Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbf 250 -cbx250 Twisteer Aralarındaki Farklılıklar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Allahın izniyle motorumu degiştirmeyi düşünüyorum.(mondial 1oo kh )
    paramın durumunda göre cbf 150 veya cbf 250 almayı düşünüyorum
    merak ettigim bir konu.
    cbf 250 ile cbx250 twister arasındaki teknik-gövde vb. ne gibi farklılıklar var_?
    teşekkürler
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    cbx 250 nin in cbf 250 den bi kaç beygir daha güçlü olduğunu biliyorum ve cbx in üretimi bittikten sonra son bi kaç sene cbf üretilmeye veya ülkemize getirtilmeye başladı. 250 hakkında bildiklerim bunlar.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon gereksik topic oldu özür dilerim
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

kardeş böyle bi topik var bi bak foruma

pardon kardeş söylenmiş zaten kusura bakma

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş böyle bi topik var bi bak foruma

pardon kardeş söylenmiş zaten kusura bakma
    önemli degil kardeş.
    bende şimdi önceden açılan topicteki yazışmaları okudum.
    cbf 250 daha makul gibi gözüküyor.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı handbagsAAA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Replica Handbags Purses Guide at handbags-guide.com.cnBest replica Handbags at low priceWe lead you to a genuine pool of bags : collections in wide range: handbags, clutches bag, tote bags, purses and wallets, the hottest brands you can find like Louis Vuitton Handbags, Gucci HandBags, Coach, Burberry, Chanel Handbag LOUIS VUITTON: beyond fashion, sophistication!Louis Vuitton has affirmed itself over the past decades as a world leading brandname in the fashion industry. But above that, Louis Vuitton is to women one of those mythical names, a name with magical connotation, representing dream designer handbags. A name of mystery that triggers the desire to owe a piece of universal sophistication, when you just say it softly: Louis Vuitton handbag... A name that bounds wealth with social recognition, when you whisper it at a cocktail party: Louis Vuitton Handbags... Pay attention to the looks of the people around you when you carry your Louis Vuitton Monogram Canvas . In women's eyes, you will read envy, as it will obviously attract men's sight... If a Louis Vuitton handbag is a sign of taste and fashion, it is also a symbol of social status and recognition. Although, we can agree that a Louis Vuitton purse is more than a simple handbag, we can still wander if the heavy price tag it comes with is worth it! Is it reasonable to spend up to 6 months' salary to display one of those Louis Vuitton bag and leave your neighbor envious and admirative? Do you really need to blow your savings to carry a genuine LV bag? Just get best replica handbags buys here.

ben hiç bir şey anlayamadım ama yinede ilginize thank you

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)