Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yardım edermısınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ASYA 150 T
    arkadaslar ben motor alıcam alıcagım motorları yazıcam ama bı turlu karar veremıyorum çelik motor tiger mı , asyanın tıger tıpı olan mı yoksa mondıal 151 rs mı hangısını alıyım arkdaslar hıc anlamıyorum cunku motorlardan sımdıden tesekkur edıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepsi aynı
    çin malı kötü olur diye de düşünme bence he daha fazla para verme imkanın varsa tabiki daha kaliteli bi motor al ama bunları alabiliyorsan da düzgün kullanınca pek de sorun yaratmıyorlar

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    ehveni şer durumu seninki.bence mondial al.kotünün iyisi.asya motora bulaşma delirirsin, çelik motorda mondial,n yanında sönük kalıyor.en iyisi mondial al kardeş.

Motosikleti
    kuba 125cc,pejo
    bence kuba al mondiale beş basar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Hepsi Birbirinin Benzeri................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    mondial zc 150, spor ve agresif...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    ASYA 150 T
    Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsi aynı
    çin malı kötü olur diye de düşünme bence he daha fazla para verme imkanın varsa tabiki daha kaliteli bi motor al ama bunları alabiliyorsan da düzgün kullanınca pek de sorun yaratmıyorlar
    duzgun kullanmıyorum abı yha hız hastalıgı var bende

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Alıntı mag92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duzgun kullanmıyorum abı yha hız hastalıgı var bende
    Bu söylediğinle markalarını yazdığın modeller uyuşmuyor.Senin vitesli alman lazım.O scooter'ların max.hızları kitabına göre 85 km.Sert kullanıma dayanamazlar. Jinlun 150 cc veya benzeri bir model ara.

gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    ona yapacan masrafların parasınıda koy üstüne toplam bi 2 el ybr parası eder git ybr al bence

Motosikleti
    ASYA 150 T
    vıteslı almam yanı kullanamam ben kendıme guvenım yok o konuda

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Oo zaman suzzuki honda yamaha kymco.gibi markaların scooterlarına bakacaksın.sağlam bir motor alki tamirciyle fazla samimi olmayasın
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bence sen mondial al.Benimde mondialim var.Adam gibi binersen hiçbir sorun çıkartmıyorlar.yeterki motoruna bak sev okşa.

Motosikleti
    ASYA 150 T
    bende ole dusunuyorum abı ben bı alsam motoru gozum gıbı bakarım her seyı zamanında yaparım bısey daha sorcam abart egsoz takılıyo mu 151 rs ye takılıyosa bu eksozların fıyatı nedır ?

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    151 rs al madem çin malı almak var kafanda var o halde mondial derim en yaygın servis ağı
    ve yedek parçası bol ucuz. ..
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    şimdi kendine güvenin yok, gazlamayı seviyosun çin malı motor istiyosun , güzelmiş
    bahsettiğin motorlar arasında garantili servis ağı ve yedek parça durumu en rahat ve geniş olanı mondial..
    bakımlarını aksatmayıp bahsettiğin gibi sürekli redline gitmessen rahatça getirir götürür seni gitmek istediğin yere..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Alıntı mag92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben motor alıcam alıcagım motorları yazıcam ama bı turlu karar veremıyorum çelik motor tiger mı , asyanın tıger tıpı olan mı yoksa mondıal 151 rs mı hangısını alıyım arkdaslar hıc anlamıyorum cunku motorlardan sımdıden tesekkur edıyorum

Arkadaşım,motora yeni başlayacaksan git önce ya iyi bir eğitim al ya da motosiklet teorisi diye bir kitap var onu eline al ,güzelce oku ve 100 cc herhangi bir markanın scooter ını al,15 gün boyunca trafiğe çıkmadan ara sokaklarda alıştırma yap.Tabiki kaskını dizliğini belliğini eldivenini al diye söylemiyorum,bunlar bir motorcunun kaportasını oluşturan olmazsa olmazlarıdır,sonra da Allah a emanet ol...

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    zealsun 250 cc gs var 25000 km de gayet güzel benim avatardaki motor .

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    bak sana bir önerim.tabiiki honda,yamaha gibi kaliteli motorlara yetecek kadar paran varsa,o modellerin scooter larına bak derim.ama imkanlarım kısıtlı diyiyorsan sıfır bir mondial al.adam gibi de kullan sonuçta kuryelik yapmıyacaksın değilmi,motor kullanma zevkini yaşarsın.burada amaç hiç bir halta binememektense varsın çin malı olsun.benim bir çok arkadaşımda ve bende de var.keyifle kullanıyorum.bazı püf noktaları var onları çözersen bayağı götürür seni bir arkadaşımda yamaha var tamam on numara kaliteli aynı kefeye koyma gibi bir durumumda yok zaten ama aynı noktadan çıkıyoruz gezimizi tamamlayıp tekrar sorunsuz bir şekilde park ediyoruz.bir şu ilana baksana adam türkiyeyi dolaşmış.

http://www.mondialmotor.com.tr/Haber...UNA-CIKTI.html

Alıntı ekinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım,motora yeni başlayacaksan git önce ya iyi bir eğitim al ya da motosiklet teorisi diye bir kitap var onu eline al ,güzelce oku ve 100 cc herhangi bir markanın scooter ını al,15 gün boyunca trafiğe çıkmadan ara sokaklarda alıştırma yap.Tabiki kaskını dizliğini belliğini eldivenini al diye söylemiyorum,bunlar bir motorcunun kaportasını oluşturan olmazsa olmazlarıdır,sonra da Allah a emanet ol...
    arkadaşımız tamamen haklı eğitimini koruyucu giysilerini,
    ama en önemlisi ehliyetin varmı bilmiyorum yoksa,ilk önce ehliyetini muhakkak al.

http://www.mondialmotor.com.tr/Haber...UNA-CIKTI.html

Motosiklet sevdalısı , 1957 doğumlu Ümmet PERTİKAN ; MONDİAL 125 MT ile çıktığı Türkiye turunu tamamladı. İstanbul'dan başladığı Türkiye turunda Edirne'den Hakkari'ye ; Samsun'dan Antalya'ya Türkiyenin dört bir yanını dolaştı. Bir ay süren turda, yaklaşık 50000 km yol yapan Ümmet PERTİKAN gittiği hemen hemen her ildeki MONDİAL servis ve bayilerini ziyaret etti ; motosikleti 125 MT nin rutin bakımlarını yaptırdı ve Türkiye Turunda büyük sorunlarla karşı karşıya kalmadığını belirtti

bence bu adamı mondial ödüllendirmeli yahuu
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    Mondial 110 ft
    arkadaşım bence sen hemen japon alma. denildigi gibi acemiysen eğitim veya eğitim almak istemiyosan küçük cc bi motor onun da japon olmasını tavsiye etmem çünkü japon olduğu için doğal olarak parçası pahalı senin için en iyisi çinlerin içinden saglam bi tane seç acemiliğini at ondan sonra japon al.(yalnız aldığın çini de çin diye bakımdan alıkoyma yoksa iki üç tane almakı zorunda kalırsın ) Semeriyle seksene mal olur dersen şunu düşün çin malına en fazla motorun satış fiyatı kadar masraf yaparsın ama japona kat kat fazlası ve yenisini alman gerektiğimde çok fazla para harcamış olduğunu anlarsın bu yüzden al bitane benmki gibi yarı otomatik mondial hem vitese alış hem büyük teker kayma riski az hem de acemiliği atmada bire bir örnek olarak da kendimi gösterebilirim

Motosikleti
    ASYA 150 T
    Alıntı ekinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KULLANMAYI BILIYORUMM ABI HER HAFTA CADDEYE GIDIYORUZ ARKADASLARLA

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)