Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kawasaki er6n & ducati monster 696

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ducati monster 696 wth akr '13
    2 naked ikiside cok guzel fakat sizce hem performans hem ses hem konfor hemde dizayn bakımından karsılastırırsak hangisi alınır ?
    ride for wind

34 BR 5411

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-city 250
    merhaba kardeşim.. ducati monster çok yakar er6n e göre nakedler arasında en eko olarak er6n bilinir..parasal sıkıntın yoksa monster al daha kaslı bi görüntüsü var..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:38 ----------

bu arada bende beverly 500 arıyordum sende var mı şuanda??varsa satcak mısını fiyyat ne istersin?bide detaylarını bi söyleyiver model km ?

er 6 istersen 2008 model abs li modeli mevcut özelden ulaşabirsin

bevirli 500 bende var. çok temiz cirilop gibi 5 binde 2006 model

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    monster 696'dan yakışıklı bi naked yok yeryüzünde...
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Konfor açısından Monster sınıfta kalır. Oturma pozisyonu çok rahatsız. Özellikle Ducati sevdanız yoksa gereksiz bir harcama olur bence.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ducati Monster, kaliteli bir İtalyan motosikleti olarak klasikler arasındaki yerini almış bir model. Eğer ekonomik problem yoksa, parça fiyatları vs. dert edilmeyecekse keyif için binilebilecek ayrıcalıklı bir makina.
    Yalnız racing oturma pozisyonuna sahip naked bir makina olarak pek konforlu sayılmaz.

ER6, 650cc sınıfında orta sınıfa yönelik ekonomi amaçlı piyasada yer almakta olan bir model ve dik oturma pozisyonu ile Ducati'ye nazaran daha konforludur.

2 makina da çift silindirli olduğu için takacağın egsoza göre alacağın ses çok da farklı olmayacaktır.

Motosikleti
    z750 kawasaki 2010
    Kesin Japon makinası al er6 sorunsuz makinadır kullanımı sehir içinde daha kolaydır.
    az yakması teknoljik üstünlükleri vs vs vs..
    bir virajı dönmenin iki yolu vardır
    ya hızlı dönersin ya hızlı dönemezsin:cherry:

Motosikleti
    Yamaha X-city 250
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er 6 istersen 2008 model abs li modeli mevcut özelden ulaşabirsin

bevirli 500 bende var. çok temiz cirilop gibi 5 binde 2006 model
    iki motor içinde fiyat teklifi ve foto rica ediyorum acun bey..özelden ulaşmaya çalıştım sanırım gitmiyor mesajlar..hoşçakalın..ayrıca başlıktan farklı b konu içerisine girdiğimden dolayı özür diliyorum..saygılar

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Er6 N benim de takibimde olan bir motosiklet. + larını okudukca daha bir hayranlık duyuyorum... peki bu iki makina arasındaki yol tutusu ve dengesi acısından karşılaştırırsak Ayrodimakligi virajdaki dengesi falan nasıl..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    er6n ulaşım aracıdır, ekonomiktir, duygusal bi heyecan patlaması yaşatmaktan uzaktır 696 ise keyif aracıdır, ben farklıyım demenin bi yoludur, statü sembolüdür.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er6n ulaşım aracıdır, ekonomiktir, duygusal bi heyecan patlaması yaşatmaktan uzaktır 696 ise keyif aracıdır, ben farklıyım demenin bi yoludur, statü sembolüdür.
    aklım karıştı benim istediği zevk ve performans masraf ve yakmasını onemsemıyorum pek zevk almak ıstıyorum fakat kılom var bu yuzden mosnterda rahat edemicemi dusunuyorum er 6 n cok gusel fakat ducatı bole sanki beni çekiyor er 6 alsam monsterda kalım kalıcakmıs gibi oluyor
    ride for wind

34 BR 5411

Alıntı unalkon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklım karıştı benim istediği zevk ve performans masraf ve yakmasını onemsemıyorum pek zevk almak ıstıyorum fakat kılom var bu yuzden mosnterda rahat edemicemi dusunuyorum er 6 n cok gusel fakat ducatı bole sanki beni çekiyor er 6 alsam monsterda kalım kalıcakmıs gibi oluyor
    İkisine de binmeden son kararını verme.

Ama dediğin gibi. Monster kilolu insanlara çok uygun olmayabilir. Mantıklı bir çok amaçlı motosikletten daha çok egzotik bir aksesuar aracı gibi. Ben ER-6n üzerinde Monster'da olacağımdan çok daha mutluyum.

Motosikleti
    peki nasıl test edebilcegeğimiz yerler varmı yada kiralıyabileceğimiz?
    ride for wind

34 BR 5411

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ben çok kilolu değilim ama iriyim boyumda 1.82. bu durumda dahi arkadaşımın monster 696'sı üzerinde komik duruyorum. hele ki göbek basen falan genişse hiç olmaz.
    mesela bahsettiğim arkadaşım ince yapılı ve motoru üzerinde çok şık duruyor. ama er6-n de çok kalıplı bi motor değil onu da belirtmek lazım. bunları test etme imkanı ya da kiralama fırsatı bulamazsın ancak hazır istanbuldaymışsın kızıltoprağı dolaşıp istediğin tüm motorların üzerine binip oturuş pozisyonuna bakabilirsin.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok kilolu değilim ama iriyim boyumda 1.82. bu durumda dahi arkadaşımın monster 696'sı üzerinde komik duruyorum. hele ki göbek basen falan genişse hiç olmaz. mesela bahsettiğim arkadaşım ince yapılı ve motoru üzerinde çok şık duruyor.
    abi kadife çeketten bahseder gibi yazmışın
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Er6 N benim de takibimde olan bir motosiklet. + larını okudukca daha bir hayranlık duyuyorum... peki bu iki makina arasındaki yol tutusu ve dengesi acısından karşılaştırırsak Ayrodimakligi virajdaki dengesi falan nasıl..
    Bukonuda pek fazla bilgisi olan yok sanırım. Yada henuz gormemişlerdir. Ben yazın bol virajlı yayla yollarına cok gidiyorum. Motorun dengesi, viraj kabiliyeti cok onemli. Er6 N in viraj kıvraklıgı nasıl. Yardımlarınızı bekliyorum..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kadife çeketten bahseder gibi yazmışın
    doğru söylüyosun valla biraz öyle olmuş. işin kozmetik kısmına fazla mı takılıyoruz nedir

bu arada görüşemedik ne zamandır yahu. en son bi tavuk yedik sanırım.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Hocam bence Suzuki b-king i de degerlendirmeye al.Sonucta hepsi ayni klasmandaki motosikletler. B-Kingin sana daha cok yakisacagini dusunuyorum.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bence Suzuki b-king i de degerlendirmeye al.Sonucta hepsi ayni klasmandaki motosikletler. B-Kingin sana daha cok yakisacagini dusunuyorum.
    honda x-11.. nakedlerin kralıdır.. b-king çıktı mertlik bozuldu gerçide.. benim için hala vazgeçilmezdir
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

monster'ın teknolojisi ve motoru er6n ile karşılaştırılmaz bence çok farklı bir makina. Ama herşeyde performans ve teknoloji değil tabi.

2 motorun sıfırını alacak olursam çokçok daha ucuza sn'ye düşünmeen kawa alırdım.

Ama kawa ile 650'nin motorunu kullanan Suzuki gladius mu dersen kesin suzuki derdim.

hayırlı uğurlu olsun.kazasız belasız.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)