlayamadım aslında memur arkadaşlar film syerediyorum arkadaşlar geldiklerinde biri demişki sen yap öbürü demişki hayır sen yap, sonra biri kalkmış yapmış. Öflemiş püflemiş yavaş yapöış falan. Neticede işini yapmış. Şimdi konuyu açan arkadaş diyorki 20 dakikalık işi bir saatte yaptı. Evet ama sende polisten kaçıp ehliyetsiz ruhsatsız motosiklet sürerek adama iş çıkarttın. Kurallara uysaydın bir saat seninle uğraşmak zorunda kalmayacaktı. Hem suçlu hem de güçlü olmayalım.
    Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynen bazıları dedigin gibi öyle işini yapmayana öyle sinir oluyorumki ağzını burnunu dagıtıp hastanelik edene kadar dövesim geliyor işini yapmayanı uyarıncada üste çıkmaya çalışıyor ozaman kafam atıyor deli oluyorum
    Bende devlet memuruyum senin gibi ağız burun dağıtmaya kalkanlarıda hergün görüyorum. Sana söyleyeceğim tek bir şey var herkes kendi işini yapsın, sende kendi işini yap düzgün yap. Ben öyle yapıyorum, başka bir devlet dairesine gittiğimde de herkesin işini yapmaya çalıştığını görüyorum. Hayatında bir gün bile devlet için çalışmadıysan fazla ileri geri konuşmayacaksın o zaman.
    Alıntı FlexMan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte dünyanın adaleti bazıları yatarak milyar kaldırıyor bazıları ekmek parasına sürünüyor.
    O paralar polislerin cebine mi giriyor Allah aşkına?
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her yerde kendini bir halt zannedenler çıkıyor naparsın?
    Alıntı Nfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memurmu? düşmeyeceksin ellerine....Bide ağlarlar....
    Bende memurum sabahtan akşama kadar çalışıyorum. Bazen öğle arasına kadar tuvalete gidemeyip tuttuğum oluyo. Akşam eve gidince sırtımın ağrısından kendime gelemiyorum. Kendini bilmez bir sürü insanla uğraşmaktan antidepresan ilaç kullanmaya başladım. Eve gelip çocuğuma tahammül edemiyorum. Bu şekilde çalıştığım için devlette beni heryıl madalyayala ve 400 metrekaraelik havuzlu lüks villa ve son model Mercedes otomobille ödüllendiriyor. Tabik ağlamıyorum çok mutluyum gülüp oynuyorum. Bu yüzden sen memurun eline düşme en iyisi...

Motosikleti
    Hyosung GT250R '11-Vespa ET4 '01-Mondial 150ZC '09
    Trafik sigortası zorunlu 450 tl
    70 lira park
    ehliyetsize motosiklet verme 500 tl
    kasksız motor kullanma 100tl den fazlaydı sanırım
    bide sanırım polisten kaçmanında bir cezası vardı

2.500 e kapatırsınız hesabı rahatca
    siz kaşınmışsınız ehliyetsiz ruhsatsız polisten kaçılır mı ruhsat içinde bişey ksiliyor mu ?
    büyük geçmiş olsun bide verceğiniz para yanında eziyet çekiceksiniz polislerin uyuşuk ve küçümser tavırlarıyla (hepsi değil ama çoğunluk)
    ::tutkuy:: ::thanks: ::cheeeeer

GÖKTUĞ TÜREL

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Arkadaşın kaşınmış birazcık. Ehliyet yok ruhsat yok,muhtemelen plaka da yoktur, kask da. Polisten kaçma var. Vurulmadığına dua etsin , o parayı da vakit geçirmeden ödesin. Yoksa haciz yoluyla alırlar, mal beyanında da bulunmazsa 10 gün içeri atarlar. Polise film izliyor diye kızıyorsunuz, arkadaşının yaptıkları yanında polisin yaptığının adı bile anılmaz.
    çok dogru

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ALLAH iyiliğini versin...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    tamam sevgili polisimiz işini yapsın arkaşalarda biraz once bostancı ve kucukyalı arasındakı mınubus yolundakı alt gecıtte 10 kısılık bır ekıp bır motorcuyu ve kız atrkadaşını ındırmıs tunel gırısı bıde bunu yapan hep yeni yetme tayfası belıne makınayı takan aga oluyo dur ulennnnn men molıs memuruyum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)