Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R125 ve Kawasai Ninja 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Selam arkadaşlar... foruma geçen üye oldum daha, tanışma faslında ehliyet işlemlerini tamamlayıp mart gibi YZF R125 almak istediğimi söyledim. Bazı arkadaşlar o zamana kadar çok motor değiştirirsin dediler. Gerçekten öyle oldu motordan pek anlamam ama eskiden beri bir tutku var bu sene alıcam motoshowdan sonra kısmetse. neyse lafı uzatmadan.
    Race motorlardan hoşlanıyorum. YZF R125 istiyorum. ama şuan fiyatı 9750TL ye çıktı. ve bende kawasaki ninja 250 düşünmeye başladım. 125 lik bir motora 9750 çok gibi geldi. ninja 5250euro. sizce yeni başlayanlar için hangisi daha ideal olur. Ben aldım mı 2-3 sene satmadan kullanayım istiyorum. bu arada boyum 173 - 96. Geçen Yamahaya gittiğimde orda R6 ya bindim tabanlarım yere basmadı. Boyu ve kiloyuda göz önünde bulunarak hangisini tavsiye edersiniz. Bu motorları kullananlardan ve bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    r125 aldığında 1 sene sonra satmak isteyeceksin çünkü küçük gelecek ninja 250 al 2-3 sene yeterli olur.Sonra onuda değiştirmek isteyeceksin ama baslangıcta 250 likten büyük motor kullanmamak gerekir

Şahsi fikrim ninjadan yana olacak.
    yfzR125 bir süre sonra yetmeyebilir ama başlangıç için iyi bir motordur bunun yerine başlangıç için 2. el temiz bir 125-150 lik bir makine al alıştır kendini sonra 250 ninjayı al derim ben sana.

Ama yok ilk aldığım makinemi kullanacam diyorsan 250 ninja alman senin için daha iyi olacak karar senin

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    görüntü yzf 125 performans olarak ninja 250r ama ikiside hakkınınüstünde para...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

ninja al sonra 600rr alırsın

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Teşekkür ederim ilginize. Gidip bi göreyim dedim, yarında ninja bakmaya gidicem. Umarım doğru bir karar veririm...

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung gt250r de aklınızın bir köşesinde bulunsun.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Motosikleti
    Monero 250 cmx a Hedef Custom Chopper !
    Alıntı emir27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung gt250r de aklınızın bir köşesinde bulunsun.
    Katılıyorum akıllıca hem fıyat olarak hemde performans olarak tatmın edıcı !

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    ninja 250

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Siz nasıl motorcu gençliksiniz yha :S Yamahanın efsane 2 zamanlı rx 135 king modelini alın 2-3 milyara muazzam sağlam bir işçilik düz yol 160 rahat sonra motor kaportacılarına gidin o motora benim arkadaşım 250 cc lik başka bir motorun kaportasını taktırrdı çok rahat kaldırıyor ve efsane birşey oluyor hem görüntü hem güç hem maddi rahatlama daha ne istiyorsunuz *?
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    al dostum ninja al

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:27 PM ----------

Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz nasıl motorcu gençliksiniz yha :S Yamahanın efsane 2 zamanlı rx 135 king modelini alın 2-3 milyara muazzam sağlam bir işçilik düz yol 160 rahat sonra motor kaportacılarına gidin o motora benim arkadaşım 250 cc lik başka bir motorun kaportasını taktırrdı çok rahat kaldırıyor ve efsane birşey oluyor hem görüntü hem güç hem maddi rahatlama daha ne istiyorsunuz *?
    sen nasıl bir türksün ya ? az türkçe yazmayı öğren
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler