Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisini seçmeli?

Katılımcı sayısı
313. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung -S&T Kanuni GT250R

105 33.55%
  • Honda CBR250R

130 41.53%
  • Kawasaki Ninja 250R

78 24.92%

Honda CBR 250R - Hyosung GT 250R - Kawasaki Ninja 250R hangisini seçmeli?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Bu arada gt250r nin parçaları nı eklemiş kuralkan

http://satis.kanuni.com.tr/ypproduct.aspx
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Nİnja 250R Bence.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    sym gts 250
    kesinlikle st kanuni gt 250 r . kaliteyse kalite ,görünümse görünüm,işçilikse işçilik.bu motorda hepsi var. yakından inceleyin kullanma şansınız varsa kullanın . güney koreden ithal taş gibi makina

Motosikleti
    Ninja 250r '12
    Üç modelide kullanın derim. Motorları kullanmadan yada incelemeden önce kararsız kalınıyor. Ben kawa'yı seçtim. Cbr'a göre devirli makina. Zaten tek ile çift silindir makinaları kıyas etmek baştan yanlış. Hyo bugün var yarın yok. Karar sizin yine.

Motosikleti
    Alıntı breath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo bugün var yarın yok. Karar sizin yine.
    Napak abi inanakmı ?
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    3ünüde alma Sıfır kawasaki er6F al, nasıl olsa ben gibi 3 ayda dha büyük bir motor arayışı içine gireceksin.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle söylüyorum cbr 250 de scooter motoru var tek silindir 250 cc başka ne olabilir?

Saçma olmuş tek silindir ss mi olur?? ninja ve hyosungla aynı katagoride bile değil. Lütfen arkadaşlar inceleyin şu ürünleri detaylıca. Cbr 250 anca scooterlerla kapışabilcek bi motor olabilir 180km/h falan hayal olur onunla. Boşu boşuna onu verceğinize scooter alında bari daha konforlu olur.
    Bide kocaman yazmışın ağa neyse gördükte inanmadık
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    ulen nasıl yazmamışım ben bu başlığa hayret :D
    burda tartışmaları bir kenara bırakın bu şöyle güzeldir bu böyle güzeldir
    falan marka alınır filan marka kakadır şeklinde gerizekalı muhabbetleri pekte akla yatkın değil
    hepiniz biliyorsunuz motosikletim GT650 idi bana fazla geldiğinden satıp gt250 r aldım
    marka fanatikliği sadece gerizekalı işidir (bana göre yanlış anlamayın)
    benim param buna yetti bende bunu aldım
    13 ekim 2012 sabah yola çıktım benzin hariç hiç durmadan 580 km yol gittim
    hiç bir sorun yok hiçbir bel ağrısı yok hiçbir yorgunluk yok
    3 gün hiç durmadan 2500 km yaptım herhangi bir sorun yok
    motosikletimi 5400 km de istanbulda bırakıp gelmek zorunda kaldım bir araya geldiğimiz arkadaşların tamamı gördü
    yanıma sadece lastik spreyi ve yağmurluk aldım ve başkada birşey yok
    motor hiç bir sorun çıkarmadı ve arkadşların tamamı kolumun şeklini gördü ona rağmen hiçbir yorgunluk veya ağrı çekmedim
    motosikleti övmüyorum
    ama hiç binmemiş bir salağın kötülemeside zoruma gider onuda belirteyim
    bunun dışında ben hiç durmadan şu kadar yol yaptım ama motorum hiç beni üzmedi diyenler yorum yapsın isterim
    şehir içinde en uzun gittiği mesafe 10 km yi geçmeyen hıyarın yaptığı yorum bence hiçbir şekilde değerli değildir
    not: arkadaşlar argolar tamamen benim görüşümdür herhangi birini kastederek yazmıyorum içten içe ulen banamı yazdı diyip işgillenmeyin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Motorun piyasasini,2. Eldeki satisini,yedek parca ve servisini dusunmuyosam gt250r alirim gt250 ye oranla yedek parcasi yari yariya dan bile daha ucuz.2. Elde daha az zarar edersin.ama bana gore gt 250 r daki tadi alamassin cbr 250 den goruntu ve performans olarak.cbr 250 gt ye gore daha sorunsuz bi motor.ama gt ninde abarticak fazla sorunlari yok.kalite olarak sadece bir tik asagida cbr a gore.yani isin keyfine bakan adam gt alir.sahsen ben gt 250 alirdim

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Mezarda bile bitmez bu tartışma

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    bence cbr250r ninja
    DALGIC_800 bunu beğendi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Ben motora motor demem motor benim olmadıkça
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Arkadaşlar 250cc şehiriçi ve orta mesafeler için çok uygun makinalar, küçük cc'li motor kullanmanın da keyfi bir başka oluyor. 750cc Honda shadow ve 350cc scooter kullanıyorum, çoğu zaman düşük cc'li bir motorun kolaylığını ve rahatlığını aradığım olmuştur. Benin nacizane önerim hayatta gri olmamak lazım, bu üç motor arasında gördüğümde bana en az heyecan veren motosiklet, Honda cbr250'dir. İkinci elde değer kaybetmiyor, servisi bol diye ben olsam bu makinayı almazdım. Çünkü racing tarzını yansıtmıyor, bir commuterin de rahatlığına sahip olduğunu düşünmüyorum. Ancak diğer kawasaki ve hyosung'un hiç olmazsa daha sportif bir görünüşü ve yapısı var. Bu iki motor eminim Honda kadar rahat değildir ancak rahat motor arasaydım da gene Hondayı tercih etmez başka alternatiflere yönelirdim.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawa da yedek parça sorunu var diyolar. ne kadar doğru bilmiyorum. Honda da böyle bi problem yok sadece fiatlar aşırı uçuk. cbr 125 de olduğu gibi 250 R da da parça pahalılığı söz konusu.
    bunları dikkate alıp düşünmek gerek.
    Ama ben ikinci el piyasası oluşunca cbr 250 R almayı düşünüyorum.
    şahsen çok ucuzladı diyolar ama yine de başka ülkelerden daha fazla ödüyoruz.
    Onu kim diyorsa halt etmiş dostum.. İddaa edeni bana gönder.. 10.000 km bindim bu motora bir kere bile parça sorunum olmadı cünkü hiç bir tarafı bozulmuyor kalite üst düzeyde.. Bozulan parçalarıda Z Moto yu beklemene gerek duymadan E-Bay den 15 gün içerisinde getirebiliyorsun..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Kagit ustunde aslinda cbr 250 gt250r 'dan daha uzun ve daha genis ama resmen daha kalipli gibi . Arka frenlerin gereksiz guclu olmasi ve viraj kabiliyetinin hondadan daha kotu olmasi yer yer dusunduruyor. Ayrica su an fiyati honda cbr den daha pahali . Yedek parcalarindan bahsetmiyorum bile. Gorunus ... Hic lafim yok net sekilde gt250r . Ama iste hep ama .... Hyosungun imaji hep ayni gozumde malesef . Eskiden olsa biri 8500 digeri 10000 iken gozum kapali gt250 r alirdim. Cok zor bir secim. Sirf kararsiz kaldigim icin kymco venox alacagim 6 civarina ((:

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hyosung un yedek parca fiyatlari cok yuksek. Servisleri bir honda degil ve bir honda kadarda sorunsuz bir makina degil.ama ben olsam genede almyi dusunurdum fena motorda degil yani.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    AEA ne demişti Ninja 250 r arka amertisör keçesi 1.500 tl cik

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    motor keyif içindir.yedek parçası pahalı diye düşünenler mobilet alsın yani mopet
    bu 3 ü arasında Kawazaki 1 numara.tek eksisi monolog göstergeleri
    ninja 250 ile cıbırı kıyaslamaya bile girmemesi gerekir.cıbır 250 sağlam yedek parca falan iyi ucuz ama oyunca gibi ufak tefek tek silindir bi makine.
    görünümü güzel olsun sağlam olsun,havalı olsun diyorsan kawazaki
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Bugun izmir'de s/t kanuni bayilerine gittim (3 une birden) biri mobilyacidan olma digeri ladadan cherry den bozma hic biri motor ile alakasi olmayan yerler. Showroom yok 3-5 tane dandik cup motor disinda motor bile yok birak gtr i , dedim motor ? Dediler ki siz alirsaniz 4 gune getirtiriz. Yuh ben gormeden bilmeden 10.750 tl verip motor alacagim . Sordum servis ?
    Dedilerki sanayide her yerde kanunici var ...
    Kusura bakmasin kimse tanam belki bmw almiyorum ama plakasiyla 11000 tl den bahsediyorsunuz ben bunu sonra mobiletciden olma bisikletciden bozma yerlerde mi baktiracagim. Izmir disinda daha duzgun ve kurumsal oldugunu varsaysam da kanuni denen garabet bu yaklasimla hep kanuni kalmaya devam edecektir. Olan koreden gelen guzelim motorlara olacaktir. Git honda da yamaha da kawasaki de showroom larda renk renk motor dolu adamlar kurumsal, ciddi . Sadece bugun yasadiklarim bile beni hyosung dan caydirmaya yetti.

Motor keyif isidir kismina katiliyorum ancak bunun arkasina saklanip milleti kaziklayan japon distuributorlerine puanim"0" onlarin bu sacma tavirlari ile zevk degil eziyet oluyor. Ayrica o kadran oldugu surece ninja ne kadar giderse gitsin(ki 250 lik ne kadar gidebilir) yine de cekici gelmiyor bana. Hintli , tayvanli, koreli, konyali , corumlu bile adam gibi estetik kadran yapmayi biliyor kawasaki hala 68432 bin yil onceki tasarimda. Gerci yeni kasasinda degistirmisler lafim yok saygim cok. Bu segmentteki en buyuk eksik yamaha ve suzukinin varligi hasretle 250 lik ss giris seviyesi motorlarinin hayalini kuruyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

Hemen duzelteyim, konyali corumlu derken kafiyeli esprili olsun diye yazdim yoksa asla bir kucumseme hor gorme yoktur oyle anlasildiysam ozur dilerim. Bizimkisi teşbih sadece

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler