Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Er 5 gs 500

Katılımcı sayısı
1. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Er 5 çünkü ..

0 0%
  • gs 500 cünkü...

1 100.00%

Suzuki gs 500 ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kısmet
    Arkadaşlar merhaba
    Kısa zamanda bir gs 500 almayı planıyorum veya er 5 tabiki hangisini temiz ve uygun bulursam herkezin bildigi gibi aradaki farklari saymaya gerek yok su sogutma + kampana veya yag sogutma + disk fren gibi seyler ama suzukinin artık üretimde olmamasıda ayrı bir konu mümkünse marka fanatikligi dısında gs 500 kullanıcılılarından yanı birinci agızdan bilgi almak istiyorum ortalama 2000 model bir gs500 sürücüsü nün ne gibi sorunları var bildigim kadarıyla pek sorun cıkartmayan modeler ama 2000 model olunca yaklasık bı 10 yıllk motordanda süphe edilmesi normaldir.. Bu motorlar ortalama 200 km hıza cıkan motorlar hız kadar gerekli olanda frenaj oldugu ıcın aklımın uzak köşesinde kaldı tabi er 5 Biraz uzattım k bakmayım yani mumkunse er 5 ve gs 500 kullanıcılarının Yorumlarını beklıyorum..

Bu arada motorsıklete yenı baslamıcam kaskım ehlıyetım tecrübem falanu zun zamandır var sadece maddı ımkanlardan bıraz ara vermek zorunda kalmıstım
    Herkeze kazasız belasiz gunler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  İki modelin de ayrı ayrı kullanıcı yorumlarını içeren başlıkları, ayrıca oldukça geniş bir de karşılaştırma başlıkları mevcut.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler