Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

asta 150 t toplatsam nasıl olur

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar

Bendeki bu motosiklet tukusu her geçen gün daha da arttığından ve malumunuz durumlar yenisini almaya müsait olmadığından aklıma türlü türlü fikirler geliyor. Biraderime ait neredeyse hurdaya çıkmış olan asya 150 t yi toplatsam istanbul şehir içi gezmelerde iş görör mü ?Tahminim 300 ytl gibi bir masraf var? Hafta sonu motoru görmeye gideceğim ve o zaman tam tespit yapabilirim masraflar ile ilgili. Bu arada biraderide kandırmak lazım bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum. lütfen çinliden vazgeçirmeye çalışmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kısa vadede mantıklı gibi gözüksede bir zaman sonra hata yaptığınızı anlayacaksınız

tahminim 1000 ytl ye piyasada temizini bile bulabilirsiniz
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

haklısın ama elimizdekileri de değerlendirmek iyi olmazmı?

arkadaşlar bu konuyla ilgili başka fikri olan yokmu?

Motosikleti
    as gy200
    ilk sahibi cok hor kullanmışsa bence almaya degmez.

ilk sahibi benim birader.motor bandırmada aslında.hafta sonu motorun yanındaydım. garajdan çıkarttım doğru tamirciye. aküyü şarj ettik. gaz teli kopmuştu onu değiştirdik.kick start bozuktu onu yaptık sonra vınnn
    motorun genel olarak lastik, amortisör,gösterge paneli ve boya istiyor. sonuç olarak ben motoru idareten dirilttim ve orada bıraktım geldim:(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)