Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lifan cup 100---- yoksa kanuni cup 100 mü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KYMCO AGİLİTY 125
    Merhaba arkadaşlar bu iki motor arasında kaldım siz olsanız hangisini alırdınız kullanıcılarından yorum beklıyorum şimdidem teşekkür ederim
    yakıt?
    Sağlamlık?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _halil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    Lifanı tavsiye ederim bende haziran sonunda alıcam allah nasip ederse.. 3 subaplı diğerlerinden 3 kat daha güçlü , yakıt bütün cuplar az yakar , sağlamlık dersen şuana kadar kimsenin lifanla ilgili kötü bir sözünü filen duymadım kesinlikle lifan..
    - Yanlış Bir Hayat Doğru Yaşanmaz..

- Yanlış Yapmadan Doğru Bulunmaz..

bilgiyi yanlış verme lütfen 3.subaplı ama en çok sorunda ondan kaynaklanıyo lifanda yedek parça sıkıntısı yaşarsın ama kanuni cup 100 hem çekiş hp si daha yüksek sanırım 8.9 lifanı tavsiye etmem kanuni yıllarca var ve yedek parça sıkıntısı yok . Yani kanuni 2 yıl garantisi ve yedek parçasıda rahatça bulunabilir bir motor bende alıcam 1 hafta içinde kanuni cup 100 çelik hayırlı olsun şimdiden

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

Alıntı karahayyam26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgiyi yanlış verme lütfen 3.subaplı ama en çok sorunda ondan kaynaklanıyo lifanda yedek parça sıkıntısı yaşarsın ama kanuni cup 100 hem çekiş hp si daha yüksek sanırım 8.9 lifanı tavsiye etmem kanuni yıllarca var ve yedek parça sıkıntısı yok . Yani kanuni 2 yıl garantisi ve yedek parçasıda rahatça bulunabilir bir motor bende alıcam 1 hafta içinde kanuni cup 100 çelik hayırlı olsun şimdiden
    Lifan çabuk bozuluyor arıza çıkarıyor benden söylemesi komşuda var... Çocuk yedek parçayı 10 günde zor buldu o da 2.el

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    lifan senatörüm vardı ciddi anlamda servis sıkıntısı çektim. ( bisan lifan ) bisikletcilere motosiklet servisi vermişler. servis yönünden kanuni derim ben.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    ben lifan derim hem güçlü hem seri :D

Alıntı karahayyam26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

Lifan çabuk bozuluyor arıza çıkarıyor benden söylemesi komşuda var... Çocuk yedek parçayı 10 günde zor buldu o da 2.el
    kardeş sen öyle diyon bende de vardı kullandım ardından arkadaşımna sattım 45 bine dayandı ve tık yok ve hala kullanmaya devam ediyor
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı bahriyeli06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu iki motor arasında kaldım siz olsanız hangisini alırdınız kullanıcılarından yorum beklıyorum şimdidem teşekkür ederim
    yakıt?
    Sağlamlık?
    hocam söyle söyliyim kanuni daha saglam diyorlar ama ne kadar saglamdır mechul.
    Allah korusun bi kaza yaptın mı kanuni yedek parça fiyatıyla iyi sokuyor yani ama lifan,mondial,yuki,kuba gibi motoların hepsinin yedek parça sıkıntısı yok + yedek parçası ucuzdur.
    yakıttada kanuni sitesinde 2.4lt/100km
    lifan sitesinde 1.9/100km diye biliyorum

bende araştırıyorum bildiklerim bu kadr yani bende cub alıcam ama hayırlısı .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)