Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acelle Yaylası Kampı (Sakarya)

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul'a oldukça yakın, sevimli bir yayla. Yakınlardaki Pürenli kadar heyecanlandırmasa da ulaşımı oldukça kolay. Neredeyse her tarzda motosiklet ile gidilebilir. Hafta sonları yayla evlerinin sahipleri gelebiliyor, biraz da piknikçi tayfa. Maalesef silah sesleri ile ortamın büyüsünü bozuyorlar. Onun dışında hafta içi gayet vakit geçirilesi. Yakın yerlere kampa gitmek isteyenlere alternatif olsun diye listeye ekliyorum.

U.KALKAVAN, F54, espresso ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu konuda güzel bir kamp deneyim içeriğide var.
    Acelle Yaylası

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    yanında birçok irili ufaklı yaylada vardır , sultanpınar yaylası bunlardan biri .

gayet güzel bir yayla , arazide eski bir osmanlı mezarlığıda mevcut , kanuniden kalma olduğu söylenir.
    inzell bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Güzel ve görülesi yerler vesselam,sultan pınar yaylası, Karagöl yaylası,acelle yaylası gezmiştim buraları, taraklı tarafından çıkıp ,hanyatak tarafından inmiştik oradan da Akyazı,buraları görmeyen tüm dostlara tavsiye olunur,çok güzel yayla evleri var buralarda,video için teşekkürler ,anılar tazelenmiş oldu, buraları tekrar görmek güzeldi, yüreğine sağlık ESKİŞEHİR den selamlar
    inzell bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    2020 Temmuz gibi kaldım burada, yolun son kısmı baya berbat, XJ6 vardı o zamanlar, şimdiki motorum olsa dönerdim heralde.

Yaylada yakacak buluruz kafasıyla gittik, yol üstünden yakacak bişeyler almadık ki iki motorduk zaten. Neticede yaylada yakacak bişey bulamadık. Tezek ve kamp testeresi ile katlettiğim yaş bir küçük çam ile ısınmaya çalıştık. Güzel yer ama görsel olarak. Telefon bazı kısımlarda zayıf da olsa çekiyordu (Vodafon)

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 Temmuz gibi kaldım burada, yolun son kısmı baya berbat, XJ6 vardı o zamanlar, şimdiki motorum olsa dönerdim heralde.

Yaylada yakacak buluruz kafasıyla gittik, yol üstünden yakacak bişeyler almadık ki iki motorduk zaten. Neticede yaylada yakacak bişey bulamadık. Tezek ve kamp testeresi ile katlettiğim yaş bir küçük çam ile ısınmaya çalıştık. Güzel yer ama görsel olarak. Telefon bazı kısımlarda zayıf da olsa çekiyordu (Vodafon)
    Ben de geçen ekim ayında gittim. siz bu mesajı yazdığınız gün. Ben gittiğimde yol iyiydi. Toprak ama düzgün. Küçük bir sokak motosikletiyle zevk vermeyebilir ama zorlayacağını da zannetmiyorum. Fırsat bulduğumda videosunu da yükleyeceğim.

Motosikleti
    Ducati Monster 821
    Çok güzel gözüküyor, bayıldım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gezilip görülesi yer
    yakınında altındere var kiremitte alabalık kuymak kaşarlı mantar tavsiye ederim

Motosikleti
    Artık yok
    Altındere bayağı bayağı bozmuştu. Karapürcek e geçerken oralarda var balıkçılar. Onlar daha iyi gibi, küçük yerler ama.
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Paylaşım için teşekkürler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)