Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bu 3 ünden hangisi sizce

Motovento
    REKLAM ALANI

250 cc lik bir motor almak istiyorum.(yamaha ybr 250, hysoung 250 naked, honda cbf 250) maximum 1 yada 2 yaşında 20.000 km yi geçmemiş bir motor.
    Şimdi bir çok farklılıklar var. Ama net bişe yok henüz. Türlü türlü forum sitelerinde her ağızdan birşey çıkıyor. Honda da 6 vites var. Yamaha enjeksiyonlu. hysoung yağ soğutmalı ön arka disk fren üstelikte ön çift disk fren.
    Hepsinin kendisine göre artıları var. Hysoung gore malı hydunadi de kore malı. Benim pazarladığım güvenlik kameralarıda kore malı. Üstelikte bu motoru tasarlayan kişiler honda da çalışmış mühendisler. Yani şunu demek istiyorum kıyaslama yaparken yok bu çin bu kore bu japon diye kıyaslamama yapılmaması. Mantıklı olan söylenilsin. Hee tmm bu çin at gitsin. Bi b..k'a yaramaz filan. Kendimize bir bakalım üzerimizde masamızda evimize giderken yoldaki bir ışıklandırma, bastığınız zil butonu, etrafınızda gördüğünüz bir çok motor çin. Kalteli demiyorum ama çin. Bu 3 ürünün artılarıyla eksileriyle sizce hangisi güzel.
    Benim için ekonomik olması önemlidir. Bunuda karbüretörlüden çok enjeksiyonlu yapabilir. Yani yamaha ama tam karar veremedim. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MCT 250
    Hangi tarz motor istiyorsun? Scootermi? choppermi? ....
    Ben şahsen MCT 250 kullanıyorum. ne iyi derim nede kötü derim. ama fiyatına göre benim işimi fazlasıyla görüyor.
    Fatihbey yazdığına bakmayın. Bana kısacası Fatih Araz diyebilirsiniz :P

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşım,benim geçen aya kadar kullandığım,hyosung 250 cometim vardı.7 ay bindim ve şimdi büyüttüğüm için sattığım bir motordu.ben bu motorla adanadan-datçaya marmok motor festivaline gittim.gurubumuzda 2 tane hyosung 250 comet ve bir tane yamaha ybr 250 vardı.hepside yollarda kendini ispatladı.gayet rahat ve keyifli bir 2500 km. yol yaptık.gurubumuzdaki diğer büyük 650lik motorlardanda geri kalmadık.ben kendimden örnek vereyim,2500 km.yolda 250 ytl.lik benzin yaktım.bunu şunun için söylüyorum,benim motorum karbüratörlü idi.şimdi km.de 100 ykr.lik yakıt bana göre gayet mantıklı.çünkü tek olmama rağmen arkamda benim ağırlığım kadarda eşyam vardı.diğerleri de öyle durumda idi.seninde söylediğin gibi hyo.hava destekli yağ soğutmalıdır.bu diğerlerine bir üstünlüktür.ayrıca ön-arka disk fren,cometin oturumu rahat,(hyo.gt250r için değil),duruşu heybetli,gösterişli.şasesi suzuki gs 500 ün aynı.motorda suzuki ile aynı.ben hyo.cometi tavsiye ederim.sevgilerimle.

Alıntı fatihbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi tarz motor istiyorsun? Scootermi? choppermi? ....
    Ben şahsen MCT 250 kullanıyorum. ne iyi derim nede kötü derim. ama fiyatına göre benim işimi fazlasıyla görüyor.
    honda cbf 250, yamaha 250 ybr, hysoung 250
    commet naked tarzı ama bu üç seçenekten başka bir marka düşünmüyorum.

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım,benim geçen aya kadar kullandığım,hyosung 250 cometim vardı.7 ay bindim ve şimdi büyüttüğüm için sattığım bir motordu.ben bu motorla adanadan-datçaya marmok motor festivaline gittim.gurubumuzda 2 tane hyosung 250 comet ve bir tane yamaha ybr 250 vardı.hepside yollarda kendini ispatladı.gayet rahat ve keyifli bir 2500 km. yol yaptık.gurubumuzdaki diğer büyük 650lik motorlardanda geri kalmadık.ben kendimden örnek vereyim,2500 km.yolda 250 ytl.lik benzin yaktım.bunu şunun için söylüyorum,benim motorum karbüratörlü idi.şimdi km.de 100 ykr.lik yakıt bana göre gayet mantıklı.çünkü tek olmama rağmen arkamda benim ağırlığım kadarda eşyam vardı.diğerleri de öyle durumda idi.seninde söylediğin gibi hyo.hava destekli yağ soğutmalıdır.bu diğerlerine bir üstünlüktür.ayrıca ön-arka disk fren,cometin oturumu rahat,(hyo.gt250r için değil),duruşu heybetli,gösterişli.şasesi suzuki gs 500 ün aynı.motorda suzuki ile aynı.ben hyo.cometi tavsiye ederim.sevgilerimle.

100 ykr çok değil. Ama sadece yakıt yönünden düşünecek olursak yamaha ybr 250 bir litre benzinle 35 km yapıyor. Çok büyük bir farkı yok. Ama benim bildiğim hysoung daha fazla yakıyordu. Tabi siz daha iyi bilirsiniz. Sormak istediğim ikinci bir soru şu? hysoung honda ve yamaha ile neredeyse aynı fiyat sizce buna değer mi?

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Adana'lı dostum yeni motorun hayırlı olsun.Basamakları çok hızlı tırmanıyorsun.Allah nazardan,kem gözlerden saklasın.YBR, Hyo ve Honda.Bana Hyo son motorum olacak dedin gibime geliyor bir yerlerden.Anlaşılan motor aşkı egemen gelmiş.Ha bu arada Cometi ben de düşünüyorum ve kesinlikle iyi bir makina olduğuna inanıyorum.Ancak tek derdim bu motorda artçının durumu.Artçı olan bir kişi ne derece rahat seyahat edebilir?Motorun tatlı hızı ve maksimum hızı nedir?Samimiyetine güveniyorum ve Edirne'ye yolun düşerse mutlaka bekliyorum.Saygılarımla.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    YA-MA-HA ybr 250 paraya kıyarım diyorsanz YıBıR derim ama biraz az olsun derseniz CıBıF olsn
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sadece-mk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbf 250, yamaha 250 ybr, hysoung 250
    commet naked tarzı ama bu üç seçenekten başka bir marka düşünmüyorum.

100 ykr çok değil. Ama sadece yakıt yönünden düşünecek olursak yamaha ybr 250 bir litre benzinle 35 km yapıyor. Çok büyük bir farkı yok. Ama benim bildiğim hysoung daha fazla yakıyordu. Tabi siz daha iyi bilirsiniz. Sormak istediğim ikinci bir soru şu? hysoung honda ve yamaha ile neredeyse aynı fiyat sizce buna değer mi?
    Bence degmez sıfır fiyatları gt 7600 gibi ybr 8250 Benim o kadar param olsa ybr alırdım , olmadıgından da 2. el gt düşünüyorum ama hala tereddütlerim var en cok sıkan konuna parça bulunabilirligi

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr 250 derım sımdı neden dersen
    suan ıstanbulda polıslere verılecek 500 yakın ybr250 var
    motor gercekten 250 liklerede ıyı uzmez senı hysoung spor dıyorsan al
    hondaya bulaşma cunku parcada cok sorun yaşarsın
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    YBR 250 o zaman ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    en hızlı ve kaslısı GT250 dir..
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    dostum..boşversen yok honda da çalişmışlar işte mühendislermiş traş..senin bindiğin at herzamankaliteli olacak...bide ybr 35 km de 1lt benzin kimdemiş onu geçsin onu diyenler..250 lik makina ybr normal kullanım enaz 4lt.yakarki çok rahatlıkla...asılırsan 5lt......ama piyasası yok fiyat pahalı ben honda cbf 250derim ucuz piyasası bol..tork delisi bi makina..bende 2007 model cbf250 var satılık gümüş gri full artı full...istersen benimle irtibata geçebilirsin..0537 840 85 07..
    er6 demek hayat demek!..

hyo 250 hakkında tereddüt neden? Kızlar kaslı sever . Ne kötülüğünü duydunki. bırak marka hastalığını al br hyo herkez öyle diyo

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı serkan.ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo 250 hakkında tereddüt neden? Kızlar kaslı sever . Ne kötülüğünü duydunki. bırak marka hastalığını al br hyo herkez öyle diyo
    Ya bu nedir kız için motor alma sevdası
    Motorun krankk kırdıgında kızlar mı koşturacak tamir,parça peşinde

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu nedir kız için motor alma sevdası
    Motorun krankk kırdıgında kızlar mı koşturacak tamir,parça peşinde

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    kaslı duran ama içinde pekte kas barındırmayan makineler yollarda gaza gelmeye müsait 4 tekerlekliler tarafından tacize ve geçilmeye mahkumdur..
    ben ybr derim

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı barisozcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaslı duran ama içinde pekte kas barındırmayan makineler yollarda gaza gelmeye müsait 4 tekerlekliler tarafından tacize ve geçilmeye mahkumdur..
    ben ybr derim
    boyle deme baris beycigim bence..ybr 250cc dediginde arabalar gecmiyomu bu arada nerelerdesin?napiyosun?ozelde goruselim yaw msn gonder varsa ozelime
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S&T kanuni comet 250 enjeksiyonlu gösterge panelide dijitalmış.Beygir olarakta 29 hp gayet iyi ben terciğimi cometten yana kullanırdım.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Üçününde birbirine göre avantaj ve dezavantajları var. Beygir gücü en yüksek olan hyo. Çift silindir olması da titreşim açısından avantaj. CBF250 kendini ispatlamış bir motor ama parçası pahalı ve artık sıfırı gelmiyor. Kronik bazı sorunları var. Ekzantirik zinciri 20000km.den sonra ses yapabiliyor. İkinci el olarak baktığım motorlarda rastladığım diğer bir sorun da km.saati telinin kopması. YBR250 nin fiyatı yüksek ama teknolojisi daha yeni enjeksiyonlu ve bakım aralığı 10.000 km. ancak fiyatı yüksek.

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    ne elbiseler gördüm içinde insan yok ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok...hyo da kas olsa ne olur kızlar kaslı seviyosa girdiğim ortamda bazen soruyolar sende ne var honda demek başka(125 lik dahi olsa)ezile büzüle kısık bi ses tonuyla hyo demek başka...bunlar örnek tabii.bizim kaşarlarla zaten işimiz olamaz..japanların kalitesi ispatlanmış..hyoda kalite yok görüntü sıfır bi japanla korenin nasil dilleri başkaysa motorda aynen öyle eşeği gösteren semeridir....arz ederim..
    er6 demek hayat demek!..

EA-Bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-1000
    bence 2. el 600 lük al

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler