Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Wildstar 1600 Mü - Honda Vtx 1300 Mü??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Herkese merhabalar. Arkadaşlar paramın çok büyük bir kısmını ayarladım, en geç bir aya kadar chopper tarzı bir motor almayı düşünüyorum. Bir kaç gün öncesine kadar almayı düşündüğüm motor Yamaha WİLDSTAR 1600 idi ancak bazı arkadaşlar aynı paraya daha yeni model motor alabileceğimi,örnek olarakta HONDA VTX 1300 ü düşünmem gerektiği tavsiyesinde bulundular. Daha önce çeşitli motorlara bindim, şu an ise 1952 model BSA ve 1960 R60 motorum var ancak belirttiğim tarzda bir motor kullanmadım ve bu motorlar ile ilgili çok fazla bilgi sahibi değilim. Konu ile ilgili bilgi ve birikimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda shadow
    aslında sana söyleyebileceğim bir iki şey war
    birincisi wildstarla vtx çok farklı makinalar biri şaftlı biri kayışlı makina
    ikincisi söyleneleri sana aktarayım doğruluğunu bilemem eğer düzenli bakılmış bir motorsa wildstar asla motorundan sorun çıkartmayacak bir makina
    vtx kullandım we benim çok fazla hoşuma gitmedi
    neden diyecek olursanda da motor çok sade özellik taşımıyo benim için
    ayrıca wildstar cruiserdan chopper olayına girilebilecek bir makina tabii ki paran doğrultusunda
    bunların sonucunda karar senindir
    iyi günler dilerim

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    İlginiz ve yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Belirttiğiniz ayrıntıları da göz önünde bulundurarak seçim yapmaya çalışcam.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Ursuz güzel yorum yapmış, dediklerine katılıyorum. Wildstar custom'a son derece uygun ve çok çeşitli aksesuar çeşitliliğine sahip efsane bir makina. Shadow'sa ona göre çok çok sade kalıyor, ayrıca aksesuar yelpazeside Yamaha'ya göre biraz zayıf.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)