Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizce Hangisini Almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu sene motosiklet almayı düşünüyorum.bu ilk motosiklet alışım ve ilk kullanışım olacak.fakat kanuni tiger 250 ve MONDİAL 250 MCT arasında kaldım.bu motosikletlerin hangisi daha iyidir hangisini önerebilirsiniz?şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bence ikisini de alma..
    250cc chopper kategorisinde Regal Raptor en iyisidir, onu da bir düşün derim.

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Alıntı Ynsmre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sene motosiklet almayı düşünüyorum.bu ilk motosiklet alışım ve ilk kullanışım olacak.fakat kanuni tiger 250 ve MONDİAL 250 MCT arasında kaldım.bu motosikletlerin hangisi daha iyidir hangisini önerebilirsiniz?şimdiden teşekkürler
    Aman derim iki markayada.Kanunimde vardı mondialimde ikiside fes fena.Hele sıfır almayı düşünüyorsan dahada fena.Regal mi? Nispeten diğerlerine göre daha iyi 20000km.de sorunsuz uzunyol yapan arkadaşlar var ama bunun yanında ufaktefek veya orta çapta sorun çıkaran regal yazılarıda bu sitede okudum.Ama sakın o kanuni ve mondialin yerli üretim yalanlarına kanma adamlar tüketiciyi kucağına oturtmuş masal anlatıyor kimisi gerçek zanediyor kimsi uzak duruyor bende bu masala bir kere kandım bir daha kanmam.Elindeki para miktarına göre otur araştır sakın acele etme mutlaka bütçene uygun temiz ikinci el bir japon bulursun(kanuni 4500ytl civarında o paraya virago250,rebel,gv250 ikinci elini rahat bulabileceğin motorlar.)İkinci el kanuni mondi. hele asla alma git ybr,cbf150,tvs apache al belki çok tipli motorlar değildir ama olsun.Kısacası sen acele etme iyice araştır piyasayı öyle al.İnternet ilan fiyatları uçuyor ordaki fiyatların çok altına aynı motorları bulabilirsin

hgunarbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    üzerine biraz daha para koyup benim sevage 650 den alabilirsin çin malına bencede girme ben kullanıyorum ama söğlediğin tip çinmalından şikayet eden çok

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bence tıger al, görüntü olarak daha güzel..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

bi apacheyi incele derim.......................

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Bu iki motordan da kullanan arkadaşlarım var ve değiştirmek istiyorlar. tiger kullanan arkadaş fena değil diyor. 140 yapabiliyor.
    yine de biraz daha para biriktirip daha iyi birşeyler almanı tavsiye ederim.
    Poturdak

Arkadaşlar öncelikle hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.Fakat birçok kişiye danışarak karar değiştirdim.racer,supersport türü bir motor almaya karar verdim.Hala araştırıyorum.Hemen almak istemiyorum.Sonuçta Motosiklet alıcam Ve Doğru Tercih Yapmayı İstiyorum.4.000-5.000 Ytl Arası nasıl bir motor alınabilir?Cooper Türü Mü daha Tehlikelidir Yoksa Supersport Türü Mü? Önerileriniz İçin Teşekr Ediyorum.

Motosikleti
    as gy200
    kesınlıkle mct 250 derım tıtreşım cok az.hemde cok az benım arkadasımda kanunı seyhan vardı 250 cc ama tıreşım coktu mct tıreşımı ondan daha az ve serı bır motor.kesınlıkl mct derım.cooper sakın şaşma daha otraklı motor ve vırajlarda farkı cok ii anlarsın.

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Bence 1 ay daha sabret kararlarında henuz kesinlik yok anladığım kadarı ile motor alırsan pişman olabilirsin...

tarzına karar ver ; gerisi kolay...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    honda. 2006.cbf.500
    kardeş bence yamaha ybr 125 al kesinlikle çok memnun kalcaksın .

Motosikleti
    asya motor hj 125
    bnce çin malına hiç bulasma git bi ybr veya cbr al en iyisi ybrinin ikinci elini alırsın onlara vericegin paraya

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Bütcen sınırlı ise regal raptor al derim birazdaha zorlarım dersen hyosung gv250.Saydığın motorlar ufak bi araştırma yaparsan göreceksin ki sorunlu motorlar 100 motordan 1-2 sağlam sorunsuz çıkıyor gerisi maf sinir hastası olursun söyleyeyim Yok ben illaki bu tip bişi alacağım dersen jınlun 250-5 al derim şu anda sıfır fiyatı 3190 ytl paran cebine kalır.

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Kardesss enguzelıı derım ki yamaha ybr 125 al derim Çok Kral bi motor. Bşın agrımaz sağlam. Eğer harley tipi düşünüyorsan Regal Raptor
    Seçim senin

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    kardeşim iLLa da ikisinin arasından biri oLcaksa kanuni derim....
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

bende 2 ay sonra ilk motorumu alıcam kısmetse apache cbf150 ybr125 arasında kaldım

yardımlarınızı ve önerileriniz bekliyorum tesekkürederim

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Alıntı Ynsmre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.Fakat birçok kişiye danışarak karar değiştirdim.racer,supersport türü bir motor almaya karar verdim.Hala araştırıyorum.Hemen almak istemiyorum.Sonuçta Motosiklet alıcam Ve Doğru Tercih Yapmayı İstiyorum.4.000-5.000 Ytl Arası nasıl bir motor alınabilir?Cooper Türü Mü daha Tehlikelidir Yoksa Supersport Türü Mü? Önerileriniz İçin Teşekr Ediyorum.
    Tehlike motor türünde değil tamamen sende.Cooper alıp hız yaparsan oda tehlikeli ama ağır ve biraz daha yavaş olduğu için biraz daha güvenli diyebiliriz.Sağ eline hakim olduğun sürece her motor güvenlidir...

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    4000-5000 ytl ye motor alma 5.500 e bunu al KAWASAKİ

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4133276

yani motor alırken acele etme kararını iyi ver verdiğm link te o malların piyasasını bilmendir.
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Motosikleti
    :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((ANLAŞILDI SANIRIM)
    Alıntı kromcu_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bence yamaha ybr 125 al kesinlikle çok memnun kalcaksın .
    kesinlik le katılıyorum hatta okurken nie kimse önermedi diye sordum kendi kenidime hiiçç sorun yaşamazsan maddi manevi için rahat olur
    [COLOR="RoyalBlue"][B][I]MOTORU[/I][/B] ve [B][I]İNSANLARI[/I][/B] SEVİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ :cat:[/COLOR]

Motosikleti
    MZ 125
    KANUNİ TİGER almanı öneririm hem kalite hem görüntüü

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)