Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

selam bu motoru bilenler lütfen anlatsın

Motovento
    REKLAM ALANI

selam millet ben modenas kristar almayı düşünüyorum bu motor nasıl iyi mi kötümü kilometrede ne kadar yakıyor çabuk dökülürmü bunları bana anlatırsanız sevinirim bu motordan almayı düşünüyorum teşekkürlerimi sunarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    ilk defa senden duyuyorum hiç bir bilgim yok malesef alırsan hayırlı olsun..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Oooooo Modenas eski günlerim depreşti

10 sene evvel almıştım sıfır km jetpadan 30.000 binde sattım tek yek masrafı yağ-filitre-fren balatası

Ne zincir ne dişli istedi.

Ozamanlar honda titan vardı birde bu

Taş gibi motor işde altepe tepe kullan Ayrıca 4 lt deposuyla 150+ km garanti
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bende ilk defa duydum valla

Motosikleti
    modenas kriss
    bende 2004 modenas kriss var ama artık kristar olarak üretiliyo sanırım gerçekten çok sağlam motor 4 senedir biniyorum 26 bin de ve şuana kadar hiç bir sorun olmadı

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    cup ların içinde hondadan sonra en sağlamlarından biridir hatta honda kadar sağlamdır diyebilirim gözün kapalı al yakıtta 4lt ile en az 150km
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooooo Modenas eski günlerim depreşti

10 sene evvel almıştım sıfır km jetpadan 30.000 binde sattım tek yek masrafı yağ-filitre-fren balatası

Ne zincir ne dişli istedi.

Ozamanlar honda titan vardı birde bu

Taş gibi motor işde altepe tepe kullan Ayrıca 4 lt deposuyla 150+ km garanti
    "Taş gibi motor işde altepe tepe kullan" Kesinlikle doğru...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    bende tam bu konuyu açıp sorucaktım honda innovamı yoksa kris starmı arada kaldım bende hem fiyat olarak ta karşılaştırınca kris daha avantajlı ama genede bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim innovamı///krismi??
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Eskilerden kim kaldı
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kardeş innovamı kriss mi dersen sana gülerim cup adını icad eden hondadır ve köklü bir firmadır türkiyede ne olacağı belirsiz tr montajı değildir tamam modenas da sağlam ama bi yakından git innovaya bak bide criss e
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

slm ... arkadaşlar yeni üye oldum yazdıklarınızı okuyor sitede dolaşıyor ama fikrimi fotolarla paylaşmak istiyorum. ama beceremiyorum foto nasıl yüklenir ..yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar artık modenas tr'de üretiliyor.Henüz kullanma fırsatım olmadı ama almak niyetim var.Ve koyacak yer sorununu çözmeden almak istemiyorum.Modenas kristar ve kriss farklı aletler.Modenas sitesinde kriss ve kristar bulabilirsiniz.Kristarda yarı otomatik bir cub.Zaten çoğu cub gibi birbirne benzer özellikteler.Kriss daha bilindik modeldir.İnnovanın tek rakibi diyebilirim.Hele bir sesi var.Bomba gibi.Arkadaşım bence kristar diyene kadar kriss 2 modelinede bak derim.Gerçekten sağlam aletler.Kristarda güzeldir.İyi forumlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)