Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AS150T-6A / Mondial 151RS / Diğer

Motovento
    REKLAM ALANI

Ya arkadaşlar size istediğim şeyleri yazayım sizde bana bi motor önerin benim aklımda şu anda sadece AS150T-6A / Mondial 151RS bu iki motor var.

1-Sivas'lıyım Sivas'ta şehir içinde gezicem.(en fazla uzun yol 40KM yaparım)

2-Elimde 2500 YTL para var.

3-Motorun tipi ve accelerationu güzel olsun istiyorum.

4-Fazla Hıza Gerek Yok 100-110KM/h yapsın yeter.

5-Bide öyle hemen dağılmasın.(forumda okudum genelde arkadaşlar böyle yazmışlar)

6-Yakıt açısındanda biraz ii olsun.

NOT:HSUN diye bi marka var sitesini filan bulamadım inceleyemedim.O marka hakkında bilgisi olan arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ya arkadaşlar bişey söyleyin kararsız kaldım ...

hayabusa_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa 2013 Sari
    Vallahi arkadaşım ben mondial 151rs`ye biniyodum 1 ay öncesine kadar aldım ve pişman oldum scotter tipi motordan tiskinmiş durumdayım şu anda bence 2500ytl paran varsa git yamaha rx115 veya ybr125 al ama benim sana tavsiye edeceğim motor rx115 al en son hızı 140km/h,ama görüntü olsun sağlam olsun fazla gitmesin diyosan ybr125 al en son hız 110-120 km karar senin gidipte 151rs alırsan benim gibi satana kadar hiç yüzün gülmez pişman olursun dostum...
    Discovery Detailing Adana

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    illaki scooter olsun demiyorsan yarıotomatik innova ve benzerlerine bir bak scooter kayışlı aktarma yaptığı için gücü tekere aktarmada zincir sisteme göre başarılı değil. eğer amacın hız ise o zaman manuel vitesli modellere bakacaksın.
    tecrübe konusu belirtmemişsin fakat normal vitesli motor her anlamda sana kazanç olarak geri dönecektir.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Tam o fiyata Keeway Arn var 150cc ben 4500km redeyım su an dökülen biyeri olmadı henüz.Diyer arkadaşların verdikleri örnekler keeway dan daha kaliteli oldukları kesin.

Honda ANF 125 INNOVA var fakat servis meselesi kafamı karıştırıyor.Bana yakın servis yok.O nedenle biraz sıkıntıdayım..

2700 KM'de 6 Aylık.

1200 YTL Diyorlar Sizce Nasıl ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler