Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

scooter seçiminde yardım lütfen! max: 6-7 bin tl

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce sunulmuş , bende bi söyleyim dedim.
    burgman 400 düşün bence.
    yatakda yatıyormuş gibi yol gidersin.
    virajlara yatışı falanda çok iyi.
    üstünden inmemek için bahane ararsın.
    videolarını izlemeni ve hata mümkünse 1 günlüğüne kiralayıp denemeni
    şiddetle tavsiye ederim
    teşekkür ederim kardeşmtamam bakıcam tekrar..burgmanı yakından görme fırsatım olmadı fakat silverwing 400 e bugün baktım sence boyut olarak daha küçük müdür?bana silverwing devasa geldi ne bilim 200-250 lik scootera alışıncabide boyum 175 o yüzden zapdetmekte zorlanır mıyım diyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    bence 500 cc yada 250 cc olayına öncelikle karar vermelisin! Eğer vergi, yakıt gibi kaygıların varsa ki bu memlekette nasıl olmaz, sana 250 cc yi öneririm ve xciting'i tercih etmeni öneririm! Modelli, oluşu 2. eli, servisi, sorunsuzluğuyla ve aynı kasa bir motoru kullanan biri olarak kesinlikle xciting!
    07 EEE 31

Motosikleti
    Xmax250
    silverwinge benzin mi dayanır
    burgman400 kullandım viraj xmax250a göre daha iyi
    xmaxdaki ivmelenme burgmanda yok
    xmax 250cc olmasına ragmen burgman ve silvere çok iyi kafa tutuyor
    xciting başını agrıtmaz yedek parçası burgman yada xmax gibi uçuk değil
    bu motorların agır bakımları 1000tl ama kymcoda daha cuzi miktarda
    benim favorim nexus500

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    daha önce tartışılmış. bu konuya yakın bir konu bi göz atmanı tavsiye ederim konu 2006 model yinede tecrube tecrubedir

http://www.motosiklet.net/forum/mark...0-hangisi.html
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Sym Joyride inceleyip, düşünebilirsin
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

dediğiniz gibi yakıt ve vergi konusunda bütçemden dolayı bende muzdaribim.kesinlikle 250 cc düşünüyorum..teşekkür ederim arkadaslar

Motosikleti
    sym gts 250 gidiyor fz6 fazer gelecek
    arkadaşım başka bi konu altında arkadaşa yardımcı olmak için yazmış olduğum msj , bi okumanı tavsiye ederim merak ettiğin başka bişi olursada elimden geldiğince yardımcı olmaya calışırım :

bende SYM gts 250 var 2009 model 2010 trafik çıkışlı.
    2010 haziranda aldım sıfır olarak . 9 ay ful kullandım 13000 km yaptım.
    yağmurda çamurda her türlü hava şartlarında kullandım.
    diğer marka ve modellerle ilgili bir bilgim yok kullanmadım bilmiyrm o yüzden onlardan bahsedemem ama SYM den şaşmam diyorum , babamda da sym mio 100 var 6 yıllk makina tık arıza yapmadı ve iki büyük kaza geçirmesine rağmen.
    gts ile sürekli şehir trafiğindeyim arada uzun yol yapıyorum hiç yormuyor çok rahat ve konforlu , seri atik pratik , kamyon arkalarında hatta normal arabaların arkasında dahi kalmassın , 140 km hıza çok rahat ulaşıyor , teknik özellikler hakıkında pek bilgi veremeyeceğim çünkü pek anlamıyorum. cbs fren sistemi var babamın mio da kazadan sonra çoğu grenajı değişti 1 ay içinde halledildi.
    yani sym gözüm kapalı tavsiye ederim gerçekten pişman olmassın kaliteside bence tartışılmaz gibi geliyo ama dediğim gibi diğer marka ve modeller hakkında bi bilgim olmadığı için kıyaslama yapamıyorum. merak ettiğin bişi olursa sorabilirsin. bu arada ben gts yi 8500 aldım 9 aylık motor 13000 km de 7000 e sattım . ilan verdim 1 ay olmadan sattım.

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/mark...#ixzz1FpFZPthj

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43203997/detay

buda benim ilanımdı Satıım

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    SYM Joyrider Evo 200 veya SYM GTS 250İ
    Gerisi...
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı jazzinlove_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooterlar kibar duruyor ya ilk önce o yüzden scooter düşündüm..ne önerirsin peki vitesli cbf mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

evet bi arkadaşın 52 bine kadar olan bakım fiyatlarını ve beverly 500 izlenmlerini okudum cruiser modeli az yakıyormuş oda 9 bin tl..teşekkür ederim verdiğin bilgiler için kardeşm xcity in 2.elini alabilirim bayağı uygunlar var sıfırına param yetmez.zaten acelemiz yok geze geze gideriz bıraksan ben bisikletle de gezerim 100-150 kmyi hiç yakınmadan seviyorum iki tekerleğixcity alırsam haber ederim yine bu konudan..fiyat bildirir uygunluğunu tekrar konuşuruz inşallah..hoşçakalın
    Selamlar o arkadaş ben oluyorum sanırım
    100 km 4lt yakıt çok diyorsan birşey diyemeyeceğim, ancak alacağın 250cc scooterlarda 3.5 litre civarında yakacak.

Sen bir kere 500lüğü kullanıp tadını al, 250cc ler sana çocuk oyuncağı gibi gelecektir. yada 250yi aldıktan bir süre sonra sana yetmediğini hissedip yeniden arayışlara gireceksin, bende 150cc dylan'dan 500lüğe geçiş yapmış ve çok memnun kalmıştım. B500den hiç bir şikayetim yok.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar o arkadaş ben oluyorum sanırım
    100 km 4lt yakıt çok diyorsan birşey diyemeyeceğim, ancak alacağın 250cc scooterlarda 3.5 litre civarında yakacak.

Sen bir kere 500lüğü kullanıp tadını al, 250cc ler sana çocuk oyuncağı gibi gelecektir. yada 250yi aldıktan bir süre sonra sana yetmediğini hissedip yeniden arayışlara gireceksin, bende 150cc dylan'dan 500lüğe geçiş yapmış ve çok memnun kalmıştım. B500den hiç bir şikayetim yok.
    abicim 4 lt diye bişey yok ki millet 5.5 lt yakıyor diyor en az şehir içinde.senin dediğini cruiser modelleri yakıyor onada param yetmiyor malesef.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:53 ----------

Alıntı punisher35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım başka bi konu altında arkadaşa yardımcı olmak için yazmış olduğum msj , bi okumanı tavsiye ederim merak ettiğin başka bişi olursada elimden geldiğince yardımcı olmaya calışırım :

bende SYM gts 250 var 2009 model 2010 trafik çıkışlı.
    2010 haziranda aldım sıfır olarak . 9 ay ful kullandım 13000 km yaptım.
    yağmurda çamurda her türlü hava şartlarında kullandım.
    diğer marka ve modellerle ilgili bir bilgim yok kullanmadım bilmiyrm o yüzden onlardan bahsedemem ama SYM den şaşmam diyorum , babamda da sym mio 100 var 6 yıllk makina tık arıza yapmadı ve iki büyük kaza geçirmesine rağmen.
    gts ile sürekli şehir trafiğindeyim arada uzun yol yapıyorum hiç yormuyor çok rahat ve konforlu , seri atik pratik , kamyon arkalarında hatta normal arabaların arkasında dahi kalmassın , 140 km hıza çok rahat ulaşıyor , teknik özellikler hakıkında pek bilgi veremeyeceğim çünkü pek anlamıyorum. cbs fren sistemi var babamın mio da kazadan sonra çoğu grenajı değişti 1 ay içinde halledildi.
    yani sym gözüm kapalı tavsiye ederim gerçekten pişman olmassın kaliteside bence tartışılmaz gibi geliyo ama dediğim gibi diğer marka ve modeller hakkında bi bilgim olmadığı için kıyaslama yapamıyorum. merak ettiğin bişi olursa sorabilirsin. bu arada ben gts yi 8500 aldım 9 aylık motor 13000 km de 7000 e sattım . ilan verdim 1 ay olmadan sattım.

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/mark...#ixzz1FpFZPthj

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43203997/detay

buda benim ilanımdı Satıım
    ilgin için çok teşekkür ederim kardeşim..2-3 gün sonra istanbulda olacağım ve hala bi karar veremedim mesela burada sen sym diyosun tamam hoş başka yerde italyandan şaşma diyorlar bi başka yerde italyan parçası pahalı burgmandan şaşma diyolar yine başka yerde burgmanın pistonlar v.s si çin malı o yüzden silverwing diyorlar napcamı inanılmaz derecede şaşırmış durumdayım.en sonunda vespa düşünüyorum neden mi?evladiyelik diye yıllardır ismini duyurmuş diye ona güvenebiliyorum halbuki kimsede önermedi kendim düşündüm zaten öyle hız yapayım yarın bi gün değiştirirm gözüyle bakmıyorum öyle hevesim yok alırım yıllarca kullanırım zaten arabada kullancam.vespa gts 250 düşünüyorum satan varsa uygun fiyata alabilirim.tekrar teşekkürler kardeşim hoşçakal

Motosikleti
    abicim 4 lt diye bişey yok ki millet 5.5 lt yakıyor diyor en az şehir içinde.senin dediğini cruiser modelleri yakıyor onada param yetmiyor malesef.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:53 ----------

ilgin için çok teşekkür ederim kardeşim..2-3 gün sonra istanbulda olacağım ve hala bi karar veremedim mesela burada sen sym diyosun tamam hoş başka yerde italyandan şaşma diyorlar bi başka yerde italyan parçası pahalı burgmandan şaşma diyolar yine başka yerde burgmanın pistonlar v.s si çin malı o yüzden silverwing diyorlar napcamı inanılmaz derecede şaşırmış durumdayım.en sonunda vespa düşünüyorum neden mi?evladiyelik diye yıllardır ismini duyurmuş diye ona güvenebiliyorum halbuki kimsede önermedi kendim düşündüm zaten öyle hız yapayım yarın bi gün değiştirirm gözüyle bakmıyorum öyle hevesim yok alırım yıllarca kullanırım zaten arabada kullancam.vespa gts 250 düşünüyorum satan varsa uygun fiyata alabilirim.tekrar teşekkürler kardeşim hoşçakal
    en iyisini sen bilirsin hangi motor içine sinecekse onu al kardeşim , tavisyeler işe yaradığı kadar bi okadarda yanıltıcı olabiliyo , sonuçta sen kullanıcaksın keyif senin. kıyaslanan markaların hepsi kalite büyük sorunları olan markalar değil en beğendiğini al gitsin bende hız yapmıcam bu bana yeter keser diyodum ama 9 ay da değişti bütün fikrim :d

en iyisini sen bilirsin hangi motor içine sinecekse onu al kardeşim , tavisyeler işe yaradığı kadar bi okadarda yanıltıcı olabiliyo , sonuçta sen kullanıcaksın keyif senin. kıyaslanan markaların hepsi kalite büyük sorunları olan markalar değil en beğendiğini al gitsin bende hız yapmıcam bu bana yeter keser diyodum ama 9 ay da değişti bütün fikrim :d
    eee sen ne almayı düşünüyosun kardeş?

Motosikleti
    eee sen ne almayı düşünüyosun kardeş?
    fz6 fazer , er6 n , er6 f , kawa z750 naket olarak bunlar var aklımda
    transalp ve xt 660 enduro da var ben ne yapayım şimdi :D ama büyük ihtimal fz6 fazer alıcam nasip olursa 3. krediyi çekerek )

fz6 fazer , er6 n , er6 f , kawa z750 naket olarak bunlar var aklımda
    transalp ve xt 660 enduro da var ben ne yapayım şimdi :D ama büyük ihtimal fz6 fazer alıcam nasip olursa 3. krediyi çekerek )
    hadi baaklım hayırlısı hangisiyse o olur inşallah.Allah kazasız belasız sürüşler versin.iyi geceler

kiralayan yer varmı hakkaten istanbulda bende düşünüyorum kiralamak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)