Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hyo gt250r mi kawa er5 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    as t1
    merhaba arkadaşlar,

arkadaşım motorunu değiştirmek istiyor kendisi bu siteye üye olmadığı için onun yerine ben sizlere danışmak istedim hazır sponsor bulmuş iki motorun arasında gidip geliyor hyosung gt250r mi yoksa kawasaki er5 mi ikinci el almayı düşünüyor ikisininde ikinci el fiyatları hemen hemen aynı ancak her iki motorun eksi ve artıları nelerdir bunlar hakkında pek bilgi sahibi değilim arkadaşı yanlış yönlendirme yapmak istemiyorum bize bu konuda yardımcı olursanız sevinirim veya tavsiye ettiğiniz başka modeller varsa değerlendirebiliriz. İlginiz için teşekkürler.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    ER-5 hemen her açıdan daha iyi bir motor, ancak Hyo daha güzel.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Er-5 tabiki düsünmeye bile gerek yok ama hyo grenajlı olduundan daha hos duruyor...
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    hyo grenajlı olduğu için güzel duruyo
    gerçi kawa da fena durmuyo..hele ki siyahları çok güzel..
    performans olarak da pek farkı yok sanırım.. ikisi de bastın mı gider.

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    tartışmasız Er-5 fena bi motor
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

Motosikleti
    as t1
    ER5 e daha sıcak bakıyoruz ama arasındaki farkları nelerdir parça sorunu yaşarmıyız?
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım 500 cc herşeyiyle(parçalar, montaj herşey dahil) JAPON ER 5 le, 250 lik hyosungu aynı fiyatlara alabileceğinizi ve hala ikisi arasında tercih zorluğu çekmenizi anlamak güç
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 500 cc herşeyiyle(parçalar, montaj herşey dahil) JAPON ER 5 le, 250 lik hyosungu aynı fiyatlara alabileceğinizi ve hala ikisi arasında tercih zorluğu çekmenizi anlamak güç
    belkide ikisinide aynı fiyata alabilmesi düşündürüyodur onu

Motosikleti
    VFR-800
    göruntu hyooo

kuvvet er-5

er-5 ile şehir içinde gezdim birkaç defa= ybr 125 lere benzetiyor kafes(araba) suruculeri.. gözümün içine bakabaka yoluma çıkıyorlar; arkadan sıkıştırıyorlar..

fakat gaz açınca yanlarından uzayıp ileride bekledigimde arac suruculeri ozmn saygı gösteriyor... turk toplumu malesf guce saygı gosteriliyor; motorcu ruhuna degil..

eger hyo ile yol gitseydim eminim race geliyor die yoluma atlamazlar; aksine ''Şu motorlu geçsede bizde gorsek şu makinayı'' derler...
    [COLOR="Red"][B]V[/B][COLOR="Black"]e[/COLOR] [B]F[/B][COLOR="Black"]ark[/COLOR] [B]R[/B][COLOR="Black"]üya 'da[/COLOR][/COLOR]

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    sanırım en çok 2 motor arasında kalınan bi durum hyo250 er-5... arkadaşlarda sölemiş zaten görüntü istiosan hyo kuvvet için er5... son msjı da dikkate al

eger hyo ile yol gitseydim eminim race geliyor die yoluma atlamazlar; aksine ''Şu motorlu geçsede bizde gorsek şu makinayı'' derler...

bence al bi hyo bin fıstık gibi yedek parçada sıkıntı çekmezsin hem de kawaya göre daha ucuz...
    saygılar
    2 T-K-R SAYGI

Motosikleti
    as t1
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim ben zorluk çekmiyorum alıcak olsam hyo alırım er5 benim tarzım değil ancak yanlış bilgilendirme yapmak istemedim birde sizlere danışmak istedim verebileceği miktar 6.000 ytl bu fiyatlardaki motorları araştırıyoruz tavsiye edebileceğiniz başka motorlar varsa onlarıda göz önünde bulunduracağız.

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Alıntı BHTYR_VFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göruntu hyooo

kuvvet er-5

er-5 ile şehir içinde gezdim birkaç defa= ybr 125 lere benzetiyor kafes(araba) suruculeri.. gözümün içine bakabaka yoluma çıkıyorlar; arkadan sıkıştırıyorlar..

fakat gaz açınca yanlarından uzayıp ileride bekledigimde arac suruculeri ozmn saygı gösteriyor... turk toplumu malesf guce saygı gosteriliyor; motorcu ruhuna degil..

kesinlikle dogru
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Alıntı BHTYR_VFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göruntu hyooo

kuvvet er-5

çok haklısın katılıorum bencede er-5 bendede hyosung 250gt var görünüs sadece resim cektirmeye yarıyor sadece güc yok

susam13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bende hyo kullanıyorum ve er5 ı cok bılmeme ragmen hyoya bulasma derım & hyonun guzel goruntusu dısında belkı bıde yakıt avantajı vardır
    BLOW

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güç : ER-5

Gösteriş : (sarı) GT250R

Güç & Gösteriş : Siyah ER-5
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

groteks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 750 shadow
    er 5 kullanıcısı değilim ama şunu söyleyebilirim. kesinlikle er 5. seri güçlü ve sorunsuz bir motor ayrıca 250 cc ile karşılaştırmaya gerek bile yok bence.

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6.000ytl verebiliyosan git suzuki gs500 2004 al dusunme bile er-5 falan

guc gosteris hersey var onda er-5den daha kalıplı duruyo hem arka amortsr ortada olması daha spor bi goruntu veriyo ben abisini aldım ama hala gs500 cok hosuma gidio

suzuki baskadır kullanırsan anlarsın

ama 2004 olucak gs500 yeni kasa
    true love..

Drift Religion

Bal da tatlı pekmez de...Burada bal ER 5,pekmez de Hyo olduğuna göre...
    [COLOR="Red"][B][I] DoN'T ArGuE WiTH Me...JuST MaKe LoVe...![/I][/B][/COLOR]

groteks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 750 shadow
    gs500 er5 e göre daha kalıpsız ama daha sportiftir. er 5 gs 500 e göre daha seri ve daha güçlü bir motora sahip.
    görüntü için gs 500 yada hyo250 olabilir ama ben motorumda sorun istemiyorum görüntüsü olmasada gücü olsun diyorsan er5 en iyi alternatif.

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı groteks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gs500 er5 e göre daha kalıpsız ama daha sportiftir. er 5 gs 500 e göre daha seri ve daha güçlü bir motora sahip.
    görüntü için gs 500 yada hyo250 olabilir ama ben motorumda sorun istemiyorum görüntüsü olmasada gücü olsun diyorsan er5 en iyi alternatif.
    sorun konusunda katılmıyorum sana gs500 cok daha dayanıklı bi motor er5lerin bazı kronik sorunları oldugunu ve belli bi km sonrası ciddi asınmalar yasadıgını duydum ama gs500 konusunda olumsuz bisey bilmiorum

ayrıca 2004 gs500ler er-5den cok dha kalıplı duruyolar
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler