Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

hyosung gt250, derbi 125 karsızım yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    dalton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    beyler bir kaç gün içinde kesinlikle içinden birini alıcam.. çok kararsız kaldım fikirlerinizi bekliyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Derbi daha hızlı ,ama iki zamanlı, kısa ömürlü, seside pek birşeye benzemiyor

Hyosung daha yavaş, daha dolgun, 4 zamanlı motoru daha uzun ömürlü, bununda sesi birşeye benzemiyor.

Avatarımında altında yazdığı gibi bende hyosung var. 1000 ytl ucuza verseler bile derbidense bunu tercih ederdim
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    honda cbf 250
    tercih etmenin nedeni nedir ?

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    yaw 125 le 250 kıyaslıyosun sonra sebep soruyon
    KARTAL GOL GOL GOL

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wallahi o kadar para vermeyi göze aldıysan bence kesinlikle derbi!
    evet 2 zamanlı olduğu için motoru çabul ölür ama onun üzerinde alacağın keyif de cabasıdır...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı dalton adlı üyeden alıntı
    tercih etmenin nedeni nedir ?
    Aslında tercih etmemin sebebi Samsunda alınacak race hesabı tek makinanın bu olmasıydı. Ama Derbi olsaydı almazdım. Çünkü gördüğüm kadarıyla aşağı yukarı Honda cbr 125 boyutlarında. Bu da altımda pek hoş durmazdı herhalde.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende GT250R ı tercih ederdim...Bunun için bir çok sebep var.Mesela bence(derbiye göre farkları) 250 cc olması,4 zamanlı olması ve şu an Türkiyede yaygınlaşmaya başlaması tercih etmemin nedenleri arasında...

Motosikleti
    honda cbf 250
    beyler keinlikle hyosung daha iyi fakat kalite bakımından hyosung a güveniyorum.... ve birazda hantal gözüküyo..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Bugün ilk defa hyosungumla uzun yola çıktım. bana son derece kontrollü ve atak geldi. (belkide regal-raptordan indiğimden olsa gerek) 90 km lik yolda kimse tarafından sollanmadım (belkide sollanamadım).Sonra v2 motor ve yeni teknoloji. dikkat çekici güncel tasarım vs..vs..

Debi nin bulunduğun şehirde servisini bulabilecekmisin oda bir muamma.

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    İkisi bir kategoride olmasada bir yorum yapayım

Derbi 125 cc Racing bir makine olmasına rağmen iki zamanlı olması gibi bir dezavantajı vardır ama buda alınmayacak bir motordur anlamına gelmez tekneloji olarak ile tekneloji ile üretilmiş bir iki zamanlı motosikletir... Yani ömrü kısa aklı uzun olur gibi laflar sadece boşş...

Gerçek anlamda neden tavsiye edilmez derseniz eski kullanıcılar bilirler iki zamanlı ve atik bir makina uzun yolculuklarda motorda şişme yapıp motoru kitleme gibi bir problem yaşamay sebep oluyordu.. Bu konuda dikkatli olursan neden olmasınn...

Derbiyi fuarda gördüm Cbr 125 ile alakası yok gayet güzel bir Race şasesi oturtulmuş makina alınabilir...

Öte yandan Hyosung ise V motor 250 cc olmasına rağmen egilip motoru incelediginizdede motor işçiliğinin biraz daha iyi olacagı kanısına varırsınız... Yaklaşık güç degerleri Derbi ile hemen hemen aynı ama Hyosungun güzel olan taraflarda motorun tam bir race gibi oturaklı ve agır olusudur .. Bunun dısında 4 zamanlı olmasıda yakıt anlamında düşük olucaktır ama birisi 125 2 zamanlı birisi 250 cc olunca da yakıtlarıda birbirine denk gelebilir...

Tabiki ben ikisi arasında secim yapmak zorunda kalsam Hyosungu alırdım sebebi de biraz daha büyük olması..
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Derbi 23hp Hyosung 29hp.

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ya ben sana sole solıyım..ben gıttım gordum derbıyı..gorunumu mukemmel cbr 125 ufak kalıo,bı arkadas karsılastırmalarda derbı gpr ıle cbr 1000 karsılastırmıstı((geyıgıne) orda boyutlara bakarsanız nerdeyse cbr 1000 ıle aynı boyutta oldugunu gorebılırsınız..hyosungu gormedım bısı dıemem..2 zamanlı motor cabuk eskı cok bakım ıster fln dıe dusunuodum ama satıcıya sorunca..adam sadece 30bın km de rektıfıye ıstıo dedı..30bın km ye gelene kadar baya zaman gecer..yannız surus pozısyonu rahatsız ole solıeblırım..hyosungta cok gusel bı motor(gorunus ve uzaktan)ama dedıgım ben 1 mılyar daha fazla veremıorum ve seklını daha cok begendıgım ıcın derbı alıcam hayırlısıyla..herkese guvenlı surusler..

Motosikleti
    honda cbf 250
    valla haftalardır 2 motor arısında gidip geli,yorum kıredi işide tmm... ama hala kararsızım... sürüm posiyonu bakımından derbi biraz rahatsız bende aynı şeyi düşünüyorum.. fakat görnüş bakımından atiklik bakımından derbi çok hoşuma gidiyo.. rektifiye olayı biraz kafamı karıştırdı yanlız nerde rektefiye yaptırabilirim ki ?...

beyler hiç kimse yazmıyo mu ya ????

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki hyosung .allah için hiç derbi ile kıyaslanırmı???
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    illaki hyosung sen nediyosung!!!!!? derbiyi salla birader traş aleti gibi traş yani.. her halde honda cbr125ten iyi gördüm inceledim motoru ama hyosungun yerini tutamaz
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

Motosikleti
    honda cbf 250
    beyler hyosung demeyin sadece nedenini söyleyin sepep nedir yani.. hysong bana güven vermiyo işcilik çok kötü tmm motor durumu iyi yağ soğutmali 29 beygir ama soun çıkarırımı ?

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    Alıntı dalton adlı üyeden alıntı
    beyler bir kaç gün içinde kesinlikle içinden birini alıcam.. çok kararsız kaldım fikirlerinizi bekliyorum..
    dostum dun ızmır de derbi 125 kullandım ok cok atık bır makıne uzerınde turbo var bellı bır devırden sonra makıne cıldıryor ayrıca bazı arkadaslar cbr 125 den bahsetmısler bence bu arkadaslar ya cbr 125 gormemıs yada derbi 125 gormemıs derbı 125 ın boyutları cbr 600 ıle bırebır aynıdır bana sorarsan amacına gore al ıvmelenme ısterım ben dıorsan derbı 125 yok ben sonradan acılan bır makıne ıstıyorum dıorsanda hoyasung al sevgıler!!! bu arada derbı de benım topspeed ım 187 km/s gordum bılgınıze!!!
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

Motosikleti
    honda cbf 250
    acaba hyosung un maksimum speed i kaç bilen var mı ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler