Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ybr 125 mi? gn 125 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Ybr125 derim ben...O gün Suzuki Gn125'i gördüm önce çin malı sıradan bir motor zannettim üstünde Suzuki yazdığını gördüm...Suzuki'ye yakışmayan bir motor bence...Hatta Suzuki'nin yüz karası diyebilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kerdeşim Bende Ybr 125 Al Derim Benim Motor 2006 Model Vede 2600 Km Yol Yaptım Kesinlikle Sorunsuz Ayrıca Tek Seferde Durmadan 238 Km Yol Yaptım Tık Demedi Ve Ben Bu Yolu Her Ay Iki Kez Yapıyorum ŞEHİR İÇİ KULANIM HARIÇ Bakım Hariçi Servise Uğramam Bile Kim Ne Derse Desin Ybr Taş Gibi Makina Ben Her Türlü Denedim Gerçekten Sağlammı Diye Dağ Bayır Yokuş Iniş Yağmur çamur Aklına Ne Gelirse Inan Tık Yok Ama Motorada Gözüm Gibi Bakıyorum

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    çoktan almıştır bence de asi88 konu kapanalı da epey olmuş hatta en az 2000km bile yapmıştır

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bence Yamaha YBR 125 ..her yola gider..sağlam ve dayanıklı,,parçaları ucuz ve kaliteli..4 yıldır biniyorum ,,bir defa düştüm bayanlara çarpmamak için..komple orjinal parçalar taktım 200 lira masraf sadece..eee daha ne olsun ben suzuki Gn de kullandım iyi makina ama,,aması var tek bir şey söyleyeyim parçası hem pahalı hemde bulması çok zor....Fıtık olursun,,Sen YBR al keyfini sür..

bu gün kırklareli drag yarışlarında idik 125 cc de ybr ler hüsrana uğradı hiç bir ybr ybrden başka motoru geçemedi kymco ve mondialler çaktı tokadı

arkadaşlar meraba

aslında doğru büyük ihtimal o ama fabrikasyon hatası olbilirmi?

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    cbf alsana

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçişlerde ses ve sertlik varsa geçişi sağlayan hilaller vardır sarı bakır gb.onlardan olabilir bi açtır baktır

arkadaşlar merhaba benimde bi ybrm var daha 9000 km de ama şanzımandan ses geliyor garantisi daha devam ediyor ama servis motoru denedi ama bi sorun yok dediler.5.vitesden 4.vitese geçerken oluyor şimdi 4.vitesden 3'e geçerkende başladı sizce şanzımanı yemiş olabilirmiyim çok temiz kullanıpda moturu zorlamayıpda neden böyle birşey olabilir üstelik 500 km de bir yağ değiştiriyorum.sizce?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Gn125 kullanan varmı kocaeli, hortlattım konuyu

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    güncel............

birde ben hortlatayım konuyu ybr 125 20 yaş altı gençlerin görünüm olarak tercih ettiği bir motor rahatına keyfine düşkün her motorcu gn 125 i tartışmasız tek geçer gn 125 makina olarakta şase olarakta ybr den kat kat sağlam yapıdadır.ybr nin her yeri plastik ve bakalit tir sarsıntıdan bile zamanla kırılır gn 125 in çamurluklar dahil bütün aksamı kaliteli kromlanmış saç malzemedir eski modellerinde sadece ayak marşı var yenilerde sadece elektrikli marş olması biraz sıkıntı fakat çok sağlam bir marş dinamosu üzerinde olduğu için 2005 model gn 125 in 2020 yılında 40000 km de iken marş hala hiç sökülmeden faal olarak vazifesini yapıyor. rahatına düşkün uzun yol motorcuları suzuki gn 125 in geniş ve oturaklı koltuğuna bir kez otursun ybr ye dönüp bakmaz bile sonuçta gerçek motorcu yol yapar o yollarda düdük gibi koltuklarda yapılmadığını her motorcu bilir.düşük cc motor kullananlar için söylüyorum suzuki gn 125 i kullanmayan motor tavsiyesinde bulunma gafletinde bulunmasın. ayrıca yıl 2020 parça sıkıntısı yok ve gayet hesaplı fiyatlarda.

Merhaba, YBR de iyidir ama ben her zaman verilen paranın motosiklet cinsinden değerine odaklanırım( malzeme kalitesi ve motor sağlamlığı, motor teknolojisi). Bu nedenle paranın karşılığı olarak bolca plasitik ve bakalite para vermek istemiyorsan GN125 seni daha mutlu edecektir.
    Saygılar sevgiler.

Motosikleti
    SUZUKI GSF 600 BANDIT S
    Alıntı Kutha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, YBR de iyidir ama ben her zaman verilen paranın motosiklet cinsinden değerine odaklanırım( malzeme kalitesi ve motor sağlamlığı, motor teknolojisi). Bu nedenle paranın karşılığı olarak bolca plasitik ve bakalite para vermek istemiyorsan GN125 seni daha mutlu edecektir.
    Saygılar sevgiler.
    Hocam biraz hort olmus gibi sanki

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)