Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisi?

Katılımcı sayısı
334. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung GT650R

136 40.72%
  • Kawasaki ER6F

193 57.78%
  • Diğer (mesajınızda belirtiniz)

5 1.50%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki ER6F - Hyosung GT650R

Motovento
    REKLAM ALANI
    hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    beyler bendede hyosung motosiklet var 11000 km de krank dağıttı ben debriyajda problem olabilir diye düşünürken krank problemi çıktı karşıma ama 11000 km ye kadar tık demedi gerçi motoru sıkıştırarak kullanan biriyim motoru gerçekten sert kullanıyorum ama 4 büyüklerde bunun olacağını sanmıyorum belki onlardada olabilir bilemiyorum he çinliyle falan asla karşılaştırılmaz ama 4 büyüklerden biride değil kesinlikle ikisinin ortası diye düşünüyorum ben bide servis te 2 haftada çıktı motorum bu normal bence ama genede düşünülmesi gereken bir durum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hyosung150 adlı üyeden alıntı
    beyler bendede hyosung motosiklet var 11000 km de krank dağıttı ben debriyajda problem olabilir diye düşünürken krank problemi çıktı karşıma ama 11000 km ye kadar tık demedi gerçi motoru sıkıştırarak kullanan biriyim motoru gerçekten sert kullanıyorum ama 4 büyüklerde bunun olacağını sanmıyorum belki onlardada olabilir bilemiyorum he çinliyle falan asla karşılaştırılmaz ama 4 büyüklerden biride değil kesinlikle ikisinin ortası diye düşünüyorum ben bide servis te 2 haftada çıktı motorum bu normal bence ama genede düşünülmesi gereken bir durum
    modeli neydi? motorunun.10 üzerinden kaç verirsin?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Gavurlar Kawasaki ER6F demiş..

Yeni bir motor kullanıcısı olarak abilerimin ve ablalarımın yanında laf etmek bana düşmez.. Ama bilen ve araştıran gavurlar bu iki motorun karşılaştırmasında oylarını KAWA ER6F den (nam-ı deger NINJA 650R) yana kullanmışlar. Detaylı resimli karşılaştırmalı guzel mi guzel bir dokumantasyon. (maalesef Fransızca ama resimden ve yıldızlardan ne dedikleri anlasılıyor). Ben yarın ER6F imi sipariş etmeye gideceğim (tabii bu yorum yuzunden değil, Hyosung hic listemde yoktu, yeni baslayanı da aşar herhal).

http://www.moto-station.com/article1...aki-er-6f.html

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ben de bu şekilde google'da araştırdım ama İngilizce site bulamamıştım Çevirebilecek birileri varsa çok mutlu oluruz vallahi.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Esasında ikisi pek aynı kulvarda değil.... Biri race , Biri race görünümlü naked veya street bıke gibi bi şey....

yani hyosung ile kawa karşılaşacaksa ZX-6 yı karşılaştırmak daha adaletli olacağını düşünüyorum....

Ancak motorunu yükseltecek veya race e geçiş yapacaklar için olanlar içim hyosung GTR 250 iyi bir race alternatifi olabilir. Öyle birden CBR 600 , R 6 gibi tehlikelere bulaşmamış olurlar. Race kullanmanın mantığını ve temel fizik kurallarını öğrenmiş olurlar....

sindoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    hacker_2834 Hyosung Türkiye distribitörü Global Motor'dur.
    www.globalmotor.com.tr adresinden diğer bütün modelleri görebilirsin.

Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı
    Esasında ikisi pek aynı kulvarda değil.... Biri race , Biri race görünümlü naked veya street bıke gibi bi şey....

yani hyosung ile kawa karşılaşacaksa ZX-6 yı karşılaştırmak daha adaletli olacağını düşünüyorum....
    yuh birader zx nerde hyosung nerde biri 4silindir diğeri 2 silindir yapma yahu.saçmalamışsın iyice.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı namso adlı üyeden alıntı
    yuh birader zx nerde hyosung nerde biri 4silindir diğeri 2 silindir yapma yahu.saçmalamışsın iyice.
    +1
    GT650R ile ER6F'in tek farkı oturuş pozisyonları. Motor tipleri yakın olduğu için bu ikisini karşılaştırdım.
    Onur Yollarda

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı namso adlı üyeden alıntı
    Bizde biliyoruz silindir adetlerini...

Benim anlatmak istediğim Er6f tam bir racing değil biraz fazer e benzer bir durumda. Gt650r ise oturuş pozisyonu bakımından tam bir race.....

Motosikleti
    DS 650 ADAY
    Hyosung'un çizgileri ve estetiği kawasakden daha hoş.

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı
    bencede kesinlikle hyosung 650 cc 72 beygir motormu olurmuş rezalet,bide adamlar 220 kadran koymuş bari kapalı grenaj yapma o zaman , motoru görende sanıcakki race hani
    hyosung her zaman her türlü yolda ER6'yı yakalar ezerde geçer bence hemde çin malı falanda değilmiş kore malıymış öğrendiğim kadarıyla...
    Kedi ulaşamıyacağı ciğere mundar dermiş Topu topu 7 hp fark var zaten bu motosiklerden birini almaya gücü yetecek adam Güç isterse gider cbr600f alır Bence bu motosikletlerin bir farkı yok Hangisinin tipini beğenirsen onu alacaksın.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

bozkurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung GT650R 11.750 ytl bu fiyata bu makinayı almak isteyen 2bin ytl daha ekler cbr 600 f alır veya gsx600f olabilir yani secenek cok ama ikisi arasında secim yapsam Hyosung GT650R derim race bakımından kawa'da race olsa kawazaki derim... servise gitmiştim Hyosung gördüm üç tane aslında ikinci el race arıyordum ama merak edip sordum Hyosung nasıl diye eleman bana problem cıkıyor demişti o gördüğüm makinalar arıza yapmış ve 2veya 3 aylık aletler ama sorun cıkarmışlar arıza nedir diye sormadım ama görüntü olarak Hyosung GT650R mükemmel makina...zx6r tabi race olarak ondan üstün o ayrı bir konu elbette her neyse secim--->Hyosung GT650R

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Abi 2 silindir makinaları karşılaştırıyoruz sen bize 600F diyorsun
    Onur Yollarda

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    Abi 2 silindir makinaları karşılaştırıyoruz sen bize 600F diyorsun
    Hızdan kadrandan bahseden arkadaşa dedim sana demedim yanlış anlaşıllma olmasın diyede alıntı yapdım. Genelde birine cevap yazarken alını yaparım.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    hyosung modelleri enjeksiyonlu mu ..bilen varmı .özellikle 250 ve 650 cc lik makineleri için. 250 likleri hava soğutmalı sanırım. bu bir race için sorun olmazmı.enjeksiyonlu olacaklarını tahmin ediyorum ama hiçbiryerde göremedim. bide sizce yakıtı nasıldır bu makinelerin bilgisi olan yazarsa sevinirim.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

bozkurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bugün tekrar servise gittim oradaki arkadas biz Hyosung'u bıraktık diyo sürekli sorun cıkarıyormuş bıkmış adamlar ve kesinlikle er6 ile Hyosung'kıyaslamayın diyor her durumda er6 Hyosung'u 10 defa eskitir dediler ve bir kac müşteride aynı fikirdeler haberiniz olsun ben fikrimi değiştirdim kavazaki er6 diyorum işi erbabına sordum yani!!!!ambalaja aldanmayalım beyler.....................

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı nx4_falcon adlı üyeden alıntı
    Hızdan kadrandan bahseden arkadaşa dedim sana demedim yanlış anlaşıllma olmasın diyede alıntı yapdım. Genelde birine cevap yazarken alını yaparım.
    ben sana demedim ki bozkurt26'ya demiştim 600f diyorsun diye

bozkurt26, nedenleri neymiş peki? Hyosung onları bırakmış olmasın? Bırakmadan önce işe yaramaz dese anlayacağım da bıraktıktan sonra işe yaramaz demeleri garip olmuş
    Onur Yollarda

come69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 954 RR
    arkadaşlar herkese selamlar.ben bu hyosung adlı motorla ilgili bişeler soracam.yardımcı olursanız.mesela motorların tüm modellerini görebileceğimiz bi sayfa varmı.ilave olarak fiyat listesi bulabilmemiz mümkün mü? yardımlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hyosung ile ilgili soru sormadan önce Hyosung ile ilgili arama yapsaydın, Hyosung ile ilgili tüm cevapları Hyosung ile ilgili başlıklarda bulabilirdin.
    www.globalmotor.com.tr
    Onur Yollarda

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    bu motorlar enjeksiyonlumu diye sormuştum ama bilen yok galibaa .sayfasındada yazmıyor..

pro-cuğum sende mi bilmiyorsun dostum

hakketen dendiği gibi sorun çıkartıyorsa buyıl alanlar yandı çünkü dah fazla bayii ve servis ağıyla gümbür gümbür geliyorlar.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler