Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial mi , Hiç mi ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse sormamış, ben sorayım : okula giderken binilecek bu motora dendiğine göre, yaş kaç? ehliyet durumu nedir?
    ''moturu ehliyet mi kullanıyor ki'' yok yok ehliyetim var daha 1 aylık ama sifta yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:38 ----------

ayberk abi saol yinede de ben izmir deyim rf kullanıcısı çok az yani motoru sorucak birisi yok birde buraları çok işlek apartmanın altına koymazsam kesin çalarlar (apartmanın altından bile şüpeliyim , asansör büyük olsa evime sokcamda )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar bende yeni kayıt oldum biz de motor alcaz amcamda var ustunde crown yazıyo 125cc motor 5 sene oldu dustuler işiklar filan param parca hiç bakım yapmıyp ama motor hala sağlam bide aklımda honda innova 125cc var ne dersiniz yorum bekliom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:12 ----------

(mekrog) sana tavsiyem honda innova biraz pahalı ama tavisye ederim taksitle bişekillde odenebilir fiyatına uygun bi motor

Motosikleti
    Yakında olacak
    bende bu ağustos yada eylülde kayıt olacam okuldaki aksaklıklar olmasaydı haziranda kayıt olacaktım,birde 3 aylık kurs varmış galiba arkadaşım kayıt yaptırmış 175 tlye..kursun ne olduğunu öğrenemedim direksiyondu galiba

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    sa. bende kanuni tiger 250 var aslında t
    motorum gayet temiz çalışmayan en ufak bı aksamı yok sadece muayenesi yeni bitti o da muayeneyre girdiği gibi alır

telefonum bozuldu görüşmek isterseniz int. den mesajla tel bırakın ben seni ararım

2000 e brakırım kredi kartına taksit imkanı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa. bende kanuni tiger 250 var aslında t
    motorum gayet temiz çalışmayan en ufak bı aksamı yok sadece muayenesi yeni bitti o da muayeneyre girdiği gibi alır

telefonum bozuldu görüşmek isterseniz int. den mesajla tel bırakın ben seni ararım

2000 e brakırım kredi kartına taksit imkanı
    mettoxin abi motorun 10 numara , (Cruiser) - Chopper alıcak olsam bu fırsatı kaçırmazdım da işte hem vitesli hemde büyük olması benim için dezavantaj yoksa motor sağlammış.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 ----------

Alıntı crayz_sercan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yeni kayıt oldum biz de motor alcaz amcamda var ustunde crown yazıyo 125cc motor 5 sene oldu dustuler işiklar filan param parca hiç bakım yapmıyp ama motor hala sağlam bide aklımda honda innova 125cc var ne dersiniz yorum bekliom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:12 ----------

(mekrog) sana tavsiyem honda innova biraz pahalı ama tavisye ederim taksitle bişekillde odenebilir fiyatına uygun bi motor
    yorumun için teşekkürler saolsun ''adidas'' abimizde cub önermişti gerçekten çok sağlam motorlar ama işte şimdi alcam diyecekler sendemi böyle olcan(1. sayfada)filan...

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    kimse sormamış, ben sorayım : okula giderken binilecek bu motora dendiğine göre, yaş kaç? ehliyet durumu nedir?
    bu sizi neden ilgilendirir ki trafik polisimisiniz?

Motosikleti
    Yakında olacak
    vallahi kardeş scoter ve cup modellerini bi araştır forumda kesin bulursun ona göre karar ver kullanıcıları daha net cevaplar verir,ama şu bir gerçek ki cup scoter dan az benzin yer

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı murat_190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sizi neden ilgilendirir ki trafik polisimisiniz?
    nerden bildiniz?

Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2011
    bende mondial 125 rr war cok memnunum 1 değp benzinle 80 90 km yapıor (5 lt ) 2 kişi biniorum hep şehit içi 60-70 yapıor duz yollarda 2 kişi 110 qordukk

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum Mondial Çinli lerin içinde en sağlamı ben 2 sene önce 0 km Mondial 150 HS almıştım 1.5 sene bindim büyük motorlarla gezilere katıldım çok gezdim kaç defa 100-200 km yola gittim hatta bir keresinde 400 km yol yaptım 1 günde ve o yolu dip gaz gittim hiç gaz kapatmadım yoluna göre 90-110 km hızla gittim Allah ne verdiyse hesabı ve inan tık demedi bende arkadaşlarımda çok şaşırdık performansına ama bende Allah için gözüm gibi bakıyordum motora rodaj dönemini falan çok iyi yapmıştım.sen kimseyi dinleme motoruna karşı titiz olursan ona iyi bakar düzenli yağını falan değiştirirsen hiç bişey olmaz ve çok daha önemlisi motorunu kimseye vermeyeceksin hele Çin malını hiç vermeyeceksin
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Piaggio FLY
    2000TL ye niye çin malı motor alıyorsun ki ? 6ay sonra yarı fiyatına ancak satacaksın, çıkan masraflar da cabası...

Kymco,Piaggio,Honda,Yamaha gibi markaların ufak cc scooter'ları pek ala o fiyata 2.el olarak satın alınabilir ? Satarken kar bile edersin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    nerden bildiniz?
    .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000TL ye niye çin malı motor alıyorsun ki ? 6ay sonra yarı fiyatına ancak satacaksın, çıkan masraflar da cabası...

Kymco,Piaggio,Honda,Yamaha gibi markaların ufak cc scooter'ları pek ala o fiyata 2.el olarak satın alınabilir ? Satarken kar bile edersin...
    2.elde neredeyse babalarını kazıklayacaklar o yüzden 2.elden korkuyorum ancak dost filan olcak az km li olcak neden olmasın ama dediğim gibi bu devirde 2.el sakıncalı gibi
    Peki, varmı önerceğin model (2.el veya 0 olarak )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:59 ----------

yorumlar ne kadar zıt kimi sen ona bakarsan ona sana bakar diyor kimisi daha iyi 2.el birşey al diyor anlamadım anket düzenliyim olmazsa
    -0 mondialmı
    -2.el (...?) mi

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Ben sahsen 100 kg yim asya motor as125 T kullandım hız olarak ibrede 100 gördüm beni 2 yıl kadar mutlu etti yakıtı güzeldi o motorda seni mutlu eder
    150 zat görüntü olarak daha genis daha büyük bir motordur o da düşünülebilir bir de bu ara mondial in sıfırlarında kampanya var. 80 90 yeter diyorsan her scooter işini görür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aldırdırcaksınız bana honda 1000RR şaka bir yana bugün gittim bayinin birisine adam sırf honda üzerine diyorki dylan verelim sana , dedi 5.750 tl ye 1 sene sonra getir (tabii orjinal haliyle) 5.500 rahat alırım dedi şimdi 1 sene için 6 bin (BİRDEN) verilmez motorada napıcam bilemedim

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Ben bi 150zc kulanıcısıyım mondial çinli die milethorkulanıyor yapamdıkları eziyet kalmıyor sonrada bozulunca çinli dandik deniliyor ben motorumdan cok memlunum suanki fiyatıda 1690tl ruhsatsız alınıcak en iyi motor diyebilirim o fiyata neden 2.el alasin 0 al kendin eskit bence düsünme mondial 150zc tam senlik fakat 118kg :D merdivende nabarsin bilemem:D

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    bende 150 rf var ben ona bakarsam o da bana bakıyor bence bakmayı düşünüyorsan hiç motorsuzluktan bir mondial iyidir derim hem rf 150 lik bir motora ve diğerlerine göre küçük bir kasaya sahip olduğu için sürerken zevk alırsın öteki mondialler sürerken bayılıyor bu da insanı sinir sahibi yapıyor.
    mondial 150 rf
    veya cupa binerim diyosan mondial 100 kh var o da iyidir.
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    herşeyin bir ilki vardır,hangi motoru alırsan al satarken az bişey zarar edeceksin.sıfır bi çin al,düzgün bin 2 sene sana hizmet verir.zararınıda bindiğinr sayarsın.kaybettiğin her gün senin lehine ,ben olsam bi dakika düşünmem alırım
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bi 150zc kulanıcısıyım mondial çinli die milethorkulanıyor yapamdıkları eziyet kalmıyor sonrada bozulunca çinli dandik deniliyor ben motorumdan cok memlunum suanki fiyatıda 1690tl ruhsatsız alınıcak en iyi motor diyebilirim o fiyata neden 2.el alasin 0 al kendin eskit bence düsünme mondial 150zc tam senlik fakat 118kg :D merdivende nabarsin bilemem:D
    Dediğine kesinlikle katılıyorum arkadaşım motoru 1000lik racing sanıp gazı köklüyorlar ışıklarda , ondan sonra gelip buraya sayıyorlada sayıyorlar
    aynı ikilemedeyim ZC mi RF mi diye sırf bu apartman sevdasına motordan soğucam yemin ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

Alıntı x-treme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 150 rf var ben ona bakarsam o da bana bakıyor bence bakmayı düşünüyorsan hiç motorsuzluktan bir mondial iyidir derim hem rf 150 lik bir motora ve diğerlerine göre küçük bir kasaya sahip olduğu için sürerken zevk alırsın öteki mondialler sürerken bayılıyor bu da insanı sinir sahibi yapıyor.
    mondial 150 rf
    veya cupa binerim diyosan mondial 100 kh var o da iyidir.
    Hele şükür Allahın bir kulu RF kullanıyor forumda sorucak arkadaş arıyordum , mondialin runneri diyen var (kasası küçük olup hacmi yüksek olunca) kardeş nasıl motordur yani sen kaç km desin , sorun çıkartımı sana , kronik arızası varmıdır yani üşenmezsen kısaca özetlermisin bana motoru şimdiden teşekkür ederim.merdiven davasından bana RF patlıcak gibi

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Alıntı MeKRoG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

2.elde neredeyse babalarını kazıklayacaklar o yüzden 2.elden korkuyorum ancak dost filan olcak az km li olcak neden olmasın ama dediğim gibi bu devirde 2.el sakıncalı gibi
    Peki, varmı önerceğin model (2.el veya 0 olarak )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:59 ----------

yorumlar ne kadar zıt kimi sen ona bakarsan ona sana bakar diyor kimisi daha iyi 2.el birşey al diyor anlamadım anket düzenliyim olmazsa
    -0 mondialmı
    -2.el (...?) mi
    Gözünde o kadar büyütme bence, o kadar korkulacak bir durum yok 50lira verir yetkili servisten değişen civatasına kadar ekspertiz raporu alırsın. Acelen yoksa ilanları takip et, kelepir fiyata mükemmel motorlar oluyor aldığından 500-1000tl fazlasına bile satabilirsin...

Çinli işi şans işi, bakarsan seni üzmez belki ama satarken müthiş değer kaybedeceği kesin.

Kymco Agility 125, Suzuki An125, Piaggio Zip/FLY , Honda Beat gibi motorlara bak bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mesela 150 cc lik RF 1.490 sıfır (kampanyalı) normali 1.910 du galba 1 sene sonra çiziksiz orjinal aşağı yukarı ne kadara gider.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)