Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YARDIM - model tavsiyesi- Supersport / Sport Touring / Naked

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    Slm Arkadaşlar uzun bir süredir siteye giremiyordum , sezon başladı başlıyacak ufak motorumu değiştirmek istiyorum , şuanki mevcut motorum isteklerimi karşılıyamıyacak kadar küçük , daha doğrusu ben biraz büyüğüm ve artçı olduğunda hoş görüntü sergiliyemiyoruz , sonuçta bu motor japonlar için yapılmış minyon tipli insanlara uyuyor.

motor tecrübem 1000 cc ye kadar yeterli.

benim istediğim özellikli motor şudur . uzun seyahatlere çıkabilmeliyim(artçılı) , racing motorlardaki sesi alabilmeliyim yada hemen hemen aynı olmalı , sportif görünüme önem veriyorum , motorumla yeri geldiği zaman en azından 2000 cc otomobillere kafa tutabilmeliyim , aksesuar takabilmeliyim(sepet-bagaj vs) .
    2.el almayı düşünürüm , 4 silindirli 250 cc üstü tercih ederim. bütçe 10000 tl civarı
    marka model tavsiyelerinizi + karşılaştırmalarınızı bekliyorum , teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    CBF600 - 1000 , Yamaha Fazer; bu motosikletler sepet haricindeki beklentilerini karşılayabilir...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atacanvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaşlar uzun bir süredir siteye giremiyordum , sezon başladı başlıyacak ufak motorumu değiştirmek istiyorum , şuanki mevcut motorum isteklerimi karşılıyamıyacak kadar küçük , daha doğrusu ben biraz büyüğüm ve artçı olduğunda hoş görüntü sergiliyemiyoruz , sonuçta bu motor japonlar için yapılmış minyon tipli insanlara uyuyor.

motor tecrübem 1000 cc ye kadar yeterli.

benim istediğim özellikli motor şudur . uzun seyahatlere çıkabilmeliyim(artçılı) , racing motorlardaki sesi alabilmeliyim yada hemen hemen aynı olmalı , sportif görünüme önem veriyorum , motorumla yeri geldiği zaman en azından 2000 cc otomobillere kafa tutabilmeliyim , aksesuar takabilmeliyim(sepet-bagaj vs) .
    2.el almayı düşünürüm , 4 silindirli 250 cc üstü tercih ederim.
    marka model tavsiyelerinizi + karşılaştırmalarınızı bekliyorum , teşekkürler.

Oyumu fazer den yana kullanıyorum.
    yada cbf 600

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    merhaba dostum aramıza yeniden hoşgeldin..dediklerini okuyunca aklıma direk fzr 600 geldi.. tecrübelilerimiz daha iyi yardımcı olcaklardır ama ben de belirteyim istedim..tekeriniz düz bassın iyi geceler

Motosikleti
    teşekkürler , cbf 600 ile fzr 600 aynı gibi , farklar nedir acaba ?
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    benim de tam bi bilgim yok ama bu başlık belki yardımcı olur sana
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...00-abs-mi.html

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    bandit s de önerebilirim, agresifliği fazerdan aşagı kalmaz.. yakıt ekonomisi önemli mi? yani performans olarak 600luk roadster'ler gercekten harikadırlar ama yapıları gereği hafiftirler ve savrulma oranları 1000 lik yada 1200 lüklerine oranla çok fazladır. uzun yol yapmak istiyormuşsun iş touringe girince üstelik artçılı ve çantalı olarak yol düşünülüyorsa 1200lük bandit yada 1000lik fazer yada mt01 veya cbf900 hornet gibi motorlar tadından yenmez, senin yazdığın reçeteyi direk cevaplarlar.. ama şehir içinde seni yoracaklardır. üstelik onlarda düşük devir motoru olmadıkları için sorunlu çalışacaklardır..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bandit s de önerebilirim, agresifliği fazerdan aşagı kalmaz.. yakıt ekonomisi önemli mi? yani performans olarak 600luk roadster'ler gercekten harikadırlar ama yapıları gereği hafiftirler ve savrulma oranları 1000 lik yada 1200 lüklerine oranla çok fazladır. uzun yol yapmak istiyormuşsun iş touringe girince üstelik artçılı ve çantalı olarak yol düşünülüyorsa 1200lük bandit yada 1000lik fazer yada mt01 veya cbf900 hornet gibi motorlar tadından yenmez, senin yazdığın reçeteyi direk cevaplarlar.. ama şehir içinde seni yoracaklardır. üstelik onlarda düşük devir motoru olmadıkları için sorunlu çalışacaklardır..
    Hocam ne yaptın ya benzin 3.80 haberiniz yok sanırım 100km de 8-9litre yakan canavarlardan bahsediyosun yazıktır günahtır etmeyin eylemeyin..
    600cc neyinize yetmiyor 1200-1500cc motorlar arıyonuz
    Pinokyoyu yapan Gepetto değilim ki her odunu adam yapayım...:wiinkk:

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    mrb hayırlısı olsun

honda vfr 800

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Istiyorsan benim Ducati satilik. Isedigin her seyi takabilirsin. Ses olarak zaten Harleyleri bile bastiran bir kukremesi var, kullanim rahatligi da bir cok motora gore ustun ve karbon olmasindan dolayi hafif.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    h o r n e t
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne yaptın ya benzin 3.80 haberiniz yok sanırım 100km de 8-9litre yakan canavarlardan bahsediyosun yazıktır günahtır etmeyin eylemeyin..
    600cc neyinize yetmiyor 1200-1500cc motorlar arıyonuz
    valla arkadaşın verdiği istek listesine göre hareket ettim ben

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Bütçen nedir üstadim?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    yardımlarınız için teşekkürler
    bütçe 10000 tl civarı

bunlardan hangini seçerdiniz ? cbf 600 - fz6 fazer - gsf 600 bandit s - Z 750 S - gsr 600

son süratleri hakkında bilginiz varmı ?

sıralama yapabilirmisiniz , hızlanma - yol tutuş - konfor - son sürat
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

Motosikleti
    bandit 220-230 hiç zorlanmadan gelir. kadran max. 230 gosterir. 14 bin devirdir ve 12 binde redline baslar. daha redline'a girmeden ibreyi rahatlıkla sona dayadığını söyleyen çoktur..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:08 ----------

fazer'dan daha iridir. diğerleri ile yanyana parkta denk gelmedim..

bandit 78 beygirdir, banditin sıkıştırma oranı daha düşüktür yani daha az beygir üretir ama ömrü çok daha uzundur. sahip olduğu s.a.c.s. soğutma sistemi sayesinde yağla soğuyan motor 'kırılmaz' olarak nitelendirilir ve sadece periyodik bakım ile 120.000 km leri ve daha ilerileri deviren çok sayıda bandit vardır. agresiftir, artçı koltuğu inanılmaz rahattır henüz üstünde sıkılanına denk gelmedim. kuyruğu hafiftir, kontrolu, dengesi inanılmazdır ama hafifliği sebebi ile belkide en çabuk hızlanan motorlardan biri olsa da ustalık ister virajda ya da drag'ta drift arar..

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    VFR yada RT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler