Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LS 650 Acil tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    orkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle her kese merhabalar.İlk motorumu alarak aranıza katılmayı planlıyorum.ehliyet felan her şey tamam.1 yıldan fazladır piyasadaki tüm motorları araştırıyorum.ilk regal raptor spyder de kararlıydım.sonrasında motorun sadece görüntüden ibaret olduğunu fark ettim.artçı olarak arkadaşımın motorunda seyahet ettim pek sarmadı.sonrasında gv 250 de kesin karar kıldım.2014 motosiklet fuarında yakından inceleme şansım oldu görüntü olarak beğenemedim.son olarak ls 650 de karar kıldım.bana alternatif olarak virago felan tavsiye ede bilirsiniz ama onların da görüntüsüne bir türlü ısınamadım.aşağıdaki ilandaki motorun sahibiyle anlaştık sayılır.motorun modifyesini çok beğendim ayrıca sahibi tüm orjinal parçalarınıda yanında veriyor.aklıma takılan sorular şunlar ön maşa sorun çıkarırmı bu motoru sorunsuz kaç yıl kullana bilirim,ilerde motor rektefiye ihtiyaç duyarsa yurt dışından parça temin etmem çok zor olurmu şu an aklımda olan bunlar.lütfen motordan anlayanlar cevap yazsın bilgi kirliliğinin anlamı yok.ha birde çok yakarmı.olumlu olumsuz tüm yorumlara açığım.şimdiden çok teşekkürler
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65020506/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

111 görüntülenme hiç cevap yazan yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Şaka Makinası bi alet sanki... bildiğin çöp...

cevabınızdan dolayı teşekkür ederim.ama neden böyle düşündüğünüzü yazarsanız daha aydınlatıcı olurdu pek motor bilgim yok

Motosikleti
    CBR 250 R
    16 Haziran muayene günü ne yapacaksın?

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    10.000 tl bu makinaya değermi sizce bununla muayenedende geçemessiniz.

muayeneden geçmeze zaten almam.ayrıca neden böyle düşünüyorsunuz onuda açıklarsanız sevinirim tüm yorumlar açıklama yapılmadan yazılmış

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ls 650 en az yakan 650 cc ler içinde ilk 10 a girer.
    Müthiş torklu biraz titreşimli , kalkışı güçlü son hızı zayıf yıllarca sorunsuz bir şekilde üretilip kendini kanıtlamış bir makine.

İlandaki biraz fantastik bir çalışma olmuş , alışılmadık ön amortisör tasarımı bizim gözümüzü tırmalasada aslına fena olmamış.
    Kibar bir ön çamurluk ister yağmurda büyük sıkıntı yaratır.
    Muayeneden geçebilirde , resimlerde geçmemesi için bir neden görünmüyor. Ruhsatta koltuk sayısı 2 yazıyorsa oradan sıkıntı çakabilir , ya 2 koltuk görmek isterler yada trafiğe gidip sistemde 1 kişilik yapmanız gerekir. Ay başından itibaren ruhsatı değiştirmenizi istemiyorlar sistemde düzeltilmesi yetiyor.
    ,Zurnanın zırt dediği yer fiyatıç
    Belki bu motoru orjinal alıp bu hale getimek isteseniz 10 binden daha fazlaya mal olur. Fakat yinede 10 bin fazla gibi duruyor.
    Eğer en az 5-6 yıl binerim diyorsanız olabilir. Fakat seneye yaz değişirim derseniz satmanız tam bir piyango işi olur.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Makina pancar motor gibidir ağır hizmet,vur kırbacı gitsin Ama ilandakine birşey diyemeyeceğim.Bu şekilde yapılmış bir alette can güvenliğimden pek emin olamam şahsen.

çok teşekkür ederim sonunda açıklayark cevap yazdığınız için.ruhsat olayı filan sorun değilde muayeneden sorunsuz geçmesini umuyorum elbet pazarlıkta yapılacak.uzun yıllar kullanmak için alıyorum.zaten sahibi tüm orjinal parçalarınıda yanında veriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makina pancar motor gibidir ağır hizmet,vur kırbacı gitsin Ama ilandakine birşey diyemeyeceğim.Bu şekilde yapılmış bir alette can güvenliğimden pek emin olamam şahsen.
    can güvenliği derken sanırım ön maşayı kast ediyorsunuz.en çok beğendiğim yanıda ön maşası

Motosikleti
    cawa
    O ön maşayı bu kadar beğenip bu motorla bu kadar ilgilendiyseniz , buradaki birçok kişi ile aynı gözle bakmıyorsunuz dur olaya .

Makine olarak iyidir. Sağlamdır , zaten arıza yapıcak neredeyse hiçbirşeyi yoktur.
    Karburatorlü , hava soğutmalı bir model olarak tam bir chopper adayı.
    Fiyatınıda makul bir seviyeye getirebilirseniz , hayırlı olsun derim ben .

Sanırım gv 250 çok sıradan göründü gözünüze . bunu bu kadar sevdiğinize göre
    Ve evet gayet sıra dışı.
    Son hız istemem yavaş adamım ( ki zaten bu modele kimse hız yapmak için binmez )
    Sıra dışıyım ve bunu motoruma bakıp anlasınlar istiyorum.
    Az yakıcak diye 250 cc zırıltısı dinlemek istemiyorum.
    Seside papa pata değilde pat pat pat olsun sıkıntı yok .

Diyorsanız neden almayasınızki ?

Ön maşa :
    Fren kabiliyetini işi bilen birisine test ettirin.
    Virajlarda sıkıntı yaratabilir bir denemekte fayda var.
    Bozuk ve dalgalı zeminde zıplama yapmamasına dikkat edin. ;;( lastiğin yolla temasını kesecek kadar zıplamamalı )

Metehan a gelince : Adam hayatında cbf 150 den başka motor bilmez. sen ona aldırma. Honda onu cbf ten emekli edicek maaş bağlicak . Hizmet süresi dolduda yaşı bekliyor

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ön maşayı bu kadar beğenip bu motorla bu kadar ilgilendiyseniz , buradaki birçok kişi ile aynı gözle bakmıyorsunuz dur olaya .

Makine olarak iyidir. Sağlamdır , zaten arıza yapıcak neredeyse hiçbirşeyi yoktur.
    Karburatorlü , hava soğutmalı bir model olarak tam bir chopper adayı.
    Fiyatınıda makul bir seviyeye getirebilirseniz , hayırlı olsun derim ben .

Sanırım gv 250 çok sıradan göründü gözünüze . bunu bu kadar sevdiğinize göre
    Ve evet gayet sıra dışı.
    Son hız istemem yavaş adamım ( ki zaten bu modele kimse hız yapmak için binmez )
    Sıra dışıyım ve bunu motoruma bakıp anlasınlar istiyorum.
    Az yakıcak diye 250 cc zırıltısı dinlemek istemiyorum.
    Seside papa pata değilde pat pat pat olsun sıkıntı yok .

Diyorsanız neden almayasınızki ?

Ön maşa :
    Fren kabiliyetini işi bilen birisine test ettirin.
    Virajlarda sıkıntı yaratabilir bir denemekte fayda var.
    Bozuk ve dalgalı zeminde zıplama yapmamasına dikkat edin. ;;( lastiğin yolla temasını kesecek kadar zıplamamalı )
    hız takıntım yok hemde hiç gösteriş meraklısıda değilim şayet öyle olsaydı hiç düşünmeden regal spyder alırdım.gv 250 cidden ısınamadım güç olarakta neredeyse ls 650 aynı gibi.ama bu motor farklı duruyor.haftaya sahibiyle buluşup masaya oturmayı planlıyoruz bakalım

Motosikleti
    cawa
    Ls 650 gv250 güç olarak aynı gibi durabilir ama ls nin arkasına 10 tane gv bağlayıp gezdirirsiniz. Gv bir tane ls yi yerinden zor kaldırır.

Motosikleti
    NC 700 SA
    Meto suzi almıştı bi ara gene cbf e mi döndü?. Orjinal ön takım duruyorsa alın onuda

evet ön takım deposu filan hepsi duruyor

Motosikleti
    NC 700 SA
    Almayı düşünürseniz makinasını kontrol ettirin bir bilene yinede.Memlekette tamirci diye dolaşanların elinde çok motor heba oldu.
    acayüp bunu beğendi.

mecidiyeköyde buluşucaz.tt custom servisinde bakarlarmı acaba.birde arkadaş var yıllardır dragstar 650 kullanıyor onuda götürmeyi düşünüyorum.işimi sağlama almam gerek çok zor topladım parayı

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş bu motoru böyle alırsan 10 Bin liraya satarken çok zarar edersin. Belki de 6-7 bine bile satamazsın çünkü ön maşa çok aşırı iddialı bir dizayn ve çoğu kişiye hitab etmeyebilir. Yine de alır binerim 3-5 sene dersen karar senin. Ben olsam almazdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)