Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni montum herkese tavsiye ediyorum...HUDSON

Motovento
    REKLAM ALANI
    il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    Uzun zamandır mont-ceket tarzı deri almak düşüncesindeydim bugün sitemizde gezinirken hudson deri reklamına tıklamak suretiyle ürünlerine gözgezdirdikten sonra aldım başımı ortaköye gittim ve dükkana girip çeşit çeşit deriyi inceledim...
    Bana fiyatları aşırı uygun geldi kalite fiyat oranı oldukça yüksek... Beğendiğim bir ürünü 200TL gibi bir paraya aldım bu indirimin nedeni aldığım ceket modelinin artık üretilmeyecek olmasıymış... Herkese tavsiye ederim emsalleri en az 500 lira çünkü uzun zamandır araştırıyodum...Yüksek süratlere çıktığım için herhangi bir düşme anında işe yarayacağı kanaatindeyim...(aşağıda verdiğim linkteki deri benimkine çok benzio aynısını malesef bulamadım)

http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=277

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olun güzel seçim,deri parçalı olanı var ben de ondan almıştım,bunu nasıl göremediysek

Motosikleti
    Bide ordaki arkadaş 3 ayda bir deriyi vazelinlemem gerektiğini söyledi... Bakım gerektiren eşyalar hep bana cazip gelmiştir sanki öyle eşyaların ruhu olduğuna inanırım

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hayırlı olsun.
    full korumalı diyor.mersinden bu ürünleri görmek çok zor, korumalarından bahseder misin?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Hayırlı olsun; bende inceledim bugün siteyi ama ben biraz daha uzun arıyordum; size sormak istediğim linkini verdiğin ürün bele kadar mı ve Ortaköy'deki mağazada deri olmak şartı ile uzun ceket(mont)e rastladınız mı? Bir de mont bel,kolve boyun kısmından ayarlanabiliyor mu(cıt cıt ya da cırt cırt)

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.
    full korumalı diyor.mersinden bu ürünleri görmek çok zor, korumalarından bahseder misin?
    Bikere şöyle söyleyebilirim ceketin omuzdan başlayarak kollarında özellikle dirseklerinde korumalar mevcut derisi oldukça sağlam dikişleri muhteşem dokununca bile anlaşılıyor dediğim gibi uzun zamandır araştırıyodum ve dainese ,alpinestars gibi ürünlerden hiç de aşşağı kalır olduğunu sanmıyorum giyince insan kendini güvende hissediyor... Ayrıca göğüs ve sırt gölgelerinde fermuar vasıtasıyla hava alma yerleri mevcut bahar aylarında fermuarlarını açıyosunuz ve püfür püfür esiyo...

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun; bende inceledim bugün siteyi ama ben biraz daha uzun arıyordum; size sormak istediğim linkini verdiğin ürün bele kadar mı ve Ortaköy'deki mağazada deri olmak şartı ile uzun ceket(mont)e rastladınız mı? Bir de mont bel,kolve boyun kısmından ayarlanabiliyor mu(cıt cıt ya da cırt cırt)
    Malesef uzun deriye hiç rastlamadım... Evet aldığım deri ve linkteki bele kadardır...Belden ayarlanıyor kemer tokaları var boyunda ise cırt cırt mevcut ayrıca çıtçıt düğmeleri var kolda ise fermuvar var daralıp genişleyebiliyor...Tam anlamıyla insanı sarıyor

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı il_ragazzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef uzun deriye hiç rastlamadım... Evet aldığım deri ve linkteki bele kadardır...Belden ayarlanıyor kemer tokaları var boyunda ise cırt cırt mevcut
    Teşekkür ederim Çok güzel bi ürüne benziyo şimdi yakın fotolarınıda inceledim kollar fermuarlı, yaka cırt cırt ve belde cırtcırt ama birazda uzun olsaymış kaçırılmazmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:15 ----------

Arkadaşlar ; pantolon hakkında bişey sormak istiyorum ; sizce deri ürünü olan pantolonlar mı kışın daha sıcak tutar yoksa kışlık içliği olan bildiğimiz tekstil pantolonları mı?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Bikere şöyle söyleyebilirim ceketin omuzdan başlayarak kollarında özellikle dirseklerinde korumalar mevcut derisi oldukça sağlam dikişleri muhteşem dokununca bile anlaşılıyor dediğim gibi uzun zamandır araştırıyodum ve dainese ,alpinestars gibi ürünlerden hiç de aşşağı kalır olduğunu sanmıyorum giyince insan kendini güvende hissediyor... Ayrıca göğüs ve sırt gölgelerinde fermuar vasıtasıyla hava alma yerleri mevcut bahar aylarında fermuarlarını açıyosunuz ve püfür püfür esiyo...
    koruma derken? motomont şeklinde koruma mı yoksa sadece vatka mı?
    ayrıca sırt koruması var mı?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    bende bu fuarda hudson deri ürünlerinden robocop modeline bakmak istiyorum ... Uyarsa almak isterim

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma derken? motomont şeklinde koruma mı yoksa sadece vatka mı?
    ayrıca sırt koruması var mı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 ----------

Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu fuarda hudson deri ürünlerinden robocop modeline bakmak istiyorum ... Uyarsa almak isterim
    Robocopu bende beğendim ama 100 lira farka değmez diye düşündüm...

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    hocam soğuk sıcak olayı nasıldır aslında mont genel olarak nasıl diye sorucam denemişsindir diyede Allah korumalara ihtiyaç duydurmasın inşaallah onların sağlam olup olmadığını hiç test etmessin... rüzgar geçiriyormu ve sıcak tutuyormu. (her deri malesef rüzgarı tutmuyor çoğu dikiş yerlerinden ve fermuar kısmından rüzgar alıyor su geçiriyor o yüzden soruyorum)

Motosikleti
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam soğuk sıcak olayı nasıldır aslında mont genel olarak nasıl diye sorucam denemişsindir diyede Allah korumalara ihtiyaç duydurmasın inşaallah onların sağlam olup olmadığını hiç test etmessin... rüzgar geçiriyormu ve sıcak tutuyormu. (her deri malesef rüzgarı tutmuyor çoğu dikiş yerlerinden ve fermuar kısmından rüzgar alıyor su geçiriyor o yüzden soruyorum)
    rüzgar için etkili ancak yağmurda zaten deri kullanılmaz diye biliorum...Ben hız yaptığımdan derinin güvenliği yağmuru geçirmesinden daha önemli eğer yağmurda kullansaydım deri almazdım...

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    rüzgar için etkili ancak yağmurda zaten deri kullanılmaz diye biliorum...Ben hız yaptığımdan derinin güvenliği yağmuru geçirmesinden daha önemli eğer yağmurda kullansaydım deri almazdım...
    eyvallah abi bak ben derinin yağmurda kullanılmadığını bilmiyordum.. peki neden sakıncası ne tam olarak ?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yağmurda kullanılan deri, kururken çatlamalar yapar ve zamanla yırtılmalar olur, kısaca yağmurda deri kullanmak ömrünü kat kat hızlı bir şekilde tüketir..
    Ama bazı ürünler var ki onları deriye uygulayıp yağmura çıkınca deri korunmuş oluyor ama bunlarında dez avantajı sürülünce vıcık kalması yani oraya buraya leke bırakıyor bunlar..

Birde robocop modelin uzunluğu ile bunun uzunluğu aynımıydı?
    Robocop modeli de beli örtmüyor mu acaba?

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar,

hudson açıldığında ilk hayırlı olsuna gidenlerdenimdir ve gerçekten çok sağlam, çok güzel ekipman var. Hele burada bazı arkadaşlarımızın ROBOCOP diye tabir ettiği o monta ismi de biz takmıştık Bedeni yok idi ve getirmeye söz vermiştiler, ama karıştırmamak için yav dedik, robocop gibi oluyor insan, modele biz de öyle diyelim dedik deriler bekledikçe koku yapabiliyor bu yüzden bakımını bilmeli ve zamanında yapmalıyız. Derilerin kalınlığı çok iyi ve giydiğiniz anda kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ben o zamanlar bir topikte illaki deri giyelim demiştim. Hakikatten çok farklı ve çok pahalı sentetik giysilerle karşılaştırılamayacak kadar iyi

Herkese kazasız belasız sürüşler
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurda kullanılan deri, kururken çatlamalar yapar ve zamanla yırtılmalar olur, kısaca yağmurda deri kullanmak ömrünü kat kat hızlı bir şekilde tüketir..
    Ama bazı ürünler var ki onları deriye uygulayıp yağmura çıkınca deri korunmuş oluyor ama bunlarında dez avantajı sürülünce vıcık kalması yani oraya buraya leke bırakıyor bunlar..

Birde robocop modelin uzunluğu ile bunun uzunluğu aynımıydı?
    Robocop modeli de beli örtmüyor mu acaba?
    Evet dostum robocopla aynı uzunluk robocopu da denedim mükemmel şekilli ama 100 lira pahalı olduğu için almadım. Aldığım small beden ama robocop da large oldu bana kalıpları değişik netten alırsan aklında bulunsun ama normalde medium giyiyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:52 ----------

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

hudson açıldığında ilk hayırlı olsuna gidenlerdenimdir ve gerçekten çok sağlam, çok güzel ekipman var. Hele burada bazı arkadaşlarımızın ROBOCOP diye tabir ettiği o monta ismi de biz takmıştık Bedeni yok idi ve getirmeye söz vermiştiler, ama karıştırmamak için yav dedik, robocop gibi oluyor insan, modele biz de öyle diyelim dedik deriler bekledikçe koku yapabiliyor bu yüzden bakımını bilmeli ve zamanında yapmalıyız. Derilerin kalınlığı çok iyi ve giydiğiniz anda kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ben o zamanlar bir topikte illaki deri giyelim demiştim. Hakikatten çok farklı ve çok pahalı sentetik giysilerle karşılaştırılamayacak kadar iyi

Herkese kazasız belasız sürüşler
    Evet bende kendini güvende hissediyosun konusunda size atılıyorum... Sırtımdakinn kaliteli olduğunu giyince ilk anda hissettim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:54 ----------

Uzun zamandır mont-ceket tarzı deri almak düşüncesindeydim bugün sitemizde gezinirken hudson deri reklamına tıklamak suretiyle ürünlerine gözgezdirdikten sonra aldım başımı ortaköye gittim ve dükkana girip çeşit çeşit deriyi inceledim...
    Bana fiyatları aşırı uygun geldi kalite fiyat oranı oldukça yüksek... Beğendiğim bir ürünü 200TL gibi bir paraya aldım bu indirimin nedeni aldığım ceket modelinin artık üretilmeyecek olmasıymış... Herkese tavsiye ederim emsalleri en az 500 lira çünkü uzun zamandır araştırıyodum...Yüksek süratlere çıktığım için herhangi bir düşme anında işe yarayacağı kanaatindeyim...(aşağıda verdiğim linkteki deri benimkine çok benzio aynısını malesef bulamadım)

http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=277

ürünü nette bulamadım demiştim ama dikkatli bakınca buldum link burda
    http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=278

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    bende bunu almıştım oradan.. http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=182
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler