Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

150 cc mondial mi asya mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

sadece işi gercekten teknik olarak bilenler cevaplasın...!ve sebeplerini de tabi belirtin neden sizin tercihiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    sen asyayla mondial i kıyaslıyorsan motordan hiç anlamıyorun demek ki biri vitesli biri otomatik vitesli ne alaka.yapma gözünü seveyim sende nasıl mototr var.

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    asistdr mondial alanların çoğu servisten şikayetçi daha açık şekilde söyleyeyim asya mondialden daha çabuk dağılıyor diyorlar 150cc olarak maxi scooter al derim hem rahat hemde geniş mondial 150 zat ama karar sana kalmış bir tarafta servis diğer tarafta dayanıklılık ön plana çıkıyor...
    [I]Прекален Моториэиран[/I] :wiinkk:

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı KLEBER adlı üyeden alıntı
    ikisi de beş para etmez benim arkadaşlarımda ikisinden de var.
    "beş para etmez" kısmı doğru, peki motora çok para bağlamak istemeyenler veya ucuz yollu motor zevkini tatmak isteyenler olamaz mı?

Arkadaş iki motorun beş para edip etmediğini değil, kıyaslamasını sormuş, dikkatinizi çekerim. Gerisi kendi bileceği iş. Sanırım motora 15 milyar bütçe ayırmış olsaydı mondial ile asya'nın farkını sormaz, başka markları sorardı değil mi? Bu mondial ve asya meraklılarını küçümsemek bana saçma geliyor. Bende asya da var, dragstar da ama pratikliği nedeniyle asya'ya daha çok biniyorum, diğerini de zevk için kullanıyorum. her motorun fiyatı, özelliği, amacı, fiyat/performans oranı farklıdır, dileyen kendi şartlarına göre dilediğini alır bence..
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Bende wuxı scoozy var.herseyıyle aynı asya 150 t.ama markası ve servıslerı farklı.Ve en onemlısı utretım yerı.wuxıler cınde degıl tayvanda uretılıyor ve ogrendıgıme gore ıkısındede daha kalıtelı parcaya sahıp.ben sana wuxı yı tavsıye ederım 4000 km yol gıtıım 4 ayda.sadece yagını degıstırmek ıcın servıse gıttım.ayrıca dıstrıbıtoru ıstanbulda.parca ıcın beklemıyorsun.daha onceden mondıal motorda kullandım ama problemlerıne sadece ıkı ay dayanabıldım ve sattım.bır parcası 10 gunde gelıyor nazıllıden.tercıh yınede senın.
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

motomonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    tiksindim ben artık bu sorudan yaa
    forumda 800000 sayfa bilgi var adamlar hala aynı konuyu başlık olarak açmışlar
    adamlar dedim diye kimsenin zoruna gitmesin arkadaşlar
    ama durum bu yani

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlığı model kıyaslamaları bölümüne taşıdım ....

KLEBER demiş ki
    ikisi de beş para etmez benim arkadaşlarımda ikisinden de var.
    anlatım tarzı hoş değil unutmayalım ki bu motora sahip bir çok üyemiz var.....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    ben arkadaşlarımın söylediklerini ve gördüklerimi söylüyorum ne yani yalan mı atayım hem bu motorları kullananlar darılmaz ki nasıl olduğunu onlar da biliyorlar yani.

TheRockula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MT 2
    ben video göremedim bu başlıkta ?
    [url]www.TheRockula.Com[/url]

bence asya ve mondial gibi uzak dogu motorları kendisinden bekleneni yerine getirebiliyor eger motorun limitlerini zorlarsan servis dahi olsa sorunlar giderilemiyor .en önemlisi mondial mı asya mı degil servis yaygınlıgı ve hizmeti en hızlı ve yaygın olanı tercih et.servis en önemli kısmı motorun birde asya 150 ve mondial 150 arasında söylenebilecek büyük bir fark yok ikiside sanki biri digerinin aynadaki yansıması..

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    ben mondial diyorum servis bakımından bi sorunum yok motordan da bi sorunum yok mondial e 10 üzerinden 10 veriyorum
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KLEBER adlı üyeden alıntı
    ben arkadaşlarımın söylediklerini ve gördüklerimi söylüyorum ne yani yalan mı atayım hem bu motorları kullananlar darılmaz ki nasıl olduğunu onlar da biliyorlar yani.
    BBRR abimimz zaten sana anlatım tarzının hoş olmadığını söyledi ve o motorların ikiside 5 para etmez derken sebebini açıklarsan sevinirim.Ayrıca sözü edilen motorsikletleri kullanıp ta memnun olan birçok arkadaşım var.''bence'' ve ''çünkü'' yü kullanmayı öğrenirsen sevinirim yolun açık olsun

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Alıntı TheRockula adlı üyeden alıntı
    ben video göremedim bu başlıkta ?
    Şaışrmana gerek yok. ben ekleyim bari gerksiz konu aççan arkadaşlar mahçup olmasın. http://2st.dip.jp/~kasokusure/E-index.html
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

TheRockula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MT 2
    sagollasın
    [url]www.TheRockula.Com[/url]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bence mondial. çünkü ikisi de hemen hemen aynı motora sahip ama mondial zat150 nin tipi daha hoş. ayrıca konya için konuşursam mondialin servisi kesinlikle daha iyi.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Bence Mondial...

Mondial in bol parca we serwis ağı war ama asyanın o kadar değil istersen web sitesini gezebilirsin..Hemde dayanıklı motor..

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı raven adlı üyeden alıntı
    sevgili arkadaşlar, iki motorda parlatlmış hurdadır. özellikle mondial. aldığının ilk haftası servise gitmeye başlarsın. mondial 150 zat italjetin jüpiter modelinin aynısıdır. adamlar çalmış modeli resmen. mantıklı düşünün hemen ucuz bir motor alacağınıza biraz daha bekleyip kaliteli bir motor alabilirsiniz. bu motorları satamazsınız ve elinizde kalır ya da atarsınız. tabi 2 yılda bir motor almak ve çin motorları yüzünden stres yapmak isteyen varsa o başka ...
    ikinci el suzuki burgman 150 alsanız sorunsuz binersiniz benden söylemesi. saygılar...
    bu daha önce çok tartışıldı herkes parasına göre motor alıyor. mondialmi asyamı diye soruyor arkadaş suzuki alcak durumda olsa sormaz heralde.
    parasına göre motor işte. bunu hala tartışanlar var mı

arkadaşlar bence keeway alderi arn 125 bende asya vardı hoşuma gitmedi sattım keeway aldım bi sorun yok motorda gayet güzel bende matrix 150aldım pahalı ama güzel motor

ugur_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rally fiery 150
    SEN GİT WUXI SCOOZY AL 11 BEYGİR 150 LİKLERİN HİÇ BİRİNDE YOK 11 BEYGİR ASYA DA NEDE MONDİAL DE GEL BİTANE WUXI SCOOZY AL SÜPER MOTOR. BEN BAYİYİM WUXI BAYİSİ İNAN SÜPER MOTOR. http://www.tokerticaret.com
    istersen siteye bak yada bana mail at. mototoker@hotmail.com

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    WUXI SCOOZY diye markayı senden başka duyan varmı? beygiri fazla olabilir ama mondialin arkasında uğur var en azından. bence mondial çin malları arasında en tanınmışı ve en iyisi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler