Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Honda Beat mı, Suzuki AN125 mi?

Katılımcı sayısı
58. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda Beat

13 22.41%
  • Suzuki AN125

45 77.59%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda Beat mı, Suzuki AN 125 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ikisi arasında kalıyorum. Honda Beat'ın fiyatı 3.440 YTL, Suzuki AN 125HK 2.350 YTL. Teknik özelliklerini karşılaştıralım:

Sizce aradaki güç ve fiyat farkına rağmen Beat'ı almaya değer mi? Sonra böyle olmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    Suzukinin scooter konusunda cok basarılı oldugunuda unutmayalım..

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Dostum Allah var beat iyi motor,şehir içi kullanım için birebir ekonomik sorunsuz bir araç,lakin o kadar parayı haketmiyor,An125 ise beatten daha hızlı ve seri bir araç kısa mesafeli uzun yolculuklarda beatten iyidir,benim sana tavsiyem suzukidir

Benim için önemli olan uzun süre kullanabileceğim, sorun çıkarmayan, az yakan bir scooter. Hızlı olması da gerekmiyor. En önemlisi dayanıklı olsun.

Alıntı talash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için önemli olan uzun süre kullanabileceğim, sorun çıkarmayan, az yakan bir scooter. Hızlı olması da gerekmiyor. En önemlisi dayanıklı olsun.
    Aynen arkadaşım bende sen ne alırsan bende onu alayım bari.
    [B]<?php
    print "[I]Web 2.0 ~ SEO[/I]";
    ?>[/B]

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Arkadaşım yamaha cygnus rs, kymco agility ve suzuki an 125 hk dururken honda beat'e 3.440 YTL hakikaten verilmez, parana yazık. Yamaha, Kymco ve Suzuki arasından bir seçim yapmanı öneririm.

Motosikleti
    Beat'e vereceğin para ile Cbf150 bile alabilirsin,An 125 diyorum

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    2. el düşünürsen 2000 ytl ye çok temiz sayılabilecek beatler var sağlamlık ve az yaksın diyosan beat activada düşünebilirsin
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    KYMCO AGİLİTY 125
    bnde arkadaşlara katılıyorum beat sağlam ama okadar parayı hak etmıyor kymco an 125 yamah rs düşün derim indirim var bu ara ama beat ve an 125 arasında dersen kesınlıkle an 125 derim tork u kuvvetli serı motor azda yakıyo

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş,

Kullanım amaçlarını açıklamışsın ve ben istediğin özellikler için Beat' ten başka motor tanımam. 15000 km kullandım, sağlamlığı, arıza yapmazlığı üzerine başka tanımam. Yakıt harcamı çok düşüktür, bakım masrafları azdır ve özel kullanımda ve bakımlı tutulduğunda evladiyeliktir, eskitemezsin Arkadaşlarımzın da yazdığı-yazacağı gibi diğer 125 lik motor kadar performans vermez. 100 Km/h hıza ulaştığını ısrarla iddia eden arkadaşlar var ama ben ne ettiysem düz yolda tek kişi ile 88' i geçemedim, bir kaç kez yokuş aşağı 100 yapmıştım deneme baabında. Tork' u diğer motor ile farklı ve yokuş yukarı 2 kişi ile hızı-çekişi düşer. Çok kıvrak ve seridir, şehiriçi trafikte çok zevk verir.
    Poturdak

Alıntı kenny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım yamaha cygnus rs, kymco agility ve suzuki an 125 hk dururken honda beat'e 3.440 YTL hakikaten verilmez, parana yazık. Yamaha, Kymco ve Suzuki arasından bir seçim yapmanı öneririm.

Yamaha CYGNUS RS'u inceledim. Fiyatı da makul. Servis konusunda Beldeyama güvenilir sanırım. Yamaha'yı pek tanımıyorum. Bilgisi olan varmı?

Alıntı FLeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen arkadaşım bende sen ne alırsan bende onu alayım bari.
    Sende almayı düşünüyorsan beraber gidip bir miktar indirim veya kask-çanta gibi bir hediye koparabiliriz diye düşünüyorum dostum. Karar verip iletişime geçelim derim ben.

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    bende beat dedim önce ama suzuki alsan daha iyi olur bencede çok paraymış ya...
    2 W H E E L S R I D E R

Yamaha CYGNUS RS'u inceledim. Fiyatı da makul. Servis konusunda Beldeyama güvenilir sanırım. Yamaha'yı pek tanımıyorum. Bilgisi olan varmı?

Sende almayı düşünüyorsan beraber gidip bir miktar indirim veya kask-çanta gibi bir hediye koparabiliriz diye düşünüyorum dostum. Karar verip iletişime geçelim derim ben.
    Tabiki neden olmasın...
    ------------

Yamaha'yı tanımayan yoktur herhalde çin malı değil çok kral bir japon diye biliyorum...
    [B]<?php
    print "[I]Web 2.0 ~ SEO[/I]";
    ?>[/B]

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    beat al rahat ol uzun yola cıkmıcaksa tabi mesela dün bi arkadasımda suzuki an wardı bende beat yolda tek ledi ben cekmek zorunda kaldım tabi bu denk gelmiştir ama goruntu bakımından beat daha yakışıklı bi motor suzuki dende az yaktıgını bılıyorum tabiki suzuki 125 lik bi motor oldugu için daha seri ama biz bilinçli motorcular oldugumuzu dusunerek we scooter tarzı motorlar kullancagın ıcın hız sınırlarını aşmıcanı dusunuyorum we buna beat yeterli olur ama uzun yola gtceksen beat le 100 km gibi bel agrısına hazırlıklı ol :D:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    suzi daha akıllıca bence

Motosikleti
    celill,Celil ybr adlı arkadaşımız ile senin ip adresin aynımı banamı öyle geliyor ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    sana öyle geliyodur abiiiiiii

Motosikleti
    An125'in tubeless olduğunu unutmamak lazım..Celill sen bizim bildiğimiz celil ybr mi sin ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    ooohhooo çaktırma diyoz sen hala karıştırıyosun bee izzet abim sen diyosan doğrudur

Motosikleti
    celill,korkundan kullanıcı resmini kaldırmışsın..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler