Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: mondialmi keewaymi asyamı

Katılımcı sayısı
48. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • mondial

15 31.25%
  • asya

3 6.25%
  • keeway

30 62.50%

mondialmi keewaymi asyamı

Motovento
    REKLAM ALANI
    safa292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar öncelikle selamlar aranıza yeni katıldım 2.000 2.500 ytl bütçem var mondial 125 mi asya 150t mi haojin 125 mi keeway arn 125 mi hangisini önerirsiniz yoksa başka bir markamı masrafsız olursa sevinirim
    Ömer Safa Gedikli ANTALYA-SİVAS
    BRH+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzman bir dostumla beraber , bir aydır bu üç motoru da araştırıp keeway 125 cc almaya karar verdim dün paramızı dahi verdik sanırım haftaya plaka işlemlerinden sonra teslim alacağım .

solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    bi suredir as 125T ve mondial 125 MT modellerini inceliyorum.

AS 125 T
    On fren sallamada olsa ABS

Mondial 125 MT
    Alarm sistemi var

Sonuc olarak, Gorunus olarak daha iyi bi motor isterseniz AS 125T.Zira mondial 125 MT'nin gorunumu daha spor. Ote yandan fan sogutmali motoru, uzaktan kumanda ile calismasi ve alarm sistemi 125MT nin ozelliklerini AS 125T den daha fazla yapiyor.

Ben bu aksam alacagim ama halen kesin karar veremedim!

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı solo_ adlı üyeden alıntı
    Uzaktan kumanda ile calistirma sistemi var
    Alarm sistemi var
    uzaktan kumanda ile calismasi ve alarm sistemi 125MT nin ozelliklerini AS 125T den daha fazla yapiyor.
    solo_ dostum yanlış anlama ama motor konusunu fazla araştırmadan yorum yapmasan daha iyi olurdu demeden edemeyeceğim...O senin bahsettiğin alarm ve uzaktan çalıştırmayı izmirde arkadaş 50 ytl karşılığı benim motora takacaktı.Yani 50 ytl lik bi özellik...Birde şu var ki 50 ytl den çooookk daha önemli o da çeşitli yerlerde çeşitli ustalara sorduğum sorunun yanıtının uzaktan çalıştırma olayının çok zararlı olduğuydu.10 senedir motor tamirciliği yapan bi usta verdiği zararı bana anlattı terimler falan kullandı ama kısacası normal elden marşdan verilen elektrikten daha fazla elektrik yollaması sonucu motora zarar verdiğini söyledi.Zamanla marş yemesinin zorlandığından falan bahsetti ve tavsiye etmedi...Bu söylediklerinin örneğinide bi arkadaşda olana bisan pasific de gördüm.Özetle ben taktırmadım ama taktırsam bana maaliyeti 50 ytl idi arkadaşım olmasaydı da en fazla 75 bilemedin 100 ytl. Birde daha sonra düşündümde biraz gereksiz geldi açıkcası motor sen üstünde olmadığın sürece gitmeyeceğine göre uzaktan çalıştırma biraz hava atma amaçlı...Ben asya al diye demiyorum bunları ama ortada bi gerçek var ve sadece yardımcı olmak istedim.Kararınız asyada olsa mondialde olsa hayırlısı olsun umarım bir an önce motorlarınıza kavuşup kazasız belasız sürüşlere başlarsınız

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS

a.s

TABİKİ HONDA

solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    forrap selamlar hocam,
    Ben motorumu bu aksam almayi dusunuyorum hemde AS125T. Eger mesajimdan Mondial daha iyidir onu alin gibi bir sonuc ciktiysa kusura bakmayin oyle demek istemedim.
    Benim kafami kurcalayan tek konu mondial lerde fan sogutma olup as 125 te olmadigi. Bu fan olayi uzak mesafede (50,60 km) problem cikarir mi diye bi soru isareti var kafamda.

BARBOOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkaşım önce hayırlı olsun diyim güle güle kullanın
    keeway almanızın + nedenleri nedir açıklıyabilirmisin bize .
    ben mondial mct 250 yada keeway arasında çok kararsız kaldım ondan soruyorum.
    işte geldim burdayımmmmm

safa292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle hepinize teşekkürler BARBOOO CUM keeway in motor takımı italya dan geliyor diğer gövde parçaları falan çin Macaristanda montaj yapılıyor AVRUPA CE standard belgesine sahip servisin söylediğine göre çekişi çok iyi ve az arıza yapıyormuş...
    Ömer Safa Gedikli ANTALYA-SİVAS
    BRH+

Motosikleti
    mondial 151rs
    bence mondial keway da motormu yaaa sacma sacma konusmayın ankettede kewaya vermısınız www.mondial.com

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    tek motor tek fiyat söliyeceğim DAYUN SPACE 125 2000 YTL 5 vites alarm falan herşey var motor kısmı karbüratörü falan japon frene bastığında 2 vitese alıyo otomatik ayrıca gazı bıraktığında yığılmıyo boşta gibi gidiyo ne biliyim süper motor tork gücüde yüksek tavsiye ederim pişman olmazsın
    Al buda linki http://www.atlilar.com.tr/turkce/space_new.htm
    CBR 125 R

d(h)ay(r)un - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dayun space 125cc
    bende dayun derım. pısman olmazsın ustelık memnunda kalıcaksın ama yınede zevk senın http://www.atlilar.com.tr/turkce/space_new.htm bende bundan var muthıs bısey

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    Alıntı devilcerkez adlı üyeden alıntı
    TABİKİ HONDA
    hoca honda dıye bı sık yok sen olayı yanlıs kapmısın

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Dostum bende ilk başlarda senin gibi Mondial ve Keeway arasında kalmıştım gittim bu iki markanın tüm modellerini inceledim, soruşturdum.Bir çok kişi(Yetkili servis) ve kendi kanaatimce Keeway daha kaliteli ve sorunsuz olduğuna karar verdim çok daha kaliteli gözüktü bana tabi bu işte ben daha acemi birisiyim ama Mondial'de kötümsenemiyecek bir motor.Karar senin kolay gele...
    Saygılarımla...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi allah aşkına şu topiğin tarihine bakın bir yaww
    hortlattınız gine
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler