Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Acemi için motor tavsiyesi lütfen.....

Motovento
    REKLAM ALANI

Korumalar olarak şunları düşünüyorum arkadaşlar sizce bu fiyat aralığın da başka bir marka alabilir miyim ? Fiyat aralığım çok geniş değil ne yazık ki =)

Eldiven : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45499

Mont : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45735

Kask : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44782

Dizlik : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45328

Başka bir şey almam gerekiyor mu aceba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalar olarak şunları düşünüyorum arkadaşlar sizce bu fiyat aralığın da başka bir marka alabilir miyim ? Fiyat aralığım çok geniş değil ne yazık ki =)

Eldiven : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45499

Mont : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45735

Kask : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44782

Dizlik : http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45328

Başka bir şey almam gerekiyor mu aceba ?
    Şimdilik yeter daha sonra büyük motorda bellik takarsın
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    2.el Çinli markalara bak.

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el Çinli markalara bak.
    Arkadaşım motor işini hallettik zaten, sadece yukarıda ki korumaların uygun olup olmadığını soruyorum size =)

Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik yeter daha sonra büyük motorda bellik takarsın
    Teşekkür ediyorum arkadaşım...

Halâ karar veremedim arkadaşlar ya skyjet nasıl bir tercih bazıları grenajları çatlatırsın ilk motor diye falan dedi korkmaya başladım '(
    Yok mu sizin öneriniz yahu hep kısır döngü aynı motorlar etrafında dönüyorum..

Halâ karar veremedim arkadaşlar ya skyjet nasıl bir tercih bazıları grenajları çatlatırsın ilk motor diye falan dedi korkmaya başladım '(
    Yok mu sizin öneriniz yahu hep kısır döngü aynı motorlar etrafında dönüyorum..
    CUP öneriyorlar ...ya lütfen yardım edin niye kimse uğramaz oldu buraya '(

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    CUP öneriyorlar ...ya lütfen yardım edin niye kimse uğramaz oldu buraya '(
    okurken daraldım valla kardeş...yorumlar dehşet-ül vahşet...

1500 e bişi yok kardeş...biriktirmen mümkünse az daha sabret...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    Mz e bak dostum etz 150 eski ama işini görebilir

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Madem Çin'li alacaksın, git sıfır km Modial veya Kanuni en ucuz düz vitesli modeli al. Mesela Mondial 125 UAG gibi. Yok tipini beğenmedim dersen birşey diyemem.

ewet ya süper oluyo onla gezmek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 PM ----------

ya arkadaşlar ben izmirde çok ucuz bir mobilet arıyorum ama bulamıyorum bilen warmı:

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okurken daraldım valla kardeş...yorumlar dehşet-ül vahşet...

1500 e bişi yok kardeş...biriktirmen mümkünse az daha sabret...
    =) Ya bir de beni düşünün hiç bir şeyden anlamayan, köyden indim şehire olan birisi herkez kendi motorunu öneriyor ben kaldım arada ben nasıl daralmayayım =)...
    1500 e 2. el ilk deneyimim olabilecek bir motor istiyorum eğer kısmetse seneye ( Hukuk Kazanıcam inş ) o zaman daha büyük bir makinaya geçerim diye düşünmüştüm..yanlış mı etmişim aceba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:44 PM ----------

Alıntı motordelisi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mz e bak dostum etz 150 eski ama işini görebilir
    Ölüm motoru falan diyorlar..o kadar haber okuyoruz her gün bir yenisi Yusuf AZAP olmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 PM ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem Çin'li alacaksın, git sıfır km Modial veya Kanuni en ucuz düz vitesli modeli al. Mesela Mondial 125 UAG gibi. Yok tipini beğenmedim dersen birşey diyemem.
    Şu kanunin 2. el race 200 leri nasıl aceba ? Çok hoşuma gitti onlar

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    arkadaşım sana açık ve net bir şey söyliyeymi, bence sen motor falan alamazsın. senin canın sohbet etmek istemiş açmışsın bir topic iyi niyetli arkadaşlar cvp yazdıkça sende coşmuşsun.!!! koruma nedir nerde satılır diye soru soran biri nasıl motor alır çok merak ediyorum. parmaklarının ucunda internetin var biraz oku araştır bari, herşeyi milletten bekleme bence....bu arada 1500 e de düzgün motorbulman zor, sen en iyisi bir dahaki yazı bekle!

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    selam hocam...
    sana öncelikle sakin olmayı öğretmeliyiz.kızma ama yazılarını okurken panikataklık mı desem tez canlılık mı desem yoksa birden bire gelen motorsiklet hevesi mi anlayamadım...
    inşallah düşündüğüm gibi değilsindir de trafikte sorun yaşamazsın.?!
    Ehliyetten bahseden olmamış anladığım kadarı ile yok..bir an önce bu işi çözmelisin
    motor konusu bu topikte neden böyle oldu anlamadım
    iyi niyetli arkadaşlar yazmış ama sende tipini begenmemişsin
    bence sen öss ye sağlam kafayla gir inşallah iyi bir puan alırsın güzel bir yer tutturursun ve zafer sarhoşluğunda motor işin başka bahara kalır..bunu neden söylüyorum
    1-her konuda eksiğin var(koruma, teknik bilgi, ...)
    2-ehliyet(?)
    3-maddiyat(yanlış anlama ama o parayla sağlam motor bulman zor olur)
    4-üniversite(öss yi kazanırsan 2-3 ay kullanırsın)
    bilinçsizce yapılan her iş tehlikedir bence bu işi erteleyip bilgi toplarsan herkes için en iyisi olur başta ailen ve sen sonra bize korumalar nedir diye soru soran kişiye motor aldırdık diye üzülen biz..
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sana açık ve net bir şey söyliyeymi, bence sen motor falan alamazsın. senin canın sohbet etmek istemiş açmışsın bir topic iyi niyetli arkadaşlar cvp yazdıkça sende coşmuşsun.!!! koruma nedir nerde satılır diye soru soran biri nasıl motor alır çok merak ediyorum. parmaklarının ucunda internetin var biraz oku araştır bari, herşeyi milletten bekleme bence....bu arada 1500 e de düzgün motorbulman zor, sen en iyisi bir dahaki yazı bekle!
    Dostum gevezelik niyetin de olsaydım -Oğuz kağan , Taylan - arkadaşımı msnden rahatsız etmez onlara herşeyi burada sorardım. 1500 e düzgün motor aramıyorum ben zaten, 1500 e acemiliğimi atıcak motor arıyorum ;)
    Sohbet etmek istesem tonlarca forum sitesi, tonlarca arkadaşım var ne diye motosiklet forumun da motor sohbeti edeyim bir düşün bakalım !
    Koruma nedirden kastım tam parça olarak ne olacağıydı sen annenin karnından çıkar çıkmaz mı öğrendin neyin ne olduğunu ?
    Bu nasıl bir usLûptur sen kimsin ki benle bu şekilde konuşuyorsun ? Hangi köyün muhtarısın.!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 AM ----------

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam hocam...
    sana öncelikle sakin olmayı öğretmeliyiz.kızma ama yazılarını okurken panikataklık mı desem tez canlılık mı desem yoksa birden bire gelen motorsiklet hevesi mi anlayamadım...
    inşallah düşündüğüm gibi değilsindir de trafikte sorun yaşamazsın.?!
    Ehliyetten bahseden olmamış anladığım kadarı ile yok..bir an önce bu işi çözmelisin
    motor konusu bu topikte neden böyle oldu anlamadım
    iyi niyetli arkadaşlar yazmış ama sende tipini begenmemişsin
    bence sen öss ye sağlam kafayla gir inşallah iyi bir puan alırsın güzel bir yer tutturursun ve zafer sarhoşluğunda motor işin başka bahara kalır..bunu neden söylüyorum
    1-her konuda eksiğin var(koruma, teknik bilgi, ...)
    2-ehliyet(?)
    3-maddiyat(yanlış anlama ama o parayla sağlam motor bulman zor olur)
    4-üniversite(öss yi kazanırsan 2-3 ay kullanırsın)
    bilinçsizce yapılan her iş tehlikedir bence bu işi erteleyip bilgi toplarsan herkes için en iyisi olur başta ailen ve sen sonra bize korumalar nedir diye soru soran kişiye motor aldırdık diye üzülen biz..
    A.s
    Doğrudur belki sakin değilimdir ancak kendini bir düşün istersen motor almadan önce nasıl bir duygun vardı ? Ya da nasıl bir motor alman konusun da eminmiydin ?
    Tipini beğenmemekle alakası yok, benim ilk mesajımı okursanız motorda ki öncelik sıramı yazmıştım ona göre yorum yapmadı arkadaşlar bu yüzden kırmamak adına onları, tipini beğenmedim diyorum.Çünkü herkez kullandığı motoru öneriyor ve ben bu motor güzel değil dersem bozulmazlar mı ?
    Öss bu 2oo9 da girmiyecem, 2o1o da girecem ve Ankara Hukuk KAZANICAM ! o yüzden şimdiden kararlıyım ve yapıcam. Dershaneye hergün gidip geliyorum ve otobüs sıktı ve pahalı olmaya başladı bu yüzden bir motor arıyorum.

1- Her konu da ki sıkıntı da haklısınız ve öğrenmeye çalışıyorum teorik olarak herşeyi öğrendim diyebilirim tek eksik pratik...
    2-Hayır ancak 3 ay sonra b + a2 alıcam o yüzden sadece motor almıyorum şimdi..
    3-İlk motor için ne kadar para harcamamı öneriyordunuz aceba
    4- Yukarı da cevap verdim bu soruya.

Böyle yorum yazarnız başım üstüne ama yukarda ki arkadaşın usLûb'u çok tuhaftı...

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Dostum gevezelik niyetin de olsaydım -Oğuz kağan , Taylan - arkadaşımı msnden rahatsız etmez onlara herşeyi burada sorardım. 1500 e düzgün motor aramıyorum ben zaten, 1500 e acemiliğimi atıcak motor arıyorum ;)
    Sohbet etmek istesem tonlarca forum sitesi, tonlarca arkadaşım var ne diye motosiklet forumun da motor sohbeti edeyim bir düşün bakalım !
    Koruma nedirden kastım tam parça olarak ne olacağıydı sen annenin karnından çıkar çıkmaz mı öğrendin neyin ne olduğunu ?
    Bu nasıl bir usLûptur sen kimsin ki benle bu şekilde konuşuyorsun ? Hangi köyün muhtarısın.!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 AM ----------

A.s
    Doğrudur belki sakin değilimdir ancak kendini bir düşün istersen motor almadan önce nasıl bir duygun vardı ? Ya da nasıl bir motor alman konusun da eminmiydin ?
    Tipini beğenmemekle alakası yok, benim ilk mesajımı okursanız motorda ki öncelik sıramı yazmıştım ona göre yorum yapmadı arkadaşlar bu yüzden kırmamak adına onları, tipini beğenmedim diyorum.Çünkü herkez kullandığı motoru öneriyor ve ben bu motor güzel değil dersem bozulmazlar mı ?
    Öss bu 2oo9 da girmiyecem, 2o1o da girecem ve Ankara Hukuk KAZANICAM ! o yüzden şimdiden kararlıyım ve yapıcam. Dershaneye hergün gidip geliyorum ve otobüs sıktı ve pahalı olmaya başladı bu yüzden bir motor arıyorum.

1- Her konu da ki sıkıntı da haklısınız ve öğrenmeye çalışıyorum teorik olarak herşeyi öğrendim diyebilirim tek eksik pratik...
    2-Hayır ancak 3 ay sonra b + a2 alıcam o yüzden sadece motor almıyorum şimdi..
    3-İlk motor için ne kadar para harcamamı öneriyordunuz aceba
    4- Yukarı da cevap verdim bu soruya.

Böyle yorum yazarnız başım üstüne ama yukarda ki arkadaşın usLûb'u çok tuhaftı...
    delikanlı, senin sorduğun soruya bende kendi tarzımla cvp yazdım. madem topic açtın herkes seni pofpof lamak zorunda değil istediği yorumu yapar buda benim fikrim. küfür etmedim rezil etmedim! sen kimsin demişsin, şöyle diyim 94 yılında liseyi bitirmiştim sene 2009 senden 15 yaş büyük biriyim. neden bu topiğe cvp yazdım onuda söyliyim. cvp ları okudum ve insanların iyi niyetli yaklaşımına rağmen senin bir sorudan diğer bir soruya geçmene, insanları oyalayıp vaktini almana sinirlendim açıkcası. hala da aynı fikirdeyim. sen önce ehliyetini al, okulunu kazan, motorla ilgili biraz tecrübe edin sonra kararsız kaldığın bir kaç konuda zaten sana yardımcı olana olur. yoksa motosiklet kullananlar uzayda yaşamıyor, bu kadar saçma sapan sorular sormana gerek yok. elinin altında net var biraz oku araştır. bu arada tek ünv. okuycak genç sen değilsin, sürekli büyük harflede hukuk kazanıcam hukuk kazanıcam diye saçma sapan reklam kokan yazılarda yazma. bizde ünv. okuduk 10 sene oldu bitirelide!

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Ben sana kendi motorum diye şunu al diyemem bu topikte bazı arkadaşlar gibi ama eğer biraz daha para koyabileceksen Honda İnnova yı incele derim...
    2. el alabilirsin gerçekten aceminin bile zor bozacağı bir motor
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Motosikleti
    Yeni motor alıcak :)
    snn o paraya alabilceğin motorlar scooter ve cup onlarıda sen istemiosun zaten 2. el alıcağın zaman motoru üstüne alırkende para ödeyeceksn git 0 al daha iyi

Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delikanlı, senin sorduğun soruya bende kendi tarzımla cvp yazdım. madem topic açtın herkes seni pofpof lamak zorunda değil istediği yorumu yapar buda benim fikrim. küfür etmedim rezil etmedim! sen kimsin demişsin, şöyle diyim 94 yılında liseyi bitirmiştim sene 2009 senden 15 yaş büyük biriyim. neden bu topiğe cvp yazdım onuda söyliyim. cvp ları okudum ve insanların iyi niyetli yaklaşımına rağmen senin bir sorudan diğer bir soruya geçmene, insanları oyalayıp vaktini almana sinirlendim açıkcası. hala da aynı fikirdeyim. sen önce ehliyetini al, okulunu kazan, motorla ilgili biraz tecrübe edin sonra kararsız kaldığın bir kaç konuda zaten sana yardımcı olana olur. yoksa motosiklet kullananlar uzayda yaşamıyor, bu kadar saçma sapan sorular sormana gerek yok. elinin altında net var biraz oku araştır. bu arada tek ünv. okuycak genç sen değilsin, sürekli büyük harflede hukuk kazanıcam hukuk kazanıcam diye saçma sapan reklam kokan yazılarda yazma. bizde ünv. okuduk 10 sene oldu bitirelide!
    Sen benim soruma cevap vermedin, eğer tarzın buysa çok yemişsindir küçükken ;)
    Eğer pofpoflanmak istesem motor gibi bilgim olmayan bir yer de kahramanlık yapmam, cep telefonu sitesin de havamı atarım kafanı yorma sen ;)
    Evet hala sen kimsin diyorum benle böyle konuşacak yetkiyi sana 15 yaş mı veriyor ? Çok umrumda değil kaç yaşın da olman o yüzden kendini kasmana gerek yok.Saygsız diyen desin umrum da değil ama benle böyle konuşan insanla her türlü mücadelemi yaparım kafanı yorma sen ;)
    Sorudan soruya geçiyorum çünkü merak ettiğim şeyleri bir topic'de topluyorum bu seni ilgilendirmez eğer yaptığım şey kural dışı olsaydı, sitenin yöneticisi var , kurucusu var ne sana düşer ne başkasına benim burada yazdığım şeyler. Sadece soruma cevap vericeksin buraya girdiysen !
    Evet HUKUK kazanıcam, kimin ne okuduğu umrum da değil, senin kim olduğun ya da ne okuduğun umrumda değil, kendi hayatım önemli bu ne seni bağlar, ne beni bağlar...

Bundan sonra buraya yazmana gerek yok çok derdin varsa proflim de e-mail adresim var, o da olmadı telefon numaramı özelden iste veririm. Ama bu kadar kişi önünde ben büyük abiyim, asarım keserim tarzı artistlik yapmana gerek yok..soruma cevap arıyorum.Konuyu dağıtma..

Ben kimsenin iyi niyetini kullanıcak kadar şeref yoksulu bir insan değilim, eğer buraya yorum yazan kişiler bundan rahatsız oluyorsa zaten yazmazlar. Tek zeki sen değilsin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:08 PM ----------

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana kendi motorum diye şunu al diyemem bu topikte bazı arkadaşlar gibi ama eğer biraz daha para koyabileceksen Honda İnnova yı incele derim...
    2. el alabilirsin gerçekten aceminin bile zor bozacağı bir motor
    Çok teşekkür ediyorum arkadaşım bakıyorum hemen.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 PM ----------

Alıntı ersel_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    snn o paraya alabilceğin motorlar scooter ve cup onlarıda sen istemiosun zaten 2. el alıcağın zaman motoru üstüne alırkende para ödeyeceksn git 0 al daha iyi
    Ben aslında şu skyjet falan düşünüyordum onun da 2. eLini yakınım da bulamadım araştırmaya devam ediyorum, teşekkür ederim tavsiyeler için..

Bu arada Scooter ve Cup istememe sebebim üzerinde çok tuhaf durmam, gülünç duruyor gerçekten

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler