Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni sürücü için cbr 125 yada cbf 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    yeni başlayacağım, ikisi farklı sınıfta motor bende farkındayım ama açıkçası deneyimli arkadaşlardan, seçim konusunda, yardım istiyorum. ybr 125 ile eğitim aldım (hala almaya devam ediyorum) motor güzel ama tarz konusunda sıkıntılarım var. racing tarzı motorların oturuşu rahatsız gibi geliyor. acaba uzun kullanımlarda rahatsızlık yaşarmıyım? diğer taraftan yeni olduğum için, cbf tarzı commuter motorlara koruma demiri takılmasınıda artı olarak görüyorum. motoru çok hızlı öğrenmeme karşında yinede tereddütlerim var. kısaca beni anlayan tecrübeli kişilerin yardım mesajlarını bekliyorum. teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Kullanıcı adım ile kullandığım motosiklet kısmına bakabilirsin Bende ilkten cbr125 alıp, 3 ay civarı kullanıp bana uygun olmadığını anlayarak cbf150 ye tayinimi istedim.
    185 boy olunca cbr rahatsızlık veriyor bana göre, oturma pozüsyonundan, bana göre küçüklüğünden, parça fiyatlarının pahalılığından ötürü cbf 150yi seçmiştim. Ekonomik olarak da beni rahatlatmıştı.

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    benim boy 178. ayakkabı ile birlikte 80 ni geçer tabi. sanırım test sürüşü yapmadan almamak gerekiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)