Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Size süper bir grafik.. Benzin

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    benzindeki bu politika kaç yıldır var? kaç yıldır 1 numeroyuz?
    not: net bilgi veriniz!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suyla alakalı sorunları yok suyuda bizden ucuza kullanıyorlardır hem sudan da (çöp vergisi) almıyorlardır
    Almıyorlar, tüm sağlık ve eğitim hizmetleri bedava ayrıca adamlarda. Şehir içi telefon konuşmaları bedava, şehirler arası ücretli. Ne güzel di mi ?
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    şu ülkenin başına ben herşeyimden vazgeçip sizin için burdayım diyecek ve dediğini de yapacak normal müdür maaşı ile çalışacak bir adam çıksın o adam için canımı bile vericem..ulan başa kim gelse önce kendi cebini sonra sülalesinin cebini dolduruyor. ne zaman yolda bir makam aracı görsem .................(çok büyük küfür ettim) içinde bir lavuk suratında ben ağayım ifadesi ve direksiyonu göbeği ile çeviren bir tipte varsa yakasım geliyor o aracı.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almıyorlar, tüm sağlık ve eğitim hizmetleri bedava ayrıca adamlarda. Şehir içi telefon konuşmaları bedava, şehirler arası ücretli. Ne güzel di mi ?
    hayaldi gerçek oldu varmış böyle bir rüya ülke
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgim dahilinde olarak Kıbrıs Barış harekatı sonrası MC Hukumetleri ile yüksek vergi yükü başlıyor. 1980 lerde iran- ırak savaşı ile tüm dünya da petrol fiyatları tavan yapıyor. Fakat daha sonra düşüyor. Bizde sabit kalıyor.

Ancak önemli olan nokta şu. Varil fiyatına göre endekslendiğinde fiyatlar hiç bir zaman bu kadar orantısız olmadı. Farz-ı misal 1976 da Ham petrol varil fiyatı 26 dolar iken bugün 126 dolar. 5 kat artmış diyebiliriz. Ancak, bizde fiyatlar kaç 5 kat artmış durumda. Paramızdan 6 sıfır atıldığını da unutmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

hayaldi gerçek oldu varmış böyle bir rüya ülke
    Ha bir de orada özelleştirme değil kamulaştırma var Özel sektör istediği gibi iş yapabiliyor. Ancak en ufak bir yamukta devlet el koyuyor. Farz-ı misal en son meyve şirketleri (abd li bir şirket) hukumetin kabul ettiğinden daha fazla bir zam yaptı. Chavez ve şürekası tüm şirketleri devletleştirip şirketi de sürdü Venezuela dan.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Burdan venezuella kaç km hocam.5-6 arkadaş birleşip bahçe hortumuyla bile benzin getirsek 2 ay sonra kendini amorti edecek gibi duruyor.Haksızmıyım?
    Kurbanlık kuzu gibi bekleriz biz böyle...Adam 7 sülalesine uzay mekiği alana kadar yolu var bu işin.Hedef...

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan venezuella kaç km hocam.5-6 arkadaş birleşip bahçe hortumuyla bile benzin getirsek 2 ay sonra kendini amorti edecek gibi duruyor.Haksızmıyım?
    Kurbanlık kuzu gibi bekleriz biz böyle...Adam 7 sülalesine uzay mekiği alana kadar yolu var bu işin.Hedef...
    Bence bı vidanjor falan ayarlayıp gidelim :D
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet sayın mt üyeleri son aldığımız bilgilere göre venezüela da tuvalette su yerine benzin kullanılıyormuş

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu ülkenin başına ben herşeyimden vazgeçip sizin için burdayım diyecek ve dediğini de yapacak normal müdür maaşı ile çalışacak bir adam çıksın o adam için canımı bile vericem..ulan başa kim gelse önce kendi cebini sonra sülalesinin cebini dolduruyor. ne zaman yolda bir makam aracı görsem .................(çok büyük küfür ettim) içinde bir lavuk suratında ben ağayım ifadesi ve direksiyonu göbeği ile çeviren bir tipte varsa yakasım geliyor o aracı.
    Bu ülkeye o niyette insan gelse oda aynısnı yapar.Etrafımıza bir bakalım onca zama kimsenin sesi çıkmıyor.Bundan daha güzeli mi var?
    İstediğin kadar cebini doldur zam koy halkın gıkı çıkmıyor.

Motosikleti
    Honda cb125e
    daha duurn bekleyın 2b arazı kanunu cıkıyor boylece kasya 20mılyar tl (yenı para ) gırılmesı hesapkanıyor ne kadar geldım yerlestım oturuyorum dıyen adam varsa yer mulk sahıbı olcak yada guzel yerlere cok fazla deger bıcılcek odeyemıcekler tokı yıkıp ew dıkıp 10 katına satıcak yıne onlar zengın olcak sıkıldım bu ulkeden artık...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kac yildir birinci oldugumuzdan ziyade, hala bu sorunun cozulememis olmasidir asli mesele. Oncekilerin yaptigi yanlisi devam ettirenin,ne farki kalir oncekilerden.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    müstahak bize cem uzan nedediydi mazaot 1lira olacak demişti..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kac yildir birinci oldugumuzdan ziyade, hala bu sorunun cozulememis olmasidir asli mesele. Oncekilerin yaptigi yanlisi devam ettirenin,ne farki kalir oncekilerden.
    bir yanlışın devam ettirildiği muhakkak.
    lakin dış borç ödemelerine gittiğini ve bizlerin sırtına yüklendiğini varsaydığımız bu zamların uzun zamandır değişmeyen bir sistematiğin parçası olmasından yola çıkarsak, farklı kişilerin, farklı görüşlerin iktidar olması bile bunu değiştirmiyorsa olayı başka yönden ele almak gerek

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iktidardaki parti değişirse benzinin 1 liraya düşeceğini düşünenlerle politika konuşmuyorum. yoğusa asaplarım bozuluyor

imf'den bahseden yok hiç.
    sahi medyada da çıkmıyor imf haberleri epeydir.
    nolduki?
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iktidardaki parti değişirse benzinin 1 liraya düşeceğini düşünenlerle politika konuşmuyorum. yoğusa asaplarım bozuluyor

imf'den bahseden yok hiç.
    sahi medyada da çıkmıyor imf haberleri epeydir.
    nolduki?
    bağamı taş atıyon politik işlerden çakmam ben...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    nolmus ki imfye?

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    samanyolu tv ayna programının Venezüella gezisinden bir yazı kendi sitesinden.

Dünyanın en pahalı benzini Türkiye’de. Peki en ucuzu nerede?
    En ucuzu da Venezüella’da. 1 depo benzin yaklaşık olarak 1 Türk Lirasına doluyor bu ülkede. Dizel ise hiç satılmıyor. Benzin istasyonuna gelen müşteriler araçlarının depolarını ağzına kadar dolduruyorlar. Benzinin sudanucuz olduğu bir ülke Venezüella. Yarım litre su tam olarak 38 litre benzine denk geliyor.
    Ya rabbi şükür suyumuz var ya daha ne olsun bi lokma bi hırka geçinir gideriz evelallah. Hem bizim neyimize benzinmiş mazotmuş onları godamanlar litrelik arabalarına bassınlar bizde bisiklete talim edelim! (çağtay üzerine alınma sana yazmadım sade içimi dökesim geldi )

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bağamı taş atıyon politik işlerden çakmam ben...
    sana gül atarım anca bebeem

yine coştu chp-mhp tayfası.
    biz açık konuşunca tu-kaka oluyoruz.
    bu apaçık ideolojik bir kavgadır.
    hercul3367 bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    GSX-R 1300 Hayabusa'ya son 153 gün...
    Durmak YOK YOLA DEVAM
    -haydaa benzin bitti...
    OLSUN BERABER YÜRÜRÜZ BİZ BU YOLLARDA
    -Ya bi s..r git...
    ERKEN KALKAN ERKEN YOL ALIR MUBAREK HADİ BEN KAÇTIM AKŞAMA SOHBETE BEKLİYORUM ...
    - http://www.youtube.com/watch?v=nN0yAwxkwhQ
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.
    Hayat Buysa ; İnadına HAYABUSA ...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sosyal devlet olabilmek mesele. Mesele kolay yoldan vergi toplayip ekonomik istikrari surdurebilmek degil. Akabilecek onlarca musluk varken, sadece bir muskuktan vergiyi toplamak da degil mesele.
    İmf, döviz, issizlik orani yada benzeri mevzular degil sozkonusu. Evet ulke yonetmek kolay degil, ama ulkeyi yonetirken vatandasin sirtina binmeden yonetebilmek asli mesele...
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)