Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Keeway Land Cruiser 250 mı? Kanuni Tiger 250 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Fuarda 2 motordan birini alacam? Bu ilk motorum olcak. Ustalar hangisi dersiniz? Yoksa ilk motor için çok mu iddalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    arkadasım bak land cruser hakkında bılgıye sahıbım zaten bende keeway kullanıcısıyım superlıgth 150 var.keeway kullanıyorum dıye söylemıyorum ama kesınlıkle land cruser al cok tatlı bı motor ayrıca cin malı degıl. made ın macaristan amerıcan ve avrupa patentlı bı markadır keeway avrupanın hemen hemen butun ulkerınde keeway var özellıkle land cruser cok tatlı.

kanunı tıger ıda gördum ama bınmedım cevremde kullananda yok ama dıs görunuz olarak benım hosuma gıtmıyor eyer ondan kullanan arklar yazarsa kusura bakmasınlar herkesın kendı görusu vardır.ama kalıte dersen KEEWAY

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Tiger belki de kanuninin en iyi motoru. Çok kalıplı. Land cruiser çok pahalı çıktı o yüzden pek tutmadı.

Hyosung gv250 lere bir bakmanı tavsiye ederim. En azından bir fikir olur.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesınlıkle land cruser al cok tatlı bı motor ayrıca cin malı degıl. made ın macaristan amerıcan ve avrupa patentlı bı markadır
    İlahi

http://www.keewaymotor.com/about.html

KEEWAY is the European-registered brand of Qianjiang Group of China.

###

KEEWAY products are manufactured by the parent company - Qianjiang Group, which is one of the largest motorcycle producers in Asia with more than 1.2 million vehicles produced a year and has the most advanced production lines in China.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    yılmaz , keeway ve kanuni 5.000 ytl civarında,tavsiye ettiğin hüseyin 7.750 nasıl olacak bu iş! Ayrıca hüseyin kullanıcılarının ilk 7 sayfasını bence bir oku daha şimdiden tadı kaçmış görünüyor.
    . Products of KEEWAY brand are now available in more than 50 countries around the world. yani sadece avrupada değil gece.
    ilahi

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Görüntü ve estetik açıdan tiger
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    iyide ben sadece avrupada demedımkı zaten

bay mukemmel goruntu olarak nasıl tıger dıyorsun sasıyorum

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Helal dostum,dünyada demek istedin ama birisi anlamamış veya şakadan kısmen ingilizce kesinti yapmış

Motosikleti
    komık adamsım vesselam vıceroy

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Tiger 250 kullanıyorum 1,5 aydır. 2 el almıştım. bence gayet iyi en azında fiyatına göre. 2, ellerde oldukça uygun fiyatlara bulabilirsin. tavsiye edermisin dersen ederim tabii. ama paran daha çoksa daha iyi bişi al da derim.
    galiba anlamsız oldu ama neyse
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tiger in görüntüsü güzel.....Sadece arka tarafı cılız duruyor o kadar....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    baba keeway
    nedenleri

keewayi turkiyeye aprillayi getiren firma getiriyor( bu firma kendi kendini baltamaz)

keeway yurt disinda satilan bir marka . kanuniyi bilen yok

keeway supershadowda vibrasyon yok denicek kadar az.

keeway cin mali fakat macar patentli . yani fabrika basinda macarlar war
    ( giydigin nike ayakkabilarda cin mali orjinalleri ama giyiyosun neden marka saglam diye)

keeway cunki bugune kadar bu markadan sikayetci olan insan sayisi parmakla sayilabilicek kadar az.

keeway cunki bu markanin scoterini benim arkadasim pizzaci motosikleti olrak kullaniyo 23.000km de motosikletler ayni sekilde 15.000km de bir cok keeway gordum. kanuniden 10.000km i gecen bir motosiklet cikmadi ciktiysada ben bilmiyorum.

sikayetimwar.com mu ole bi adres war bilirsin kanuni 2. sirada en cok sikayet olan konusunda . ve bir arkadasimiz serviste falan basina gelenleri anlatmis.

kissadan hisse basini agritma keeway al kendine bi tane . yok ben macerayi severim diyosan bir kanuni al
    imzam yok parmak bassam olurmu

Motosikleti
    Artık Yok...
    keeway mi kanunumi dersen bence keeway tabiki sonuçda kanuni bu modeli birebir bmw ye benzetmiş bende diyorum bu motor bir motora benziyor ama hangisine yeni fark ettim ama sonuçda kanuni iki ay sonra dökülür nerden biliyorsun dersen daha geçen gün bir tane kuryenin tigerı katur kutur ses yapa yapa gidiyordu motor ayvayı yemişdi .

arkadaşın dediğinide katılmıyorum bu işin özünde işin başında macarlı yada türk olması değil parça kalitesi yatıyor çin malları içinde avrupa ya satış yapan markalara çinliler daha kaliteli parçalar kullanıyorlar sonuçda avrupa halkının standartları malum binmezler öyle orası burası dökülen motora olay budur.

kanunide de bu böyle değil ne yazıkki kanunide biraz kaliteli parça getirtip yapsa onunkilerde iyi sağlam olurdu.

sonuçda her kezin tek yaptığı şey montaj parçalar hep aynı fabrikadan geliyor bütün marka sahiplerine
    onlarda topluyor sadece montaj yapıyor.

bana sorarsanız zaten türkiyede iki marka var avrupada da satış yaan ve kaliteli olan türkiye de de kendini ispat etmiş markalar bunlardan şaşma bence.

zealsun 150-9 modeli , Keeway ,regal raptor bunlardan şaşma bence sıfırına gücün yetmiyorsa ikinci ellerine bak.

bunlardan şaşma bir şeyi görüntüye göre değerlendirmek pekde doğru değil iş birazda kullanıcıların tecrübesine bakar bak forumda yüzlerce çin hint v.b malları markaları gelmiş geçmişdir ama en sağlamı uzun ömürlüsü kalitelisi ve insalara sorun çıkartmayanı şu yukardaki 3 markadır zaten okursan görürsünde kullanıcıların ne kadar memnun kaldığını.

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Land cruiser 250 nin fiyatı belirlendi mi? web sitesinde yazmıyorda..Ayrıca türkiyeye geldi mi??
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    shanary 110 cup

karalamayın

ya arkadaşlar yapmayın herşeyi birbirine karıştırıyonuz ben yeniyim ama kafam karıştı keewey çin malı çinde üretiliyo macaristandaki fabrika ürün geliştirme model yapmak için kullanılıyo kalitesi öle anlı şanlı deil ama vardır bişesi kuryelere gelince adamlar 24 saat motorun üstündeler hondayı yamahayı 6 ayda parçalıyolar pert ediyolar kanuniyimi pert etmicekler bence o kurye salakmış tiger almış parçalar tabi bi şeye bakarsan bağ bakmazsan dağ olur motorada öle rodajını yapıp bakımını yaparsan hiç bişe olmaz honda bile çinde üretiyo alt motorlarını aldığım bilgiye göre cbf 150 japonyada mı üretiliyo sanıyonuz artık geliştirelim kendimizi

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Land cruiser bir senedir gelecek. 2006 daki fuarda numunelik bir tane getirmişler devamı gelmedi. vatandaşı oyala dur.
    Tiger benzerleri içinde en yüksek BG gücüne sahip olan motosiklet. ikinci elleride gayet uygun fiyata satılıyor.

Belkİ AlmiŞindir.uzun SÜre Kullanicaksan Kanunİ Tİger'e Önerİrİm.gÖrÜnÜŞÜ Tok Duruyor Bana GÖre Yedek ParÇa Sikintisi Çekmessİn.en Azindan 10 Yil.tİger'in Montaj Yapim Fabrİkasi Var Dİgerİ YanliŞ Bİlmİyorsan Keeway'cİler Benİ Uyarsin Ötekİ İthal Edİlİyor.benİm Şahsİ GÖrÜŞÜm Sen Karar Vereceksİn.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    çin mallarını bu kadar kötülemeyin.
    dünyadaki bütün büyük markalar çin'de üretiliyor. bir arkadaşımız vidalar paslanıyor demiş. gidersin yeni vida alırsın bu kadar basit
    yağ motorun kanıdır. araba veya motorsiklet; motorunuzu doğru yağlar ile zamanında yağlar, yağ değişimini düzgün olarak yapar, paslanabilecek alaşımları daima kuru ve temiz tutar, aracınızın elektrik aksamına uygun donanımı takar ve doğru düzgün kullanırsanız hiçbir motorda sorun çıkmaz.
    ama 150'lik motorlar kalkıp şehir içi rallisi yaparsanız, motorunuzun altını çamurlu bırakır, rodajı bitirmeden 120'ye çıkmaya gayret eder, akünüzün akımını hesap etmeden ekstra lambalar kornalar takarsanız, motorunuz teklemeye başlar. bu kadar basit.

yani bugün sıfır mercedes alıyorsun, 3-5 milyar masraf yapıyorsun kendine ve tarzına uydurmak için (eğer biraz cins bir tipsen). öyle düşünün..

sevgiler

EWREN 24 arkadaşın
    Görüşlerine katılıyorum. Kurye arkadaşlar motorları çok ağır şartlar altında kullanıyorlar. Bakımları düzenli olrak yapıldıktan sonra bütün motorlar sorunsuz çalışır. Tabi yedek parçası ve servisi varsa..

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoca aslında ikisinide yakından incelesen kararını verirdim kanaatindeyim ben.

Birde su var, Bir ara cok tartısılan Kanuninin artık kendimiz üretiyoruz dısa bagımlı deiliz sloganıyla beraber, tartısmalar sonucu biliniyorki, adamların %100 yerli ürettiği bi kac modelinden birisi tiger. Yani parca sorunun böylece keewaye göre daha rahat çözülür gibi geliyor bana. ama 5000 gözden cıkardıktan sonra daha farklı seylerde düsünebilirsin diycem, bu sefeder baslık sapıcak olmayacak.
    Tiger'a bi bak derim hoca?
    Comfirmation Bias

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)