Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisi?

Katılımcı sayısı
89. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Sym GTS 250

35 39.33%
  • Kymco Xciting 250

44 49.44%
  • Kymco Xciting 500

10 11.24%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ögrenciye hangisi? Sym gts 250,Kymco Xciting 250 veya 500

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Kymco'yu öneririm.tabi bu benim kendi zevkim,sen hangisini beğenirsin onu bilemem.şimdiden hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Bende onu baya beğeniyorum.
    Sanırım xciting 250 bulursam alıcam gibi.
    Biraz fazla büyük trafikte sıkıntı yaşarsın dediler ama olsun o görüntü için değer.

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    neden x max 250 düşünmüyorsun?

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Görünüşünü hiç beğenmiyorum :(

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    Alıntı KingoftHeWest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görünüşünü hiç beğenmiyorum :(
    yapma yaa zevk senin tabiki de aynı paraya japon varken hiç gerek yok bence türevlerini almaya tabi benim görüşüm bu..

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işin öğrencisi...avukatı doktoru mu varda biz bilmiyoz...binici binicidir farkı nedir...
    neyse sen ince noktayı kaçırmışın belirteyim arkadaşım.

ben de öğrenciyim 7 tepeli şehirde çok masrafı oluo öyle böle değil...
    ha bu kadar masrafın yanında bir de motosiklet girince benm için büyük bir sorun olur ona göre yorum yapmıştım

binici binicidir farkı nedir dersen ?

binici vardır bakım yaptırır motoruna bakar binici vardır hiç bakmaz gittiği yere kadar biner . bu seçenekteki motorların periyodik bakımları en az 70 ytl den başlıyor bunun vergisi benzini vs.vs. öğrenci adam bunla tek başına başa çıkamaz...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    iki motoru da kısa süreler için kullandım. kymco bana daha dengeli bir motor gibi geldi. aynı zamanda dış görünüşü de daha hoş bence. marka ve model olarak ikisi de hemen hemen aynı kalitedeler. hangisini seçersen seç başın ağrımayacaktır.

aslında kymco grand dink 250'ye de bak derim ama x-max'in tipini beğenmediğine göre ondan da pek hoşlanacağını sanmıyorum.

ama hem görünüş, hem de kalite dersen, italyanları da yabana atma. mesela piaggio beverly 250, x7 250, x8 200, x8 250, ve özellikle x9 250 gibi çok şık motorlar var. ben olsam bunlara da bakardım.

herneyse.. şimdiden keyifli sürüşler diliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:36 AM ----------

mesela, bunun gibi bir şey

http://www.sahibinden.com/x9_250_evo...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı ghostriderrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapma yaa zevk senin tabiki de aynı paraya japon varken hiç gerek yok bence türevlerini almaya tabi benim görüşüm bu..
    Birtek burgman ve silverwing hoşuma gidiyor ama onlarda bütçemi aşıyor:(
    Sanırım biraz büyük motor seviyorum görsel olarak.

Alıntı akinosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki motoru da kısa süreler için kullandım. kymco bana daha dengeli bir motor gibi geldi. aynı zamanda dış görünüşü de daha hoş bence. marka ve model olarak ikisi de hemen hemen aynı kalitedeler. hangisini seçersen seç başın ağrımayacaktır.

aslında kymco grand dink 250'ye de bak derim ama x-max'in tipini beğenmediğine göre ondan da pek hoşlanacağını sanmıyorum.

ama hem görünüş, hem de kalite dersen, italyanları da yabana atma. mesela piaggio beverly 250, x7 250, x8 200, x8 250, ve özellikle x9 250 gibi çok şık motorlar var. ben olsam bunlara da bakardım.

herneyse.. şimdiden keyifli sürüşler diliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:36 AM ----------

mesela, bunun gibi bir şey

http://www.sahibinden.com/x9_250_evo...XQQdisplayitem
    Abi bunların hepsine okadar çok baktım ki bende risk alıp paramı yanlış değerlendirmek istemem ama nedense bunlara bi türlü kanım kaynamadı.
    Yolda xcitingi gördüğüm zaman farklı hisler uyanıyor içimde.

Hepsine şimdi yeniden baktım aslında beverly güzel gibi ama bilmiyorum işte:(

İlandaki motor da temizmiş fakat x7lerin görüntüsünde bi sorun var çözemediğim kambur mu duruyor ne?

Birde motorun görüntüsüne fazla mı takılıyorum acaba yoksa bu normal mi anlamadım?

Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Birde motorun görüntüsüne fazla mı takılıyorum acaba yoksa bu normal mi anlamadım?

bu kadar para verip motor alıyorsun, görüntüsüne takılacaksın tabi

neyse, senin kafanı fazla karıştırmamak lazım. xciting 250 i iyidir. hoşuna gittiyse al, pişman olacağını sanmıyorum. uzun yol bile yaparsın..

ha, bir de hyosung ms3 250'ler var. enjeksiyonlu, vibrasyon önleyicili, gayet şık bir motor. bir de egsoz sesi var ki, "ben buradayım" diyor. benim gerçekten çok beğendiğim bir alet bu.

misal;

http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem

ayrıca, marka olarak hyosung hiç de fena değil kymco ve sym'ye göre. paranın önemli bir kısmı da cebinde kalmış olur. yalnız, özellikle marş motoru ile ilgili kronik problemi olduğunu duymuştum. eğer düşünürsen araştır derim.

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı akinosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar para verip motor alıyorsun, görüntüsüne takılacaksın tabi

neyse, senin kafanı fazla karıştırmamak lazım. xciting 250 i iyidir. hoşuna gittiyse al, pişman olacağını sanmıyorum. uzun yol bile yaparsın..

ha, bir de hyosung ms3 250'ler var. enjeksiyonlu, vibrasyon önleyicili, gayet şık bir motor. bir de egsoz sesi var ki, "ben buradayım" diyor. benim gerçekten çok beğendiğim bir alet bu.

misal;

http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem

ayrıca, marka olarak hyosung hiç de fena değil kymco ve sym'ye göre. paranın önemli bir kısmı da cebinde kalmış olur. yalnız, özellikle marş motoru ile ilgili kronik problemi olduğunu duymuştum. eğer düşünürsen araştır derim.
    Çok ilgilendiniz teşekkür ederim.
    Böyle bir motordan da haberim yoktu inceleyeceğim derhal

Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    kafanı karıştırmayayım dedim, ama çenemi tutamadım sanırım

neyse, umarım gönlüne göre bir motor bulursun.

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Teşekkürler

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    7000 tl varsa neden bunlarla uğraştığını anlamadım.al bir burgman 400 bak keyfine.bende 7000 tl olsa ankette şunu sorardım suzuki burgman mı ? yamaha majesty mi?
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Kymco lastikleri büyük, ama bagaj çok ufak ve yedek parçaları çok pahalı. Bir de baya iri bir motor.

SYM, daha ufak lastikleri var, bagajı çok daha büyük. İthlatçısı İzmir'de fabrika kurdu ve bazı SYM modellerini burada üretiyor. Yani arkası sağlam bir motor, ayrıca parça fiyatları Kymco'ya oranla daha düşük. Seramik silindir olayını da yabana atma, zor şartlarda çok uzun sürüşlerde dahi performans kaybı yaşatmaz.

Ben bu ikisi arasından SYM derim. Daha az para vereyim dersen benim MS3 satıyorum. Aşağıdaki ilandaki motor benim, motor bayide ama ilgilenirsen sana iskonto sağlayabilirim.

http://www.sahibinden.com/moto_capro...em&keyword=ms3

Kronik sorunları olan marş motoru ve şarj sorunlarını ben yaşadım ve garantiden giderdim.

neuremencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymco iyi ellerde sorunsuz markadır,yedek parçası bazı modellerinde oldukça pahalı olsada genelde ucuzdur.Saglamlıgını tartışmaya gerek bile duymuyorum en çok dikkat edilmesi gerekense alırken ödenecek paradır.Uygun alınan bir Kymco hem zarar ettirmez hem de keyif verir.
    "SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI YER, SULAR ÇEKİLİNCE DE KARINCALAR BALIKLARI. KİMSE BUGÜNKÜ ÜSTÜNLÜĞÜNE VE GÜCÜNE GÜVENMESİN.KİMİN KİMİ YİYECEĞİNE SUYUN AKIŞI KARAR VERİR"

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    7000tl Canın Ne istiyosa Onu Alabilirsin Hatta Git Cbr 125lik AL yani KArdes :D
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 tl varsa neden bunlarla uğraştığını anlamadım.al bir burgman 400 bak keyfine.bende 7000 tl olsa ankette şunu sorardım suzuki burgman mı ? yamaha majesty mi?
    Bunun kaskı var alım satımı var eldiveni bakımı,en az 1 ayırmam lazım.
    6yada temiz burgman çok zor,gerek yok.
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco lastikleri büyük, ama bagaj çok ufak ve yedek parçaları çok pahalı. Bir de baya iri bir motor.

SYM, daha ufak lastikleri var, bagajı çok daha büyük. İthlatçısı İzmir'de fabrika kurdu ve bazı SYM modellerini burada üretiyor. Yani arkası sağlam bir motor, ayrıca parça fiyatları Kymco'ya oranla daha düşük. Seramik silindir olayını da yabana atma, zor şartlarda çok uzun sürüşlerde dahi performans kaybı yaşatmaz.

Ben bu ikisi arasından SYM derim. Daha az para vereyim dersen benim MS3 satıyorum. Aşağıdaki ilandaki motor benim, motor bayide ama ilgilenirsen sana iskonto sağlayabilirim.

http://www.sahibinden.com/moto_capro...em&keyword=ms3

Kronik sorunları olan marş motoru ve şarj sorunlarını ben yaşadım ve garantiden giderdim.
    Teşekkür ederim.
    Hyosungu düşünmüyorum.
    Kymco ile ilgili ilk kez kötü yorumlar duyuyorum,symde çok mantıklı gerçekten bende bir türlü karar veremiyorum.
    Sym dediğiniz gibi marka olarak kymcodan üstün sanırım.
    Alıntı neuremencer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco iyi ellerde sorunsuz markadır,yedek parçası bazı modellerinde oldukça pahalı olsada genelde ucuzdur.Saglamlıgını tartışmaya gerek bile duymuyorum en çok dikkat edilmesi gerekense alırken ödenecek paradır.Uygun alınan bir Kymco hem zarar ettirmez hem de keyif verir.
    Bazı modelerde pahalıdır derken?
    Mesela xciting için pahalı mıdır?
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000tl Canın Ne istiyosa Onu Alabilirsin Hatta Git Cbr 125lik AL yani KArdes :D
    Çok cılız bir motor o,gönlüm var racinglerde ama ilk motorum olacağı için scooter olsun istiyorum.
    Hele bir tecrübe kazanayım var kafamda birşeyler
    Şimdilik okula getirip götürsün güzel gözüksün birazda performansı olsun bana tamamdır.

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Bende aslında 250 xciting isterim ama sahibindende doğru düzgün hiç ilan yok uygun fiyatlı,xciting 500den daha yüksek neredeyse fiyatlar.
    Evet bu işin öğrencisi doktoru mühendisi olabilir çünkü mesela bir öğrenci düzenli bir geliri olmayan masraf açabilecek olaylardan kaçınması gereken bir yapıya sahip insandır.
    Yakıt çok yakmamalıdır kullandığı araç.
    bak şimdi üzüldüm özel FB plakalı ilanın nesi var? fiyat 500 den daha yüksekse bu 250 İ nin daha çok talep edilmesinden.temiz motorun,çiziksiz motorun tabiiki fiyatı da iyi olur. KYMCO XCİTİNG 250 İ olan alınır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:35 PM ----------

Bende onu baya beğeniyorum.
    Sanırım xciting 250 bulursam alıcam gibi.
    Biraz fazla büyük trafikte sıkıntı yaşarsın dediler ama olsun o görüntü için değer.
    gel sana vereyim motoru pişman olmıcağın b imotor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:37 PM ----------

Arkadaşlar selam.
    Ben uzun süre önce bir maxi scooter almaya karar verdim ve part time işlerde çalışarak yaklaşık 7000 tl biriktirdim.Alım satım masrafı aksesuarıyla birlikte harcayabileceğim maksimum tutar bu.
    Bu scooter benim ilk deneyimim olacak.
    Gönlüm kymco mantığım sym diyor.
    Siz olsanız bu ikisinden hangisini seçerdiniz?
    Neden?
    Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    http://www.sahibinden.com/fb_plakali...QQdisplayitem:)

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak 7000 tl param var diyosun..demek ki diğer bazı kişilerden daha fazla biriktirmişsin..bu konuda helal olsun sana ...

maxsi sco ya girene kadar al bi cbf 150 hem daha az sorunlu hem daha kullanışlı....

ama maxside istiyosan sym 250 gts al....
    +1 bencede madem öğrenciyim diyosun,masrafta istemezsin (sanırım) masrafta çıkarsa belin bükülmez.

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak şimdi üzüldüm özel FB plakalı ilanın nesi var? fiyat 500 den daha yüksekse bu 250 İ nin daha çok talep edilmesinden.temiz motorun,çiziksiz motorun tabiiki fiyatı da iyi olur. KYMCO XCİTİNG 250 İ olan alınır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:35 PM ----------

gel sana vereyim motoru pişman olmıcağın b imotor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:37 PM ----------

http://www.sahibinden.com/fb_plakali...QQdisplayitem:)
    Malesef plakadan kaybediyor,yoksa ilgilenirdim
    Birde 0ı 9 olan bir motor için 7500 bana biraz çok geldi sizin malınız tabi saygı duyuyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler