Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 125kv ve salcano 125-t25

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    bu iki motorda geçtiğimiz aylarda türkiye piyasasına girdi, bende salcano 125-t25 var gerçi gazetede mondial 125kv yi görüp gitmiştim almaya o yoktu bende aynı model olan salcanoyu tercih ettim http://www.feyizoglu.com/mondial125kv.html bu linkte motosikletin mondial versiyonu

bu linkte ise salcano versiyonunu görebilirsiniz http://www.salcano.com/motor_modeller/125t_25.html

ben siyah rengini tercih ettim zannedersem mondialde renk seçeneği daha çok.
    aslında ilk hedefim mondial 125zn idi fakat yakından bana o kadar cazip gelmedi bu motorlar daha derli toplu gibi geldi yorum sizlerin tabi .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    volkankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun. bende niyetli gibiyim bu modele.değerlendirmelerini bekliyoruz

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı volkankilicoglu adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun. bende niyetli gibiyim bu modele.değerlendirmelerini bekliyoruz
    motoru 2hafta önce aldım 140km yol yaptım gayet memnunum hayatımda daha önce motora binmemiş biri olarak çok rahat geldiğini söyleyebilirim.

kendisi bir sorunda çıkarmadı ben ilk kullanımdan sonra servise götürüp sıktırdım bir kaç yerini ne olur ne olmaz diye.şu anda rodajda olduğum için yakış konusunda net birşey söyleyemiyorum.tek bildiğim canım hep binmek istiyor

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ben bu tip motosikleti hiç sevmedim. Sizleri cezbeden nedir bu konuda
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Ben bu tip motosikleti hiç sevmedim. Sizleri cezbeden nedir bu konuda
    klasik görüntüsüdür herhalde beni cezbeden hiçbir zaman beat yada keeway tipli bi motor hoşuma gitmemiştir

Bence motosiklet alacaksan en önemli şey satış sonrası hizmet Salcano nun seris hizmeti nedir bilmiyorum ama Mondial sonuçta kendini kanıtlamış bir markadır... Türkiye nin her yerinde servisi var adamların... müşteri memnuniyeti olarak ta son zamanlarda güzel şeyler yapmaya başladılar.... bi arkadaşım var iki haftadır parçası gelmiyodu aradı mondial müşteri hizmetlerini anında çözdüler.... bence olay budur... Sonuçta ikiside aynı motor ikiside made in china önemli olan satış sonrası derim ve mondial markalaşma adına bunu ciddiye alan bi firma bence... yani benim görüşüm bu yine de sana kalmış iyice bi araştır derim....

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    mondial kendini kanıtlamış mı???
    servisleri ne halde biliyon mu?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    salcanoda servisten yana bir derdim yok 35 yıllık bisiklet üreticiliğinin verdiği deneyimle bu işi girişmişler servis ayıda türkiye çapında yaygın bence bu işe mondial kadar ciddi bakıyolar

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    bence salcanonun tipi daha güzel ve şık (motorlarına bişi diyemicem çükü 2 side çin malı)

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı
    bence salcanonun tipi daha güzel ve şık (motorlarına bişi diyemicem çükü 2 side çin malı)
    ilk motorum acemilik atıyorum çin tayvan singapur malezya farketmez

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı giallorosso adlı üyeden alıntı
    ilk motorum acemilik atıyorum çin tayvan singapur malezya farketmez
    acemeliğini atmak için aldıysan dedigin doğru

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı
    acemeliğini atmak için aldıysan dedigin doğru
    seneye sym yada burgman düşünüyorum bu sene onları hem maddi yönden hemde beceri yönünden alamazdım

Arkadaşlar merhaba ben salcano 125 t25 ile nerdeyse Türkiye'yi gezdim. çok sağlam bir motor. Evet çin malı olduğu kesin. Ben teknik servisime bu motor çin malı ama çok uzun yol yaptım neden bozulmadı dediğimde bana:

"Çin malı var, çin malı var" dedi.

resimler bir antalya yolculuğu sırasında çekildi.

umarım resimler sizi heycanlandırır. nostaljik ve keyifli bir motor. tavsiye ederim...

benimde salcano sm 125t-25 var.yeni aldım.çok güzel ve nostaljik motor.kesinlikle öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler