Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci el Mondial 250 MCT mi yoksa Keeway/150 Superlight mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,
    İşe gidip gelmek maksadıyla bir motor almak istiyorum. Motor konusunda yeniyim. Fazla anlamadığım için ikinci el sitelerinde bu iki modelin görüntüsü ve fiyatları hoşuma gitti. Ne dersiniz alınır mı bunlar? %90 işe gitmek için kullanacağımdan (70km) chopper türü daha rahat olur diye düşündüm. Bütçem 1500YTL civarında. zorlayarak 2000'e çıkabilirim. Önereceğiniz başka modeller de olursa sevinirim.

Haa. hergün uzun mesafe yapacağımdan benzin maliyeti ne olur? Ne kadar yakar bu aletler? Hergün otobüs dolmuş gidip gelmekten hayatımdan bezdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Bence ikisini de alma git ikinci el temiz bir YBR 125 al, hem kafan hem cebin (75 Ykrş/km) rahat eder, hem de şehiriçinde aralardan sıyrılarak rahat rahat kullanırsın.
    Bu arada dikkat ettiysen ben bir 250 MCT kullanıcısıyım...
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

dalyanoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet yogun bir trafikte kullanacaksan ikisinide tavsiye etmem. Cunku dur-kalk'larda cok problemli olabiliyor motor agir oldugu icin. Ama yok otobanda gidiyorum trafik problemim yok diyorsan ikinciel mct fiyatina 0km jinlun chopper tavsiye ederim. 1950ytl.

bu arada ben hergun sabit 50km yol yapiyorum, 5ytl benzin harciyorum yani km.10ykr

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    İkisinide alma parana yazık,biriktir paranı 5000 ytl ye git kawasaki en 500 al arkana bakma modeli düşük olur ama ikisinide bağlar çeker.

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    bende ybr derim arkadaşim çok ekonomik hem kullanisli hemde yamaha 2005 model felan bulabilirsin o paraya sorunsuz binersin

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Honda Titan da alabilirsin. CG 125 olarak geçer tam senin amacına ve bütçene uygun 2. el motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)