Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Burgman 400 (k3-k7) mi, Majesty 400 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Joyride'a kardeş gelmesinin zamanı geldi gibi ....

- konforlu olsun,
    - az yaksın,
    - uzun menzilli olsun,
    - sele altı büyük olsun,
    - servisi-parçası olsun,

muhtemelen 2006 model yılı 2.el düşünüyorum.

iki model de çok yakın gibi, karar veremiyorum, ne dersiniz?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iki motor arasında bende kararsızım. arkadaşlar o değerli yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Joyride'a kardeş gelmesinin zamanı geldi gibi ....

- konforlu olsun,
    - az yaksın,
    - uzun menzilli olsun,
    - sele altı büyük olsun,
    - servisi-parçası olsun,

muhtemelen 2006 model yılı 2.el düşünüyorum.

iki model de çok yakın gibi, karar veremiyorum, ne dersiniz?
    Burgman için 100 km'de 3.5 lt yakıyor deniyordu.Majesty içinse en az 4-4,5 gibi bir rakam duymuştum.Konfor olarak ikisi de birbirine yakındır sanırım ama burgman için scooterların mercedesi derler zaten bilirsin.Uzun menzilli yollarda sorun yaşayacağını hiç sanmam burgman ileServis ve de parça olaraktan da suzuki diyorum ben yine de

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    sevgili arkadasım uzerınde burgman yazan her motoru(modelını) kullandım.Yamaha honda ve suzuki bunların hepsi iyidir.400 cc klasmanında silver 2 sılındırdır.Yakısına kabulum dersen en hızlısı odur.İkinci eli en iyisi burgmandır.kolay kolay sorun yaratmaz.Parcası kolay bulunur servısı coktur aynı honda gıbı.Tamamen sahsi yorumum olarak sıralama yaparsam
    1 Burgman 2 honda 3 yamaha
    hondanın 2. sıraya alma sebebim yakıt nedenıyledır.
    satarken burgmanı en rhat satar akıllı kullanırsan 4 lıtreyle dunyayı gezersin.Elin alet tutuyorsa tüm bakımlarını kendin rahatlıkla yaparsın.
    Eger 2 silindir alıcam paramda var dersen burgman 650 son noktadır.Amerikada en cok satan touring scooterdır.
    Sonuç olarak ben 400 burgman derim.
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadasım uzerınde burgman yazan her motoru(modelını) kullandım.Yamaha honda ve suzuki bunların hepsi iyidir.400 cc klasmanında silver 2 sılındırdır.Yakısına kabulum dersen en hızlısı odur.İkinci eli en iyisi burgmandır.kolay kolay sorun yaratmaz.Parcası kolay bulunur servısı coktur aynı honda gıbı.Tamamen sahsi yorumum olarak sıralama yaparsam
    satarken burgmanı en rhat satar akıllı kullanırsan 4 lıtreyle dunyayı gezersin.Elin alet tutuyorsa tüm bakımlarını kendin rahatlıkla yaparsın.
    Eger 2 silindir alıcam paramda var dersen burgman 650 son noktadır.Amerikada en cok satan touring scooterdır.
    kesinlikle katılıyorum...
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Motosikleti
    majesty'yi de gidip inceledim, içime sinmedi. yani güzel motor ama sanki burgy daha bana göre gibi...
    B00_74

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D

...

Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet KeLiMesi KeLimeSine Katılıyorum arkadaşa Ve ayriyeten Majesty kullanısı Kimi ÇevirirSen Çevir Gönlünde Burgman Yatar )

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    kesinlikle burgman derim pek çok scooter ve maxisini kullandım ama burgman kadar rahatını görmedim açıkçası ayrıca eklemem gerekirse çok yakın bir arkadaşım antalya kemerden istanbula geldi burgmanıyla (= istanbuldada bol bol şile istanbul yaptık hafta sonları :D
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    yorumlarınız için teşekkürler, son dakika potaya silverwing de girdi, bence son hız yakıt tüketiminden daha az önemli olduğu için Burgman aldım. bir de SW'de yolcu ayak dayama biraz yukarıda ve motosiklet usulü, çok konforlu değil.
    B00_74

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)