Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco XCİTİNG 250İ mi? SYM GTS250Mİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kymco XCİTİNG 250İ mi? SYM GTS250Mİ arkadaslar asagı yukarı 2.el fıyatları aynı ama hangısını onerıyorsunuz arastırdım 2sıde cok guzel kusursuz motorlar gıbı duruyorlar. ama kymco nun sele altı cok kucuk dıye bılıyorum 1 tam kask alıyormu sızce? sym nın sele altı 1 tam kask 1 yarım kask alıyormus. vede bu motorların max hızları nedır sym nın sıtesınde max hızı 124 km yazıyor bence cok yavas gıbı geldı sızce hangısını almalıyım max hızları vs vs ozellıklerı nedır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    Valla arkadaşım bende sym almaya karar verdim
    ve en yakın rakibide bana göre kymco markasıydı
    fakat beykoz paşabahçe bayii ni aradım yedek parça durumunu sordum iki kez peş peşe sordum motorların bozulmadığını belirtti ama parça konusundada bilgi vermedi bende bu sebebten sym ye yöneldim burda firma marka bayii kötülemek amacında değilim yanlış anlaşılmasın sadece bildiğimi dile getirdim.
    kazasız sürüşler.

sym nin sıfırında kampanya var ordan almayı rodajınıda kendim yapmayı düşünüyorum.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cenkerdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşım bende sym almaya karar verdim
    ve en yakın rakibide bana göre kymco markasıydı
    fakat beykoz paşabahçe bayii ni aradım yedek parça durumunu sordum iki kez peş peşe sordum motorların bozulmadığını belirtti ama parça konusundada bilgi vermedi bende bu sebebten sym ye yöneldim burda firma marka bayii kötülemek amacında değilim yanlış anlaşılmasın sadece bildiğimi dile getirdim.
    kazasız sürüşler.

sym nin sıfırında kampanya var ordan almayı rodajınıda kendim yapmayı düşünüyorum.
    sym nın 0 ının suankı pesın fıyatı nedır tam?

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    Alıntı Altone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym nın 0 ının suankı pesın fıyatı nedır tam?
    abicim web sitesinde yazıyor 2009 model 7990 tl 12 ay taksitli sahibindede ilanları var sıfır km lere bakarsan hemen çözersin işi.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cenkerdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim web sitesinde yazıyor 2009 model 7990 tl 12 ay taksitli sahibindede ilanları var sıfır km lere bakarsan hemen çözersin işi.
    anladım tesekkurler. Baska bılgısı olan varmı motorların max hızlarından. veya baska sorun vslerınden

Motosikleti
    151 RS
    hyosung ms3 250 , çook güzel özellikleri war ve bence fiyatı en uygun olanı. bu forumdaki tanıtımında performansına özellikle vurgu yapılmıştı
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2.el pıyasası yok bıde gtr250 hyo cok sorunlu bır motordu scooterda ne sorunlar yasanır bılemem. sym 250gts dusunuyorum arkadaslar suren oneren varmı max hızı nedır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yokmu sym suren eden arkadaslar

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    hocam merhabalar, foruma yeni katıldım.. ben motor sahibi değilim fakat bikaç arkadaşımın motoru var.. bir arkadaşım daha 1 ay önce kymco aldı ve çok memnun.. ben de motor almak istiyorum daha önce hiç motorum olmadı.. geçen hafta sordum kymco mu sym mi diye bayiideki adam sym alma gitmiyo dedi.. biz kymco ile 2 kişi 120-130u gördük ) arkadaşım 140ı görmüş.. ben sana diyim kymco çok güzel bir motor bence araştır paran varsa sıfırını al güle güle kullan derim ;)

hakkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymco Xciting kesinlikle alın, süper bir motor, daha iyi Scooter kullanmadım !

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    xciting tabikide ..
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)