Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Pasific ve mondial 150 zc !

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar bu 2 motor arasında kaldım.Bisan pasific 150 cc cok hosuma gıttı, 2100 e verıcekler 0 olarak + alarm ve oto calıstırmasıda war.mondial 150zc ıse tasarımı cok hos spor bı motor gözukuyo onuda 1800 e verıcekler.siz olsanız hangısını tercıh ederdınız veya bu motorlar hakkında nasıl duyumlarınız war yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tskkur ederım..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 sinide almam git bir japon motosiklet al pişman olmazsın, 2 el cok dusuk km' de ybr' ler var miss gibi şehir içinde 100 kuruşa dolas gidicen bu scooterları alacan sıfır dıye bi ton yakıcak acılasıya kadar 180 200 kurus. iyi düşün derim. çin scooterlardan kaç. sıfır alıcaksın bıde satamıcaksın buda cabası benden solemesı.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

japon motoru almaya kalktıgım zaman 3 4 mılyarı gözden cıkarmam lazım. bunların fıyatları guzel ve kullanıslı bı seye benzıyo ama önemlı olan göruntu dııl tabı

ne japon motoru ustam. 2,200 ytl ye ikinci el temız ybr 125 ler var vitesli, scooter istiyorsan 125 an suzikiler var 3,000 ytl ye kampanyası var sıfır, arastırma ısı bunlar, ben sana ıyılık olsun dıye soyluyorum yanlıs anlama ıstedıgını al... hangısı hosuna gıdıyorsa onu al ama gorunus hersey degıl onemlı olan motor..

dogru dıyorsun ama peder 2. el ıstemıyor ve vıteslıde ıstemıyor. oda bıncek motor a bu arada 1925. msj ı bana atmıssın yaLı4ever ^^

Göztepe sen benim gençliğimin katilisin

Peki o zaman hayırlı olsun şimdiden diim... Allah gonlune gore versın.. kazasız belasız..

saol tskkur ederım

Motosikleti
    Mondial 150ZC
    150 zc tavsiyemdir sen bırak japonu hepsinin gözleri çekik boşver:D:D
    ::tutkuy:::cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler