Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bildiklerinizi Paylaşırmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba, aranıza yeni katıldım ve motosiklet meraklısıyım.Yaza doğru bir motosiklet almayı düşünüyorum.İlk motosikletim olacağı için vitesli olmasını tercih ederim racer tipi olması tercihim fiyat olarakta 2.000TL civarı olabilir.Birçok moto araştırdım ama sizin de tecrübelerinizden ve bilgilerinizden yararlanmak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O bütçeye tek racing var o da Kanuni Racer 200
    buradan bak.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    racer tarzı motor alacaksan boyun posun nedır bılmıyorum ama cbr 125 tavsıye ederım herkeste aynı dıyecektır muhtemelen ama bütcenı yaza kadar bıraz arttırman gerekıyor . yok racer olmasın dersen secenek cok

Race motor hızlıdır yüksek devirlidir..., malesef o fiyata race motor yoktur.

Teselli olarak ehliyet gerektirmeyen race ler var.
    http://www.deltabisiklet.com/new.asp...aBisiklet,3585

Boyum 1.75 kilomda 65 .Cbr 125 aklımda vardı ama racer 200 le cbr125 karşılaştırmalarını çok görünce kafam karıştı.Üstelik yaza kadar illaki o fiyatı yükseltirim.

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    yapmayın ya 2bine ne race'i , SS ilginizi çekiyosa biraz araştırın fiyatlarını gelipte 2bine hangi rece hangi race diye anlamsız konular açmayın ,
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

ozzyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco grand dink 250
    zealsun gs200 e bı bak derım

Alıntı GÖЯKEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmayın ya 2bine ne race'i , SS ilginizi çekiyosa biraz araştırın fiyatlarını gelipte 2bine hangi rece hangi race diye anlamsız konular açmayın ,
    İlk önce şöyle söyliyim aşalayıcı ukala kelimeleri lütfen bırakalım ben zaten arastırdım neyın ne oldugunu ustelık dıger mesajları okuduysanız bu fıyatı yukseltebılecegımı söyledim.Kullanan bilgisi olan tecrübesi olanlardan görüşlerini istedim .
    Teşekkürler...

O zaman bütçeni ne kadara yükselteceğini söyle ve ona göre cevap bekle, hem 2.000 tl race diye açıyorsun başlığı hem de verilen cevapları beğenmiyorsun, 2.000 civarında bulabileceğin tek "racing" kanuni racer 200 dür.

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı crypto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman bütçeni ne kadara yükselteceğini söyle ve ona göre cevap bekle, hem 2.000 tl race diye açıyorsun başlığı hem de verilen cevapları beğenmiyorsun, 2.000 civarında bulabileceğin tek "racing" kanuni racer 200 dür.
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Kimsenin yorumunu beğenmediğim yok, gelen yoruma biraz tepki vermiş olabilirim kusura bakmayın.Cbr 125 alabilme ihtimalim var kullanan veya onu değil bunu al diyen varsa görüşlerini beklerim.Ayrıca 3.000tl olan bir motor alabilirim.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı crypto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...ki Kanuni Racer da kesinlikle racing motor değildir, sadece 1980'lerde üretilmiş spor motorları andıran bir tipi vardır.

Şu an için istediğim vitesli bir motordan başlamak tvs apache veya ybr 125 olabilir.

He şöyle commutere gel.
    Bu fiyata bulamazsın bunu.
    http://www.cakircamotor.com/?Lang=TR&SyfNmb=1

Commuter modellerde hoşuma gidiyor ama cbr 125 aklımı çelmişti.

2011 ise Sym fiyat çok iyi.

Güzelmiş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)