Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Acemi için motor tavsiyesi lütfen.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Öncelikle korumaları unutmamak gerekli. Bütçeyi ona göre ayarlamak daha doğru olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Korumadan kastınızın nolduğunu tam olarak yazarsanız ve ortalama fiyatlarını söylerseniz sevinirim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Daha yok yaa olcak SKYJET[SBS Bitsin]
    yaa baq paran boşa gitmesin al yuan yani syjet 2. el temizleri 900 den başlıyo ben çok rastladım üstünede ihticın olan kask mas alırsın

Arkadaşım tavsiye ettiğiniz motor görünüş olarak çok güzeL ancak Hatay/iskenderun da 2.eLine rastLamadım ve garantisinin nerede olduğunu bilmiyorum. Çelik motor var mı yok mu bilmiyorum bulunduğum yerde. 0 'ı var mı piyasa da peki ? Varsa ne kadardır.... yeşil olanı çok güzel ama yaşadığım yerde yok ne yazık ki..

Arkadaşlar yardımlarınız devam etsin Lütfen çok kararsız kaldım ya... :/

Yuan SJ 150-23 bakıyorum , Hatay/iskenderun da 2. eL ve istediğim fiyata buLabilirsem alıcam hemen.. =)

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    kimde ne varsa onu al demiş koptm ha mobylette al kardeş o zamansa

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    korumalar kask, eldiven, bot, mont, dizlik, bellik ... daha da sayabiliriz. Senin hangilerini alacağına, hangi kalitede alacağına göre fiyatları değişir. İşe yarar birşeyler düşünüyorsan ciddi rakamları gözden çıkarmak lazım.

Motosiklet seçimiyle ilgili detaylı bilgi için:
    http://donald.hypermart.net/Teori/GIRIS.htm

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumadan kastınızın nolduğunu tam olarak yazarsanız ve ortalama fiyatlarını söylerseniz sevinirim..
    çok acele etme bence, daha korumalardan haberin yok
    Kask,mont,eldiven ve dizlik ilk etapta almak zorunda olduğun şeyler...zamanla motor pantolonu bellik vs alırsın...
    ilk etapta alman gereken korumalar en az 500 tutar...
    önce korumalarını al sonra motor bakarsın
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Çok teşekkür ediyorum yardımlarınızdan ötürü , korumadan kastım bilmediklerimi öğrenmek içindi
    Kask , eldiven ve montu biliyordum ancak dizliği falan düşünmemiştim.. eğer yuan sj 150-23 bulabilirsem düşündüğüm fiyata üstüne eldiven - mont - kaskta alabilirim ... umarım bulurum =)

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    gsxr 1300 hayabusa olabilirmi tek kelime ybr
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    bence baktığın motorların hiç biri alınmaz..istediğin anda elinden de çıkaramazsın bu motorları..çünkü çok değil 1 sene sonra büyütmek için kıvranıp durcaksın
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 1000 liraya bir yuan bul yakın şehirlerden temiz olsun sonra hangi şehirdeyse koy otobüsün bagaja al getir nolcak
    İlanlara bakıyorum da hiç o fiyata yok yakınlarım da, 900 liraya falan var onLarda istanbuLda =( Bu arada sizin motora benim gözüm değdi galiba çok tatlı olmuş, maşallahı var =) Memnumsunuz peki gıcırdama falan var mı motorda ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:21 PM ----------

Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gsxr 1300 hayabusa olabilirmi tek kelime ybr
    Hayabusa , Ybr düşünmüyorum arkadaşım yine de teşekkür ederim .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:22 PM ----------

Alıntı Atti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence baktığın motorların hiç biri alınmaz..istediğin anda elinden de çıkaramazsın bu motorları..çünkü çok değil 1 sene sonra büyütmek için kıvranıp durcaksın
    Zaten seneye muhtemelen üniversiteye gidececem arkadaşım ve giderken motoru yanımda götüremeyecem, 150cc lik motor bana uzun vade de yeter diye düşünüyorum, hız yapmak istesem araba var ve o beni fazlasıyla tatmin ediyor hız konusun da ... Teşekkürler yinede =)

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ne alırsan al mutlaka japon al.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alırsan al mutlaka japon al.
    Arkadaşım param olsa zaten buraya topic açıpta ucuz motor istemem, bende biliyorum japon aLıp kafamın rahat etmesini ama ilk motorum olacak düşe kalka öğrenicem aklıma yuan yattı ama işte nasıl bulacam muallaktayım =)

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    arkadaşım öncelikle güle güle kullanmanı öneririm.titandan bahsetmişsin 1000tl ye falan.o kadar paraya bulabiliyosan kaçırma derim.boşver çançinçon

Motosikleti
    My Kawa..
    Arkadaşım param olsa zaten buraya topic açıpta ucuz motor istemem, bende biliyorum japon aLıp kafamın rahat etmesini ama ilk motorum olacak düşe kalka öğrenicem aklıma yuan yattı ama işte nasıl bulacam muallaktayım =)
    madem illa ucuz yollu bişi istiyosun, Honda CG al bitane.. düşüyonmu kalkıyonmu sen karar ver...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Alıntı motordelisi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım öncelikle güle güle kullanmanı öneririm.titandan bahsetmişsin 1000tl ye falan.o kadar paraya bulabiliyosan kaçırma derim.boşver çançinçon
    Kuzenimin motoru istersem verir de görüntüsünü pek beğenmiyordum o motorun =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 PM ----------

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem illa ucuz yollu bişi istiyosun, Honda CG al bitane.. düşüyonmu kalkıyonmu sen karar ver...
    Bakıyorum hemen o motora =)

Motor – 1ooo Lira
    Aynalar – 10 Lira
    Ön Cam - 3 Lira
    Jant şeridi – 3 lira
    Eldiven – 50 Lira
    Mont – 170 Lira
    Kask – 90 Lira

Açık var haLâ =)

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Motor – 1ooo Lira
    Aynalar – 10 Lira
    Ön Cam - 3 Lira
    Jant şeridi – 3 lira
    Eldiven – 50 Lira
    Mont – 170 Lira
    Kask – 90 Lira

Açık var haLâ =)
    motoru almadan ayna eldiven fln yazmışsın:D ne işin var eldivenle fln önce altına cek motoru sonra alırsın bu zart zurtları benim birader 250 lik cupperi 1 liraya aldı onu sonra takasla satıp XT125 cros aldı yani anlıcan istedikten sonra almak mesele degil sahibinden e gir bak orda tonla motor var illaki zevkin göre bişi vardır ilk motorun olucagı için cin malı alabilirsin tecrübe kazanınca değiştirirsin ben 150 zat la başladım şimdi Allah kısmet ederse KLE500 alcam aldım kapıda duruyo şuan ama daha karar vermedim herşey para degil

Arkadaşım almışken hepsini birlikte almak istiyorum, forumda bas bas bağırıyorlar , hergün birimizi kazaya kurban veriyoruz..almışken hepsini alalım dedik listemizi oluşturuyoruz.İlk alacğaım motor Skyjet 150-23 olacak , çinli bir motor ilerde abilerini alırım =)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler