Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha ybr125 mi? yoksa yamaha rxking135 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bu iki motordan birini almayı düşünüyorum bu iki motor hakkındaki düşüncelerini yazarsanız sevinirim kıyaslama şeklinde olursa daha ii olur saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    YBR125 ekonomiktir , az yakar rahat kullanilir. Cok fazla yoruma acik olmayan kendini ispat etmis bir makine. Servis derdi yok.

RX 135 King ise ucuz,cirkin ve yokedicidir. Efsane gibi bir makinedir ama tecrubesiz bir motorcu icin oldurucu derecede seri bir makinedir. Cok yakar, 6 ileri viteslidir, bastikca da gider. Frenlemesi zayiftir. Parca derdi olabilir.

Motosikleti
    kawasaki ER6 F
    rx king çok tehlikeli bi motor ama bi okadar sürüş zevki veren bi motor ayrıca iki zamanlı olduğu için bazı şehirlerde polislerin gördüğü yerde durduğu bi motor çünkü çevreye çok zarar veren bi makine bide tam bi japon değil galiba 98 öncesi rx 135 diye geçiyodu onlar daha güzeldi ama ben motorumu haftada bi kere çıkarırım ondan sonrada da piyasada ne kadar 125 lik 150 lik hatta 250 lik varsa eline veririm diyosan bence rx al ama yok ben devamlı olarak motor kullanıcam diyosan motorunun her zaman yanında olmasını istiyosan .bide uzun yola çıkmayı düşünüyosan ybr al derim. rx 135 iki zamanlı olduğu için şişme yapabilir.
    illaki YBR

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Alıntı tifosired adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx king çok tehlikeli bi motor ama bi okadar sürüş zevki veren bi motor ayrıca iki zamanlı olduğu için bazı şehirlerde polislerin gördüğü yerde durduğu bi motor çünkü çevreye çok zarar veren bi makine bide tam bi japon değil galiba 98 öncesi rx 135 diye geçiyodu onlar daha güzeldi ama ben motorumu haftada bi kere çıkarırım ondan sonrada da piyasada ne kadar 125 lik 150 lik hatta 250 lik varsa eline veririm diyosan bence rx al ama yok ben devamlı olarak motor kullanıcam diyosan motorunun her zaman yanında olmasını istiyosan .bide uzun yola çıkmayı düşünüyosan ybr al derim. rx 135 iki zamanlı olduğu için şişme yapabilir.
    Agbi su 2 zamanli motorlara sisme yapari hemen yapistiriyosunuz ya HLL yani o RX135 kuzenimde vardi 2 kisi gayyete guzel uzun yollar yaptik. İznikte cikmadigimiz tepe kalmadi. Bence mukemmel bi motor o motora cadir yukleyip 2 kisi kampa bile gittik biz. HE cok yakarmi bilemem orasini.

Ben motoru alirkende dediler uzun yol olmaz 2 zamanliyla siser tikanir patlar =)

Alin buyrun Tuz gölü gezim git gel 260km en son beypazari eve geldigimde 310 du km ki otobana ciktiktan sonra devamli tam gaz geldim.

Bence hosuna gidiyosa RX135 guzel secenek olur. tabi bide fiyat yazsaydin keske...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    rx115 çok güzel motor, sesi bile insanı tatmin ediyo ama yakıt sıkıntılı işte
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

valla rx harbiden efsane olmuş bir motor ama temizini bulman biraz zor olabilir!!bide parça sıkıntısı!! ama gerçekten altında gücü hissediyorsun,motor seside oldukça güzel!! 2 kişi tek kişi her istediğin yere gidersin, rampa bayır farketmez!! ama ybr az yakar, sağlamdır ama bi vakitten sonra yetmez sana emin ol!! yani güç olarak

ybr 125 fiyatı:2500 ytl
    rx 135 fiyatı :1700 ytl

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    görünüşü RX in çok klasik,YRB al bana sorarsan.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)