Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piskopat Şoför Çılgın Motorcuya Karşı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video için söylenecek bişey yok.. Aracı süren kadınmıdır adammıdır bilinmez ciddi pisikolojik sorunları var. Kameralara yansımış bu görüntüden sonra o kişinin ehliyetini en az 10 yıllıgına almak lazım.. İlk motora temas anında bile motorcunun iki bacağını birden kırabilirdi..Sonrasında iki araç araç arasında sıkışsa direk ölmüştü

Onun dışında araba ile bile trafikte türlü türlü cins adamların hareketlerine maruz kalırken motorla bu iş 10 katına çıkıyor. Allah motorcuların sinirlerini sağlam tutsun sabır versin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki arabaniza tekme atan birine ne yaparsiniz ?
    Ben yola bakmadan yola atlayan arabaya atmak zorunda kaldım 25-30km hızla, dengemi toparlayınca hemen durdum kaçmadım, kadın şöför arkasına bile bakmadan hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti, araba uzaklaşınca ben de yoluma gittim umarım zarar verebilmişimdir. Böyle işte bu sürücüler aslında hiç motora binmemek lazım bunu yapıyolarsa motosiklete çarpıp sürücüsünü ölüme de terk eder böyle insanlar.

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    sabırlı ve sakin olup motorun kyfini çıkartmak en mantıklısı galiba...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Kimseden yana degilim, sadece empati yapmaya calisiyorum. Bu olayin bi gelisi vardir mutlaka.
    Bu ulkede trafik kazalarinda binlerce HAKLI insan oluyor her yil. Bu kafaylada olmeye devam eder. Cunki herkes hakli.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Azını, burnunu kırmış sıfatını mezbahaya çevirmiştin yanii.. off bee dövmüş kadar oldum
    ayyynen öyleee birrkez daha izledim ve şimdi spordan geldim yenim ederim kim olursa olsun onu 1 ay kadar sıvı yiceklerle beslenmesini sağlardım yapacağı estetik amelyatlarıda ajda pekkanınkini geçerdi...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kimi yıkıyoz?
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Homcam Muhtelemel videoda pek belli değil ama hafif motora doğru yanaşıyor daha öncesindede muhtemelen bi sataşma varki motorcu kafasını çeviriyor ve iteliyor arabayı
    Araba sürücüsüde bu arada Katletmek Lazımdirek üstüne kırıyor daha sonrasında adamın ustune sürüyor
    Ben O adamın yerinde olmak istemezdim ama olsaydım kendimden çok çok eminim o arabanın her camını her lastiğini patlatırdım
    Şöförünü söylemeye gerek yok Muhtemelen ambulansla hastane yolunda olur
    Sado

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    şahsen bana veya başka bir motorcuya'da yapılsa gördüğüm an dalarım şoföre....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    motosiklet sürücüsünü fiziksel olarak sürekli kondisyonunuyüksek seviyede tutması bu sebepden çok önemli. ne zaman kiminle karşılaşacağı belli değil

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Yapılacak tek şey kaskın cene kısmından tutup bütün camları indirmek
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Motorcuyu resmen yeşilçam a koy, baş rol oynasın
    Bu sayede Türkiye de jön derdi bitmiş olur.. Hadi bakalım motorcu dostum doğru acun un yanına.. yetenek sensin

O motorcu neyin peşinde anlamadım ama gidip adamın arabasına arka arkaya tekme atarsan her şeye hazır olacaksın. İnanın bu tür bir tepkiyi Türkiye'de de görmek hiç de zor değil isterseniz gidin trafikte birinin arabaya bu şekilde tekmeler atın bakın arabayı üstünüzemi sürer kafanıza levyemi indirir. Allah kimseye böyle bir an yaşatmasın, motorcu çok ucuz yırtmış o aracın altında kalsa sağ çıkarmıydı bilmiyorum. Böyle bir durumda gidip iki rekat namaz kılıp şükretmek en doğru hareket olur heralde.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=eus1-0_AbyQ

Biraz daha uzun olanı az da olsa öncesi var bayan arada biraz sıkıştırıp laf söylemiş galiba motosiklet sürücüsüde tekmeyi basmış. Belki kadının tepkisi aşırı olmuş olabilir ama biri sizin aracınıza tekme atsa sizin vereceğiniz tepkilerde farklı olmayacaktır. Hatalı bayan sürücü olabilir sizi sıkıştırmış olabilir ama bu size onun malına zarar verme hakkı doğurmaz. Agresifim ben atarım derseniz sizden daha agresifleri çıkıp sizi sinek gibi ezebilirler...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=eus1-0_AbyQ

Biraz daha uzun olanı az da olsa öncesi var bayan arada biraz sıkıştırıp laf söylemiş galiba motosiklet sürücüsüde tekmeyi basmış. Belki kadının tepkisi aşırı olmuş olabilir ama biri sizin aracınıza tekme atsa sizin vereceğiniz tepkilerde farklı olmayacaktır. Hatalı bayan sürücü olabilir sizi sıkıştırmış olabilir ama bu size onun malına zarar verme hakkı doğurmaz. Agresifim ben atarım derseniz sizden daha agresifleri çıkıp sizi sinek gibi ezebilirler...
    Ama arkadaşım bak dikkat ettiysen araba şerit çizgisinin üzerinde motosiklet kazaya meal vermemek için şeridin üstünde durmasına rağmen araç sürücüsü şeridin yanında değil üstünde gidiyor bide sıkıştırıyor adam arada kalsa ne olcakdı gine kaza olcakdı ama sonuş gene felan oldu
    Sado

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaskla kafa ataydı ...
    ...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı AGunak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ileri gitmedikçe kavga bir çözüm değildir. Plakasını ihbar etmek en makul çözümdür. Kaçınılmazsa da o araçtan elbet inecek. Motosiklet bir yaşam biçimi olarak görülüp, ağır başlı ve vakur olmalıyız diye düşünüyorum.
    Hangi ülkede yaşıyorsun

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama arkadaşım bak dikkat ettiysen araba şerit çizgisinin üzerinde motosiklet kazaya meal vermemek için şeridin üstünde durmasına rağmen araç sürücüsü şeridin yanında değil üstünde gidiyor bide sıkıştırıyor adam arada kalsa ne olcakdı gine kaza olcakdı ama sonuş gene felan oldu
    Yok yanlış anlaşıldı kadın tamamen hatalı olabilir kazaya da sebep verebilir, ama böyle davranıldığında sonuçların nerelere varılacağı tahmin edilemez hale geliyor yorumları okudukça şaşırıyorum biraz serbest bıraksalar insanlar her hatada birbirini öldürecek. Şöyle düşün sen motosikletinle bir anlık dalgınlıkla bu arkadaşın önüne kırdın az daha düşecekti ve sonra senin yanına gelip motosikletine bir tekme atıp seni devirdi bütün hata sende olsa bile nasıl bir tepki verirsin ?

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    aynı şey başıma geldi 2011 nisan ayında. arabayı ustume surdu kaldırıma çıktım ezilmemek için. inip yanına gittim iki kişi indiler bana hiç vuramadılar koruma ekipmanlarımında faydası ile :D ama ben 2sinede vurdum polis geldi, savcılık falan... sonuç adamlar haklı ben suçlu 4500 tl para cezası aldım..
    adalet bu :D sakin olmak lazım en ufak tartışmaya dahi girmemek şart yani zaten yolda yuzlerce araba kullanmayı bılmeyen şöförcükler var.
    o yuzden tartışmaya girdinmi motorlusun die seni küçük görüyorlar üstüne falan sürdülermi kavga kaçınılmaz oluyor baska nasıl korucaksın kendini. basıp gittinmi kaçıo sanıp iyice gaza geliyor bu tipler bunun için hiç muhattap olmucaksın yanı bence
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Hemen yarın dershaneden çıkınca tekzene uğrayıp 8 TL ye biber gazı alıyorum..
    Böyle bir durumla karşılaşırsam da sakince konuşacakmış gibi yaklaşıp cama tıklıyorum, camı açtığında gazı sıkıp, aşağı indirip.. Gerisi hayal gücünüze kalsın..
    Olayın başını bilmiyoruz ama, motosikletli bu kadar sinirlendiyse, vardır bi hipnoluk..
    Araba sürücüsü gene kendi cezasını buldu.

Edit:
    Not: Şimdi farkettim de. En kısa sürede spora başlıyorum.. Vücut biraz ham böyle sportif bi hal almam lazım.
    Gerekirse giden araç üzerine filan atlamak gerekir.. Belli mi olur. Ya da kavga için biraz savunma taktiği mi öğrensem..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araba sürücüleri bazen motor sürücülerininde eş değer güçte insan olduklarını unutuyorlar. Tamam adamın üstüne kırdın ezdin. O adam seni arabadan indirip ezmeyecek mi ? Fesuphanallah..
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)