Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisini seçmeli?

Katılımcı sayısı
104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kawasaki er6n

28 26.92%
  • Yamaha fz6 fzer

28 26.92%
  • Suzuki Gsr

36 34.62%
  • Diğer?

12 11.54%
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Naked kararsızlığı yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suzuki gsr 600 tek tercihim olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda ducati monster serisinden bir motor kullanan yok mu ya su yedek parca veya pahalılık olayını bir örnekle anlatsak. Suzuki'de su Ducati'de su diye. Bakımı nasıldır? Servisi nerdedir, nasıldır? Aslında kulaktan dolma bilgilerle sıkıntılıymısss diye diye on tane alacak adamdan bir tanesi alıyor. Belki dort kisi daha olsa servis agı yaygınlasacak bir seyler olacak. Herkes motorunu över durur, Ducati'ciler ortada yok. Gelin övün yav ögrenelim

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    canlı gördün mü motorları bilmiyorum ama bence en yakışıklısı gsr sonra fazer en son er6 er 6 yanlıs hatırlamıyorsam bıraz zayıf hp olarak

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ducati Monster 696, tavsiye ederim.
    Korlas Ducati İstanbul, tarafından ithal ediliyor
    yedek parça ve aksesuar konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız.

strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ER6N alma, çünkü ben de satın almak için arıyorum, rakibim olma
    Şaka bir yana 2 seneden biraz falza kullanmıştım bu makinayı. son derece rahat ve keyifli bir motor, üstelik saydıkların arasında en az yakanı.. Dengesi iyi, oturuş pozisyonu rahat, viraj kabiliyeti yüksek.. Süratlenmesi ve son sürati de yeterince iyi..
    0 Rh+
    cbr 125 R
    er6n

Motosikleti
    xciting250i
    Alıntı dweios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda ducati monster serisinden bir motor kullanan yok mu ya su yedek parca veya pahalılık olayını bir örnekle anlatsak. Suzuki'de su Ducati'de su diye. Bakımı nasıldır? Servisi nerdedir, nasıldır? Aslında kulaktan dolma bilgilerle sıkıntılıymısss diye diye on tane alacak adamdan bir tanesi alıyor. Belki dort kisi daha olsa servis agı yaygınlasacak bir seyler olacak. Herkes motorunu över durur, Ducati'ciler ortada yok. Gelin övün yav ögrenelim
    sahibinden.com da ducatisini satan bi vatandaşın açıklaması:

"parçası varmı, anlayan usta varmı?" tarzı sorulara cevaben;

parçası var fakat biraz pahalıdır örneğin hava filtresi 88 usd

linki de bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66435168/detay

benim kafamda bi imaj oluşturdu

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr125races adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com da ducatisini satan bi vatandaşın açıklaması:

"parçası varmı, anlayan usta varmı?" tarzı sorulara cevaben;

parçası var fakat biraz pahalıdır örneğin hava filtresi 88 usd

linki de bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66435168/detay

benim kafamda bi imaj oluşturdu
    hiç yoktan iyidir şu yazan ufacık şey bile yani. teşekkürler
    Madem biliyorsun malum yerinin huyunu, neden içiyorsun turşunun suyunu

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı dweios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç yoktan iyidir şu yazan ufacık şey bile yani. teşekkürler
    İzmir'de servis durumu nedir ne değildir bilemem ama İstanbul ya da Ankara'da servis sıkıntısı yaşamazsın,Ducati sana öyle zırt pırt parça gerektirecek bir motor değildir kesinlikle,Ducati monster naked denince akla gelen en özgün tasarım bana göre,tam bir efsanedir,Ducati kullanan kişilerde marka bağımlılığı oluşur genelde ; Ducati ve diğerleri diye ayırırlar motorları,ferrari ya da maseratinin bazı modellerinden daha pahalı mercedes ya da bmw 'ler olduğu halde sokakta fazla rastlamayız marjinal diyebileceğimiz bu italyan tarzı otomobillere ,halbuki her köşe başında lüks alman ,amerikan japon v.b otomobilller dolanır, bu da bu tarz bir şey, Ducati farklı bir marka farklı bir olay , monster benim de naked sınıfında tartışmasız favorimdir, daha hızlısı yok mu ? var daha konforlusu daha ekonomiği yok mu ? bir sürü var ama bazen bunlar bir yana stil ve tarz bir yanadır; Ducati monster da işte böyle bir şey =)

ambiante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ve 2012 600 F
    Geçtiğimiz ay ortasında bende bu tip bir araştırma içerisindeydim. En son eleye eleye Z1000 ne karar vermek üzereyken Korlas dan bir Ducati Monster 796 aldım. Şu anda daha 500km.de. Çok eğlenceli bir motor ve kararımdan dolayı çok mutluyum. Kesinlikle karakteri olan stil sahibi bir motor.

Alıntı ambiante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz ay ortasında bende bu tip bir araştırma içerisindeydim. En son eleye eleye Z1000 ne karar vermek üzereyken Korlas dan bir Ducati Monster 796 aldım. Şu anda daha 500km.de. Çok eğlenceli bir motor ve kararımdan dolayı çok mutluyum. Kesinlikle karakteri olan stil sahibi bir motor.
    ambiante; motor hakkinda biraz daha aciklama yaparmisin? son surat,beygir gucu,hizlanmasi,falan gibi? ve seni kullanirken cezbeden seyi ne? ama biraz uzun cumleler kullan ne olur,hic bi aciklama yok ducati kullanicilari hakkinda,bende de f 650 gs var ama naked icin karar veremiyorum bi turlu,attan inip essege binmekten korkuyorum konfor ve kalite olarak..bu arada gecen gun borusani arayip bi arkadasim icin abs fiyati ogrendim kabus gibiydi,motoruma binmekten korkuyorum su an.. abd fiyati 740 euro + kdv + tespit (saat basina 150 tl sanirim) simdi ben en korkutan olay ducatininde bu tarz manyak yedek parca rakamlarina sahip olmasi,yoksa gozumu kapatir alirim 2.el de sikinti olsa da..

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hornet asabidir haklısın da gaz kolu elinde hocam ... dengesiz gaz açtıktan sonra ybr de adamın sonu olur ...
    Ybr ile hiçbirşey olmaz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Adam gsr'ı aldı hatta motoru çalındı siz hala hangi motoru almalının tartışmasını yapıyorsunuz, ilk mesajın tarihine bir bakın lütfen.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gsr'ı aldı hatta motoru çalındı siz hala hangi motoru almalının tartışmasını yapıyorsunuz, ilk mesajın tarihine bir bakın lütfen.
    benim sorularim uzerine uzadi konu..

Motosikleti
    NC 700 S
    selam,
    şu anda 1 tane er6n var. abs siz modeli. sarı renkte sanırım.
    haberin olsun.

Motosikleti
    X-Max 250 ve 2012 600 F
    Alıntı firattuncbas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ambiante; motor hakkinda biraz daha aciklama yaparmisin? son surat,beygir gucu,hizlanmasi,falan gibi? ve seni kullanirken cezbeden seyi ne? ama biraz uzun cumleler kullan ne olur,hic bi aciklama yok ducati kullanicilari hakkinda,bende de f 650 gs var ama naked icin karar veremiyorum bi turlu,attan inip essege binmekten korkuyorum konfor ve kalite olarak..bu arada gecen gun borusani arayip bi arkadasim icin abs fiyati ogrendim kabus gibiydi,motoruma binmekten korkuyorum su an.. abd fiyati 740 euro + kdv + tespit (saat basina 150 tl sanirim) simdi ben en korkutan olay ducatininde bu tarz manyak yedek parca rakamlarina sahip olmasi,yoksa gozumu kapatir alirim 2.el de sikinti olsa da..
    Tekrar Merhaba,

Kesinlikle haklısın çok fazla bilgi bulamıyorsın Ducati hakkında. Bende motorumu almadan önce gerçekten çok fazla bilgi sahibi değildim. Fuarda etkili bir stantları vardı. Orada motorlarını yakından inceleme fırsatım olmuştu ve firma bana güven vermişti. Motorumu tercih etmeden önce niyetim kawa dan yanaydı. Eski bir zx6r kullanıcısı olduğum için markaya bir bağımlılığım vardı. Fakat motorumu alma aşamasında kawasaki satıcıları maalesef bende olumlu etki bırakamadı. Koskoca istanbul da sadece sergilenen 1 ad z1000 olması ve hangi bayiye gitsem işte git bak gör orada var denmesi biraz beni tedirgin etti. Ducati bayisine gittiğimde ise 2.eli olmayan hiç satılmayan denen ducatinin en kupon olan modellerinden bile renk renk görünce ve ilgilenen adamların gayet düzgün insanlar olduğunu görünce ben çok etkilendim.

Üstte anlattıklarım markayı seçerken etkilendiğim konulardı. Ducati benim için şu anda stil sahibi insanların kullandığı bir marka. Bu algı iyice oturdu kafamda. Motorumu bazı kesim çok çirkin ve tipsiz buluyor. Zx6 ım gibi ilgi görmüyor. Fakat bir kesim var ki motoruma bayılıyor ve bu kesim benim fikirlerine önem verdiğim ve hayat görüşümün ortak olduğu bir kesim İnce mevzu

Gelelim motorumla geçirdiğim zaman boyunca tecrübelerime. Motoru istanbul da kullanıyorum ve daha 500km yaptığım için sana son sürat gibi bilgileri net veremeyeceğim. Ayrıca rodaj aşamasında olduğum için çok fazla sıkıştırmıyorum. Trafikte uygun yerlerde 6000 devirin üzerine çıkıp ani gazlamalar yapıyorum. İnanılmaz bir tork inanılmaz tepkiler veriyor. kesinlike çok eğlenceli. Sıkışık trafikte bir bisiklet gibi kıvrak. yolu bulduğunda ise ara hızlanmalar ve gidişi ile kesinlikle perfonmanslı. Kendine has bir 2 silindirin sesi var. Ducati nin bu karakteristlik sesi bazıları için traktör sesi iken ben çok beğeniyorum. Adı ile uyumlu. Tam bir canavar. Geçen gün trafikte akropovic egsoz takılmış bir monster gördüm. Ses inanılmaz güzeldi.

Alıntı jokerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam,
    şu anda 1 tane er6n var. abs siz modeli. sarı renkte sanırım.
    haberin olsun.
    Bu sabah 6.45'te motosikletim kapımın önunden çalındı arkadaslar..ilginize teşekkurler..

Motosikleti
    X-Max 250 ve 2012 600 F
    Haydaaaa çok üzüldüm. Son günlerde bu tip haberler çok duyar olduk. Umarım bir an önce bu sıkıntınızı çözersiniz.

Alıntı ambiante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaaaa çok üzüldüm. Son günlerde bu tip haberler çok duyar olduk. Umarım bir an önce bu sıkıntınızı çözersiniz.
    AMİN..AMA BU SIKINTIM COZULDUGUNDE O CALANIN ELIME GECMESI ICIN ELIMDEN GELENI YAPICAM..BAKALIM KIM DAHA IYI CAN YAKIYOMUS..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun hocam, en kısa zamanda bulunur inşallah.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Nasıl yaa... Alalı kaç gün oldu ki?....
    İşallah çabucak bulunur... İşallah sen çalan üzerindeyken görürsün...
    Bilirim o duyguyu...
    Kansızlar iyice çoğaldı memlekette..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)