Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 151rs ,150hs mi Keeway focus 125, arn 125 mi??

Motovento
    REKLAM ALANI
    bigbang92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Fiddle II 125
    Merhabalar;

Ben çin malı 2 motosiklet arasında kaldım ve yardımlarınız olmadan alamayacağımı anladım. Bana bir yardım eli uzatırsanız çok sevinirim. Aldığım motosikleti 2 yıl civarı kullanmayı düşünüyorum.Yaklaşık 7000-8000 km ye gelmeden satmayı düşünmüyorum. Ayrıca aylar geçtikçe dağalmayan, atak ve az problemli bir scooter arıyorum. Arada kaldığım iki model;
    Mondial 151rs ,150hs mi Keeway focus 125, arn 125 mi??

Her türlü iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bak kardeşim benım rs 151 im var ve cok memnunum 14 aydır kullanıyorum cok kullanışlı hızlı ve eskımeyen bır motor.benden soylemesı başka motora gıtme.hemde 3 kısıyı bıle rahatlıkla taşıyor.msn adresım fn_396_42 sen duşunme bencee

bak kardeşim benım rs 151 im var ve cok memnunum 14 aydır kullanıyorum cok kullanışlı hızlı ve eskımeyen bır motor.benden soylemesı başka motora gıtme.hemde 3 kısıyı bıle rahatlıkla taşıyor.msn adresım fn_396_42 sen duşunme bencee

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı fuat396 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-3 sene sonra bakalım kaç kişi taşıyabilicek...

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    5200Km deyim 3 kez bakım için servise gittim.

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    bu motorların hepsi birbirinden kalitesiz hiçbirine bakma git honda yamaha suzukinin ikinci ellerinden temiz bi tane al 2000 ytl ye bulursun bu dediğim markalardan özellikle hondayı kolay bulursun suzukiyle yamaha için biraz daha ödemen lazım ama kafan rahat olur bende de bi çinli var inan bana illallah dedim bunların hepsi aynı malzeme hiçbiri birbirinden üstün değil

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Arn'den şaşma. 150 cc modeline bakabilirsin..

Motosikleti
    Sym Fiddle II 125
    specops, phoenix ve kimi ye bakılırsa arn 125 daha ağır bastı.Zaten bende arn nin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    kardeş hangisini alırsan al ama bakarsan bağ bakmazsan dağ olur.
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    şimdi yok
    Walla Dostum Bana Sorarsan Biraz Parana Kiy Ve Yamaha Al Derim En Az 2 Sene Anahtar Deymez
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Alıntı bigbang92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    specops, phoenix ve kimi ye bakılırsa arn 125 daha ağır bastı.Zaten bende arn nin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.
    Evt enazından safkan çin sayılmaz onune gelen ustune marka yazıp satamıyor. Macaristan çin e yaptırıp satıyor o yuzden bırazdaha kaliteli sanırım çünki ben sorun yaşamadım.

Birde şu var keeway ın motorları avrupa ulkelerındede baska markalar altında satılıyor yanı honda,yamaha kadar kaliteli olmadıgı kesın ama bazı avrupa standartlarından gecebiliyorki satılıyor.

Ama safkan çinleri anca turkiye afkanıstan iran ırak ve benzeri ulkelrde satabiliyorlar gelişmiş ulkeler trafiği ve insanınını tehlikeye sokmamak için ulkesıne bile sokmuyor onları

Motosikleti
    Sym Fiddle II 125
    Alıntı SPEC0PS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evt enazından safkan çin sayılmaz onune gelen ustune marka yazıp satamıyor. Macaristan çin e yaptırıp satıyor o yuzden bırazdaha kaliteli sanırım çünki ben sorun yaşamadım.

Birde şu var keeway ın motorları avrupa ulkelerındede baska markalar altında satılıyor yanı honda,yamaha kadar kaliteli olmadıgı kesın ama bazı avrupa standartlarından gecebiliyorki satılıyor.

Ama safkan çinleri anca turkiye afkanıstan iran ırak ve benzeri ulkelrde satabiliyorlar gelişmiş ulkeler trafiği ve insanınını tehlikeye sokmamak için ulkesıne bile sokmuyor onları
    Hocam çok doğru söyledin. Aynen dediklerine katılıyorum Arn nin diğerlerinden kaliteli olduğu çok belli.
    Ayrıca zion1 in dedikleride gercekten doğru. Bazı insanlar çin malı motoru alıyor ucuz diye abuk sabuk kullanıyor sonrada çin malı dandik diyor çabuk dağaldı diyor. Halbuki iyi kullansalar bu kadar şikayetçi olmazlar çin motorlarından. Ben bunu şuna benzetiyorum; şahin e binen birisi aman nasıl olsa dandik araba diye çarpa dağıta kullanıyor ama ferrari si olan bir insan arabasını çizikten bile esirgiyor.

Motosikleti
    KYMCO AGİLİTY 125
    kardeş bence çin mallarından uzak dur derim birazdaha bekle ii bişey al bende yenı motor aldım kmyco agility 125 taiwan alıcaksın şimdi bu motorlardan elinde kalıcak pişman olucaksın yinede sen bilirisin

Arkadasım sana tavsiye kymco agility al ona para yetmez diyosann keeway al mondialden kat kat iyi bir motor

modialllerin cafcaflı görütüsüne aldanma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler