Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

YBR mi? CBF mi? TVS mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    elbet birgün cbr600rr ama önce cbf 150 xD
    topic hortlamış sanki:D birazdan ben hortlatıym yukarıda bi arkadaş yazmış nickine bakmadım "motor seçiminde 2. kişiyi araya sokmam" gerçekten doğru bi cümle kötü yanlarını araştırmak yeterli galiba. bide şöle bi durum var bana sorsalar cbf derim niye çünkü zamanında kafama soktular cbf kral diye git gide aşık olmaya basladım ybr ye geçenlerde bi oturdum vitesi attıramadım çünkü boy uzun bmx bisiklete binmiş gibi katlandım resmen. ybr de tabiri caizse eşek gibi motormuş yha geçenlerde köydeydm bi arkinn ybrsi var 20000de 4 kişi bindik(hayatta binmezdim mecbur kaldığım için bindim) baya baya giti motor:D yığılır kalır 50cc gibi kalkar die tahmin ediodum:D

seçeneklerine cbr yide ekle:D:D
    at avrat silah
    motor sefgili telefon :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    kalıte servis ekonomı görünüm böyle degerlendırmek gerekır

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ybr 125 tabikide...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    bitmez bu muhabbet herkes aklındaki motoru savunucaktır tabiki hepside kendini kanıtlamış motorlar piyasada şunuda çok rahat söyleyebilirimki bu motorlardan hangisini alırsanız alın memnun kalacaksınız
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Yanlız birşey söyleyeyimmi 2 gün önce Tvs apache gördüm titreşimini bilmem ama bir sesi vardı duymak lazım birde görüntüsü çok kalıplı büyük motor gibi duruyor.

tabiki tvs bı gunde 1400 km yol yaptım rızeye gıttım motorda yağdan başka bişey degişmedı resım koymayı bılmıyorum resımde eklıycem

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    ybr al derim kendı motorum oldugu ıcın demıyorum piyasası hakkaten iyi elınde kalmaz
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    3 aydır ybr 125 kullanıyorum.genelde herkez kendı motorunu över duygusal olarak.bende sahsen burda okuyunca ybr yavastır 125cc dır vs gıbı bole ıcım bı buruk oldu.
    cbf nın devır saatı olmamısı cok kotu bır dezavantaj bence.insan yolda oynucak bıseyler bakacak ıncelıcek bıseyler arıyor bı sure sonra.neden honda bole bı sacmalık yaptı bılmem.fakat gorunum olarakta hız olarakta ybr den daha iyi.
    tvs ise pek tanınmıyor [motor la pek ılgılenmeyen cin malı sanar] fakat goruntusu hos ve gosterge panelı guzel.ybr den baskasını hıc kullanmadım ama 100 km de ayak altından cok az tıtresım oluyor.
    bir ybr kullanıcısı olarak cbf almanı onerırım.eger tvs tanınmıs[sokaktakı ınsanlar tarafından] ve servısı bol olan bır motor olsaydı dusunmeden tvs almanı onerırdım hatta bende tvs alırdım.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    kymco ck 125 pulsar öneririm....
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    adam en son 3. ayda msj yazmış. konu hortlatılabilir ama içinde bilgi olan konular hortlatılır. bu şekilde tercih yapacak olan vatandaş yorum bekliyor şimdiye çoktan almıştır.

Motosikleti
    Ybr
    Eski bir konu ama!!hala yeniden bu tip soruları soran arkadaşlar var !!! ben derimki zevk işi hepsi'de güzel makine hepside birbirinden sağlam...artıları fazla eksileri az olan makineler bunlar,hangisi beğeniliyorsa onu almak lazım (tarafsız) türk gazetesi

ben ybr kullanıyorum 15 km lik mesafelerde ideal ama uzun mesafelerde hız yapamıyor cbf gibi ybr aralardan kaçma felanda iyi oluyor şehir içinde ama dediğim gibi uzun yolda cbf tercih edilir tvs kullanmadım takdir senin

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    hocam 3 sene önce yazılmış son mesaj ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    ........

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 3 sene önce yazılmış son mesaj ...

Daha çok su kaldırır bu konu üç değil onüç sene de sürebilir.
    Bence YCT
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler