Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

APACHE vs. YBR 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    selamlar, 5 temmuzdaki A2 ehliyet sınavına girdim ve yazılıdan geçtim sıra direksiyon sınavında, gerçi motor kullanmayı bilmiyorum bu hafta onu öğrenecem ve ehliyeti aldıktan sonra motosiklet almayı düşünüyorum, normal olarak ilk motosikletim olacak aklımda 2 model var biri yamaha ybr125 diğeri tvs apache, tvs in görüntüsü daha hoşuma gitti, arka lastik opsiyonel olarak büyük veriliyormuş, ybr nin motor hacmi küçük olduğundan daha az yakar heralde ama apache ile pek fark olacağını sanmıyorum, apache de suzuki motoru var diye duydum ama kasa hindistan, ybr tam japon, aslında gönlüm tvs e daha yakın ama tvs in sağlamlığı konusunda ne bir fikrim ne de bir bilgim var, aldıktan sonra 2 gün yolda giden 3 gün serviste yatan bir motosiklet istemiyorum, ybr nin kalitesi ortada, apache yi alırsam aynı güvenle kullanabilir miyim acaba??? siz bende daha bilgili ve tecrübelisinizdir, sizce hangisini alırsam kafam rahat eder???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Aksine Ybr Apache'den fazla yakıyor..

cancancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    ybr nin kalitesinden süphen olmasın apache yeni bi motor şansını denemek istiyorsan apache al yok sansı değilsen ybr den şaşma
    Life's Too Short , To Ride With Ugly Women

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ybr sağlamlığını ispatladı ama apache kullanan arkaaşlardan da öyle ciddi bir şikayet duymadım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    by_moto gelsede şu olaya bi müdahele etse
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

bende aynı kararsızım
    Gerçekci ol,imkansızı iste.

Motosikleti
    arabayı satayım zx 6 olacak
    ybr yi kimse tartışmaz ama apache hyosung un 2 sene önceki hali gibi bence kafan rahat olsun ikiside hem az yakar hem uzun yol götürür sen içinde yatanı al
    arabam var ehliyetim yok,,,,,,,,,,,motorum olacak yine ehliyetim yok,,,,,,,,,,,inşallah ağustosta hepsi olacak

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, 5 temmuzdaki A2 ehliyet sınavına girdim ve yazılıdan geçtim sıra direksiyon sınavında, gerçi motor kullanmayı bilmiyorum bu hafta onu öğrenecem ve ehliyeti aldıktan sonra motosiklet almayı düşünüyorum, normal olarak ilk motosikletim olacak aklımda 2 model var biri yamaha ybr125 diğeri tvs apache, tvs in görüntüsü daha hoşuma gitti, arka lastik opsiyonel olarak büyük veriliyormuş, ybr nin motor hacmi küçük olduğundan daha az yakar heralde ama apache ile pek fark olacağını sanmıyorum, apache de suzuki motoru var diye duydum ama kasa hindistan, ybr tam japon, aslında gönlüm tvs e daha yakın ama tvs in sağlamlığı konusunda ne bir fikrim ne de bir bilgim var, aldıktan sonra 2 gün yolda giden 3 gün serviste yatan bir motosiklet istemiyorum, ybr nin kalitesi ortada, apache yi alırsam aynı güvenle kullanabilir miyim acaba??? siz bende daha bilgili ve tecrübelisinizdir, sizce hangisini alırsam kafam rahat eder???

Kim dedi sana ybr tam japon diye ?
    2005 sonrası ybr ler çinde üretiliyor yamaha patenti altında
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    tvs yi hiç görmemiştim şimdi betten resimlerine bahtım ybr den daha yakışıklı kalitesi hakkında bi yorum yapamicam ama yakışıklı olduğu kesin ayrıca 160 ibre var gözardı edilemez
    ya sev ya terket...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    apache alacaksan yaninda her zaman yedek zincir bulundur hocam
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    ybr 125 kulanan arkadaşlara bir sorum olacak, tvs in benzin göstergesinin pek sağlıklı olmadığını okudum, yarım depo doluyken çeyrek veya boş gösteriyo gibi bir şeydi acaba ybr 125 te de bu durum böyle mi? yoksa ybr 125 öyle densizlik yapmaz mı?

Motosikleti
    2000 ford
    densizlik denirmi bilmem ama ybr o hatayi yapmaz

alpinaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    ybr de kesinlikle öyle bir durum söz konusu diildir.he depo şamandırası bozuksa ona bir şey diyemem!saygılar.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    densizlik denirmi bilmem ama ybr o hatayi yapmaz
    densizlik valla hocam, adam o göstergeyi benzinin durumunu göstersin diye takmış, madem işe yaramayacaksa koymasın, madem koydu işe yarasın, depoya parmağımı mı sokup anlayacam ne kadar benzin kaldığını

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    densizlik valla hocam, adam o göstergeyi benzinin durumunu göstersin diye takmış, madem işe yaramayacaksa koymasın, madem koydu işe yarasın, depoya parmağımı mı sokup anlayacam ne kadar benzin kaldığını
    olmadi çubuk sokup bakarsinoda olmadi depoyu sallarsinşaka bi yana ybrde böyle bi sorun yok yani ben görmedim motorum 16 binde

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmadi çubuk sokup bakarsinoda olmadi depoyu sallarsinşaka bi yana ybrde böyle bi sorun yok yani ben görmedim motorum 16 binde
    eyvallah hocam Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin

@alpinaa sana da teşekkürler

beyler bu apache nin arka fren pedalı sonradan takılmış gibi, pedala basınca iyice aşağı inecek, emanet duruyor sanki, ama ybr tam oturtmuş pedalı, göze batmıyor, apache de o pedal hiç hoş durmuyor, resimlerden bakarak yorum yapıyorum gidip gerçeğine bakma fırsatım olmadı, gidip gerçeğine baktığınızda da sanki fren pedalı yere sürterek durduruyo izlenimi veriyor mu???

Motosikleti
    SATILDI
    bizim apache fan clup de 16 üyemiz var.düzce liyiz.ama sizin dediğiniz gibi zincir yada gösterge gibi sorunlarla karşılaşmadık.motorunuza toz kondurmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz,apache ciler olarak sizi şiddetle kınıyoruz.apache kullanın farkı yaşayın dostum..
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Aspendos8181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim apache fan clup de 16 üyemiz var.düzce liyiz.ama sizin dediğiniz gibi zincir yada gösterge gibi sorunlarla karşılaşmadık.motorunuza toz kondurmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz,apache ciler olarak sizi şiddetle kınıyoruz.apache kullanın farkı yaşayın dostum..
    ben sahit oldugum bi olayi aktardim apacheli bi arkadaşimizin yolda zinciri koptu 20 bindeydi motoru onun için dedim yaninda yedek zincir taşi diyeyoksa apacheyi çekememezlik gibi bişeyimiz yok allaha şükür

Motosikleti
    yamaha rx 115 tnd 135
    şu ana kadar apache'den şikayet edeni görmedim ybr iyi motor ama apache kadar iyi olamaz zaten başta bi durum var tamam biri yamaha biri tvs ikiside olağan üstü makalar ama tvs diyorsun o zaman bir durup düşünmen gerek bende kullandım bir süre tek bir sorun bir çıkarmadı ama yinede ybr de akıldan silinecek bir motor değil yinede bena apache derim sana kardeşim
    :D:)

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    TVS Kullanan bi arkadaşım war ve ayrıca Burda kullanan baya arkadaşlarımız war Gayet memnunmar.. Henüz şikayet yasamadılar ve 120 km/h nın üstüne cıkabilen bir motordur kendisi.. Bence TVS aL
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)