Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

scooter seçiminde yardım lütfen! max: 6-7 bin tl

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim.Daha önce 150 cc scooter kullandım ve vitesli mondial kullandım.şimdi 6-7 bin tl gibi param var.ve yine scooter bakıyorum aslında artçım ve beni taşıyıp senede 2 defada olsa 500-500 kmlik yola götürcek en fazla.scooter olarak araştırma yaptım bunları buldum.Yine scooter dışıda bişe olabilir önereceğiniz modeller varsa parama uygun başka modelde düşünebilirim ama 2 kişiyi dediğim gibi taşısın yormadan.şimdi bulduklarımı yazıyorum.
    1- Beverly 500 - 2007 - 16 bin km - cruiser modeli diil - 6250 tl.
    2- Yamaha xcity250 - 2007 model - 4 bin km - 7 bin tl.
    3- kymco XCITING 250i - 2010 model - 800 km - 6750 tl

bunların haricinde önerileriniz varsa özellikler kullanıcısı olup motorunu değerlendiren arkadaşlardan ricamdır pilgilerinizi esirgemeyin..herkese iyi akşamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    3. şık derim ee yakıtıda düşünüceksin vergisinide
    Mustafa Kemal Atatürk

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    bence de 3. şık en makul olanı

sizlere teşekkür ederim arkadaşlar..peki sizce kymco da servis açısında sıkıntı yaşar mıyım konyadayım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:33 ----------

Arkadaşlar düzeltmeyi beceremedim birde xmax 250 var çift silindir yazıyor ilannlarda onlar çift silindirlimi??ve öyleyse ya da değilse xmax olabilir mi aynı paralara??

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Suzuki BURGMAN 400 düşün bence.
    bu sene BURGMAN 200 de vardı fuarda. fiyatını net bilmiyorum ama bak istersen.
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    Benim bildiğim x-max ler çift silindir değil. Kymco'nun servis konusuna gelince kullanıcı yorumlarına bakmak en doğrusu olacaktır.

BURGMAN 400 ÜN EBATINDAN YAKINIYORUM NE BİLİYİM YORAR DİYE DÜŞÜNDÜM YAKINDAN GÖRMEDİM AMA SİLVERWİNG GÖRDÜM AYNI EBATLARDA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.tamam burgman 200 ede bi bakıyım umarım bütçeme uygun bulabilirim hiç reklamınıda görmedim gerçi ama bakıyım yinede.sağolun

Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    Alıntı yesilius2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki BURGMAN 400 düşün bence.
    bu sene BURGMAN 200 de vardı fuarda. fiyatını net bilmiyorum ama bak istersen.
    Burgman 200 ötv indrimden önceki fyatı 5350 euroydu.

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    3.şık en makulü. ama vitesli kullanmışsın daha evvel. vitesli niye almıyosun ki gene?
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Beverly 500 muhteşem bir motor ama yakıtı çok fazla, konyada servisi de sıkıntı olur.

Xcity çok güzel bir motor benimde kısmet olurda bu yaz sıfırını düşündüğüm bir motor. Şu an kampanyalı sıfırı 8.500 TL İstanbul da ,

Beverly 500 kullanan ve çok ayrıntılı raporlar yazan bir arkadaşımız forumda ... onları okumanı tavsiye ederim ama motorunu almanı etmiyorum malum sebeplerden..

Motorları güzel seçmişsin bende İstanbul da şehir içinde binmek için kmyco ve xcity arasında kaldım xcity de karar kıldım. Bunların dışında yine beverly 200 de güzel bir motor...

Yalnız bu motorlar ile hele de iki kişi 500 km yol çekilmez onu da söyleyeyim. Gidilmez demiyorum ama çekilmez ....Kendimden biliyorum

scooterlar kibar duruyor ya ilk önce o yüzden scooter düşündüm..ne önerirsin peki vitesli cbf mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beverly 500 muhteşem bir motor ama yakıtı çok fazla, konyada servisi de sıkıntı olur.

Xcity çok güzel bir motor benimde kısmet olurda bu yaz sıfırını düşündüğüm bir motor. Şu an kampanyalı sıfırı 8.500 TL İstanbul da ,

Beverly 500 kullanan ve çok ayrıntılı raporlar yazan bir arkadaşımız forumda ... onları okumanı tavsiye ederim ama motorunu almanı etmiyorum malum sebeplerden..

Motorları güzel seçmişsin bende İstanbul da şehir içinde binmek için kmyco ve xcity arasında kaldım xcity de karar kıldım. Bunların dışında yine beverly 200 de güzel bir motor...

Yalnız bu motorlar ile hele de iki kişi 500 km yol çekilmez onu da söyleyeyim. Gidilmez demiyorum ama çekilmez ....Kendimden biliyorum
    evet bi arkadaşın 52 bine kadar olan bakım fiyatlarını ve beverly 500 izlenmlerini okudum cruiser modeli az yakıyormuş oda 9 bin tl..teşekkür ederim verdiğin bilgiler için kardeşm xcity in 2.elini alabilirim bayağı uygunlar var sıfırına param yetmez.zaten acelemiz yok geze geze gideriz bıraksan ben bisikletle de gezerim 100-150 kmyi hiç yakınmadan seviyorum iki tekerleğixcity alırsam haber ederim yine bu konudan..fiyat bildirir uygunluğunu tekrar konuşuruz inşallah..hoşçakalın

Motosikleti
    Xmax250
    nexus500 al

kdzli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bw's100'den X-max 250 & Suzuki TR50
    Alıntı jazzinlove_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar düzeltmeyi beceremedim birde xmax 250 var çift silindir yazıyor ilannlarda onlar çift silindirlimi??ve öyleyse ya da değilse xmax olabilir mi aynı paralara??
    xmax 250 çift silindir değil,tek silindir,2007 sonrası enjeksiyonlu.sürüşü rahatlığı bagajı şekli on numara ama ben arkasında duran adam olmadığı için 3 numara diyorum.
    ·sevgi eylem ister·

nexus 500 üde çok düşündüm çok araştırdım fakat bulunduğum şehir konya da servis konusunda arkasında duran firma yok cesaret edipte alamıyorum malesef.teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Servis konusunda bu motorlar arasında seni en çok memnun edecek olan xciting'dir.Zaten kolay kolay dökülmeyen çok sağlam motordur.Geniş ve oturaklı bir kasası var.Arkaya bide çanta takarsan sen önde ayaklarını uzatırsın , arkandaki de sırtını arka çantaya dayar.İki kişi gezilebilecek en rahat motordur.Vitesliye hiç bulaşma derim.Maxiscooterın rahatlığı hiçbirinde yok.Vitesli motorların en rahatı olan CBF150 alsan uzun yolda çok üzer.Kamyonların arasında kalırsın sollayamazsın.Hele iki kişiyle işkence olur.Ama xcitingle iki kişi bile bastın mı 130'u hemen görürsün.Bu benzin pahalılığında 250cc üstüne çıkarsan çok üzülürsün.Benim xciting 250i 100 km'de ortalam 3.2-3.5 litre yakıyo.4 yaşında italyan , japon alacağına 1 yaşında xciting alman en mantıklısı.Ben 1 yıla yakın zamandır kullanıyorum.Hiç bir şikayetim yok.Xciting250 bilinen hiçbir kronik sorunu olmayan bir motor.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Bir arkadasımda yamaha x-max 250 var .2 senedir beraber binlerce km yaptık.Birkaç kere Ege,Batı karadeniz,Hemen hemen tüm Marmara,İç Anadolu yu gezdik motoru bir gün bile tık demedi.Yakıtı da normal seviyelerde cep yakmayan cinsinden.Sürati ve ivmelenmesi de oldukça tatminkar. Diğer scooterler hakkında herhangi bir bilgim yok.Scooter tarzım olsa xmax'tan şaşmam.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    3- kymco XCITING 250i - 2010 model - 800 km - 6750 tl
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    sıfır cbf,ybr,apaçi bunlara bak bence. hem sıfır km. kafan rahat olur. vitesli iyidir. ne varsa ilkelde var
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis konusunda bu motorlar arasında seni en çok memnun edecek olan xciting'dir.Zaten kolay kolay dökülmeyen çok sağlam motordur.Geniş ve oturaklı bir kasası var.Arkaya bide çanta takarsan sen önde ayaklarını uzatırsın , arkandaki de sırtını arka çantaya dayar.İki kişi gezilebilecek en rahat motordur.Vitesliye hiç bulaşma derim.Maxiscooterın rahatlığı hiçbirinde yok.Vitesli motorların en rahatı olan CBF150 alsan uzun yolda çok üzer.Kamyonların arasında kalırsın sollayamazsın.Hele iki kişiyle işkence olur.Ama xcitingle iki kişi bile bastın mı 130'u hemen görürsün.Bu benzin pahalılığında 250cc üstüne çıkarsan çok üzülürsün.Benim xciting 250i 100 km'de ortalam 3.2-3.5 litre yakıyo.4 yaşında italyan , japon alacağına 1 yaşında xciting alman en mantıklısı.Ben 1 yıla yakın zamandır kullanıyorum.Hiç bir şikayetim yok.Xciting250 bilinen hiçbir kronik sorunu olmayan bir motor.
    arkadaşım çok teşekkür ederim bilgiler için..şuan xcity ile xciting arasındayım.xcity biraz daha pahalı..sanırım xciting alacağım allah tan bi mani gelmezse..hayırlı akşamlar zahmet edip cevap veren arkadaşlara.hoşçakalın

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Daha önce sunulmuş , bende bi söyleyim dedim.
    burgman 400 düşün bence.
    yatakda yatıyormuş gibi yol gidersin.
    virajlara yatışı falanda çok iyi.
    üstünden inmemek için bahane ararsın.
    videolarını izlemeni ve hata mümkünse 1 günlüğüne kiralayıp denemeni
    şiddetle tavsiye ederim
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)